fbpx

DTI System

Transdermaalne imendamissüsteem DTI System ®.Süsteem põhineb Duty Cycle digitaalselt kontrollitud hektomeetriliste lainete  edastamisel monopolaarsel ja mahtuvuslikul moel.
Tagab aktiivainete imendumise otseselt naha soovitud kihti – epidermis, dermis või hüpodermis.

Näole ja kehale

Transdermaalne imendamissüsteem DTI System ®.
Süsteem põhineb Duty Cycle digitaalselt kontrollitud hektomeetriliste lainete  edastamisel monopolaarsel ja mahtuvuslikul moel.
Tagab aktiivainete imendumise otseselt naha soovitud kihti – epidermis, dermis või hüpodermis.
DTI on kõige täiuslikum ja mitmekülgseim  imendamismeetod. Ta võimaldab  hoolduste valikulisust, kuna tagab aktiivaine deposiidi soovitud sügavuses iga hoolduse puhul.
DTI ei ole virtuaalne mesoteraapia ega mesopoartsiooni süsteem; need tehnikad ei kindlusta ainete deponeerimist soovitud kihti.
Ta ei ole ka iontoforees, mis võimaldab spetsifitseerimata  laenguga aktiivaine imendumise, teadmata kuhu nad ladestuvad. Muusaes, see on limiteeritud tehnika, kus ained peavad omama laengut.
Ta ei ole ka sonoforees; ultraheli termiline efekt ei taga depood nahakihti ja vajab spetsiaalset koostist.
Ta ei ole termoteraapia, mis saavutab imendumise tänu vaskulaarsele suurenemisele ja vajab spetsiaalseid kuumusele stabiilseid koostisi. DTI System ei vaja lisaaineid, lihtsalt kanda imendatav toode  toode otse nahale.

 

Transdermaalne nahaalune imendamine DTI System®

  1. Tase 1 Epidermis
  2. Tase 2 Dermis
  3. Tase 3 Hüpodermis
  4. Sequence – Tundlik nahk ja paksema konsistentsiga tooted