fbpx

Germaine de Capuccini


Looduna 1964. aastal, on Germaine de Capuccini professionaalse kosmeetika valdkonnas saavutanud olulised läbimurded tehnoloogias, mis positsioneerib ta maailma üheks enim tunnustatud kosmeetika loojaks, kes hoiab oma algseid väärtusi nagu professionaalsus, kvaliteet, innovatsioon ja terviklikkus.

Kõik Germaine de Capuccini tooted on loodud kõrgeima austusega keskkonna suhtes, säilitades oma sotsiaalset pühendumust. Kõik looduslikud ained on saadud eetilistest allikatest ning mitte ühtki toodet ei ole kunagi katsetatud loomadel.

Juba algusest peale on keskkonnasäästlikkus sügavalt juurdunud firma filosoofias, olles alati pühendunud hoolivalt ümbritsevasse maailma. Olgu see tarneahel, personal või kliendid, on ettevõtte missiooniks hoida sõbralikult meie planeeti ja kõiki, kes sellel elavad.Ei tsellofaanile

Alates aastast 2019 ei pakita tooteid tsellofaani ning ei lisata tootekarpidesse trükitud sedeleid – see vähendab plastiku kasutamist ja suurendab võimalust liikuda oma eesmärgi – süsiniku-neutraalsuse poole.

Täna võite veel leida tsellofaani pakendatud tooteid, kuid tootmisliinilt neid enam ei tule.


Palmiõli

Alates aastast 2013 on GDC kasutanud ainult RSPO sildistusega
palmiõli ning liitunud juhtivate tootjatega, kes on palmi-ja palmituuma õli
jätkusuutliku kultiveerimise arendajad alates 2010.

Saate jätkata oma toodete ostmist ohutult, teades et need on
vastutustundliku ja usalduseväärse ettevõtte toodang, kellel on tõsised
eetilised ja moraalsed väärtused.

 

RSPO silt tagab toodetes kasutatava sertfitseeritud ja jätkusuutlikult
saadud palmiõli autentsuse, mis suhtub austusega keskkonda ja kogukonda, kes on
ta kasvatanud.

 


 

 

 

Eetiliselt kogutud ained

Kõik looduslikud puhtad toimeained on samuti kogutud jätkusuutlikult ja
eetiliselt, toetades ka programme, nagu BEE Lõuna-Aafrikas.

BEE pakub arenguvõimalusi diskrimineeritud vähemustele.

 


 

Stampa

Programm toetab vähihaigeid naisi. GDC on üks kümnest ettevõttest, kellest koosneb Stampa ühendus (Rahvusvaheline parfümeeria ja kosmeetika
assotsiatsioon). “Näe välja hea ja tunne end veel paremini” programm Euroopas, toetab vähihaigeid naisi.


 

 

 

Braille kiri

Eesmärk on aidata nägemispuudega inimesi ning seega nende vabadust ja iseseisvust. GDC kasutab esimese kosmeetika-tootjana  jaetoodete pakenditel Braille kirja, ennetades sellega isegi farmaatsia-turgu.

 


 

 

 

 

Vegan-sõbralikud tooted

GDC jälgib pühendumust keskkonnale oma missiooniga arendada loomsetest osistest vabasid koostiseid, ilma mingisuguse tagasilöögita toote efektiivsusele.


 

Meie aktiivained

Iga komponent, mida GDC toodetes kasutatakse, on käsitsi korjatud, mis tagab kõrge kvaliteedi, efektiivsuse ja eetilisuse.

Kuna kasutame kaasaegset biotehnoloogiat, siis uute koostiste loomiseks kasutame parimaid looduslikke aineid ja biotehnoloogilisi protsesse, mille käigus laboratooriumid ja  meditsiinilsed uurimisastused loovad nahaprobleemi lahendamiseks parima võimaliku lahenduse. Ehk siis BIO-loodus+ tehnoloogia.

This entry was posted in Määratlemata. Bookmark the permalink.