fbpx

Strech Mark Repair Recent Strech Marks Minimizing Treatment

09

mai

Strech Mark Repair Recent Strech Marks Minimizing Treatment

Allahindlus!

31.90  25.50 

Eriline roheline korrigeeriv emulsjoon, värske ja kerge, võimaldab vähendada ilminguid hiljutistest venitusarmidest ja lükata edasi nende suurenemine. Sisaldab kombinatsiooni looduslikest koostisosadest, mis aitavad piirkonda rahustada, restruktureerida  ja muuta nahk siledamaks ja pehmemaks, suurendades selle tugevust ja tihedust.

 

Kirjeldus

Germaine de Capuccini on loonud tõhusa kombinatsiooni looduslikku päritolu koostisosadest, mis baseeruvad Schizandra Spenantheral marjade ekstraktil, Valge Lupiini seemnete ekstraktil ja Clorella Vulgaris ainuraksel mikrovetikal, mille omadused töötavad efekiivselt hiljutistel venitusarmidel:

1.- Venitusarmide tekkimise ja arengu esimesest staadiumist,mida enamasti kirjeldatakse tugeva sügelustundena.

2.-Piirkonna tasakaalustamine ekstratsellulaarse maatriksi ülesehitusega ja liidutugevdamine dermise ja epidermise vahel.

3.- Kõrgkvaliteetse kollageeni tootmise stimuleerimine toob tugevust, nõtkust ja nahatihedust, parandades naha mehaanilisi omadusi.

Kasutus peab olema pidev ja järkekindel, fookusega hiljutistele punakatele või roosakatele venitusarmidele, et parandada kahjustatud naha väljanägemist, nagu ka venitusarmide pikkust, sügavust, värvust jms.

Kasutada hommikul ja õhtul venitusramide piirkonale masserivate liigutustega

Suurus 75 ml

 

Lisainfo

Keha probleemid

Venitusarmid

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Kehatoote liik

Niisutavad kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.