Germaine de Capuccini

15

okt.

Germaine de Capuccini

52 aastat kogemust professionaalses nahahoolduses

1964. aastal andis  võitlev, noor, energiline  naine, Carmen Vidal,  elu oma suurele loomingule – Germaine de Capuccini´le. Ilusaladuste õpinguid  said kroonitud Pariisis, kust kasvas välja üks enim tunnustatud professionaalne kosmeetikatootja  kogu maailmas. “Ilu on tugevus, see on šarm, eelkõige personaalne käitumine” Carmen Vidal

Ilu teenistuses
Germaine de Capuccini  on pühendud  ilule ja naise vajadustele,   kes on usaldanud end  kosmeetiku kätesse,  juhendades  naisi  kui  erilisi, unikaalseid ja kordumatuid.

Väärtused
Professionalism, kvaliteet, innovatsioon  ja integreeritus  on väärtused, mis teevad Germaine de  Capuccini´st  firma,  mis on   jäänud muutumatuks juba pool sajandit.

50 aastat luike
Luik, mis loodud  ja disainitud  Carmen Vidali poolt, sümboliseerib perfektselt seda,   mida Germaine de Capuccini kosmeetikatooted naisele  annavad: elegantsus,  kirkus, ilu ja puhtus.  Luigest  on  saanud  firma enim hinnatuim pärand.

Tõeline innovatsioon
Erinevalt  paljudest  kosmeetikatootjatest, tegeleb  Germaine de Capuccini  uuringute ja arendusega, tootmise ja distributsiooniga  ühe katuse all. See on  professionaalne meeskond teadlastest, arstidest, dermatoloogidest, kes töötavad pidevalt uusimate aktiivainetega ja  arendatud tehnoloogiaga, et luua kõige edukamad koostisvalemid.
Loodud  52 aastat tagasi, toob ettevõte  turule uusi kaasaegseid tooteid, mis tagavad tulemuslikkuse.
2014.a. tuli turule   34 uut toodet  koos 50 erineva ostuga kaasneva  kingitusega, mis võimaldab meie salongidel ja spaadel pakkuda klientidele ostu korral lisaväärtust. Uusim lanšeering  oli epidermise kasvufaktor EGF, mille kontsentratsioon ületab  turul seni pakutavate   sarnaste preparaatide kontsentratsiooni.  See fakt on rõõmustanud ilusalonge ja  nende kliente, kes  soovivad, et revolutsiooniline mitteinvasiivne hooldus tõesti toimiks!  2016.a. sügisel  lanšeeriti esimene professionaalne hooldus Tx SRNS Global Anti-Age ON , mille  huviorbiidis on epigeneetika valdkond. Globaalne vananemisprotsesside  pidurdamine  on olnud läbi aegade paljude naiste  jaoks päevakorral.

Rahvusvaheline ulatus
Carmen Vidali kirg ja veendumus ilust oli universaalne ning  koos tema  ettevõtliku  visionääri karakteriga  alustas  ta  1983.a.  otsustavalt  tutustama oma filosoofiat ja eksklusiivset  loomingut  viiel kontinendil. Hetkel on  Germaine de Capuccini  professionaalse kosmeetika tootjana  tuntud enam kui 83  riigis kogu maailmas, esindades kõige edukamat   professionaalset kosmeetikabrändi. Kanadast ja Lõuna-Aafrikast Austraaliani ja Uus-Meremaani, Tšiilist Venemaani, läbides Jaapani , võite leida innovatiivseid  kosmeetilisi hooldusi ja tooteid  koos eksklusiivsete kasutusmeetoditega, nagu Kirei meetod koos efektiivsete koduhooldustoodetega.

Sümbol, mis  on  arenenud graafiliselt  läbi aastakümnete ja  ületanud enam kui 83 riigi piirid. Eestis on Germaine de Capuccini 1998. aastast esindatud  Kreeten OÜ  poolt. Eestis otsime  häid iluprofessionaalne, kes soovivad  töötada tõeliselt märkimisväärse  ja tulemustele orienteeritud tootesarjaga.

Kreeten OÜ
Roopa 7, Tallinn 10136, Eesti
Tel + 372  641 0070