fbpx

EFFICY

EFFICY Revolutsioonilne multifunktsionaalne platvorm, mis võimaldab kombineerida kolm erinevat  unikaalset tehnoloogiat,  mis täiendades üksteist on kõrgelt efektiivsed juba pärast esimest hoolduskorda  erinevate  näo-ja kehahoolduste puhul. Digitaalselt kontrollitud monopolaarne BIOTRONIC®Radiofrequency. Mitte kõik RF seadmed ei ole ühesugused. On olemas kindlad parameetrid, mida  tuleb silmas pidada.

 RF -Elektromagnetilise signaali edasiandmine  mahtuvuslikul ja monopolaarsel moel. Monopolaarne mahtuvuslik edastamine võimaldab selekteerida energiareserve  koe erinevates sügavuses ilma  kõrvaltoimeta teistele piirkondadele, mida ei hooldata. efficy-for-web Elektromagnetilise signaali digitaalne töötlemine – annab termilise, resoneeriva mõju, mis  suurendab sügavalt  bioloogilist aktiveerumist, tagades erineva  tasemega  tulemused sünergeetilisel moel. Ammendav kontroll  kudede energiavarude üle – uus ja unikaalne dünaamilise kontrolli kontseptsioon kudedesse  absorbeeritava  energia üle hoolduse käigus võtab arvesse järgmisi parameetreid: Hooldatava subjekti maht -korrektne kasutustehnika – haakuv otsik See kõik  annab järgmised eelised -täielikult kliendile kohanadatud programmid. Iga programmi  optimeerimine koos maksimaalse tulemusega. Õige kasutustehnika kontroll ja korrigeerimine.

Uue põlvkonna vaakumteraapia unikaalse „push-pull“ efektiga Innovatiivne ja eksklusiivne „push-pull“ digitaalse tehnoloogia efekt. Kombineerib üksikud otsikud, drenaaživad (vaakumefekt) ja pressivad (surveefekt).  See revolutsiooniline tehnika võimaldab hooldatavat piirkonda masseerida erinevatel tasemetel, tekitades palju füsioloogilisi toimeid. Hooldused saavad hulgaliselt kasulikke füsioloogilisi efekte, sealhulgas: Kudede parem hapnikuga varustatus, mis toodab energiat,  vähendades piimhappe tootmist. Vereringe stimuleerimine ja lümfiringe aktiveerimine, koos ainevahetuse aktiveerimise ja lokaalse vaskulaarse integreerituse paranemisega. Üldine toniseerimine erinevatel tasemetel ( sidekude, lihaskude jt) sõltuvalt kasutatavast programmist. Toitainete ja jääkainete  optimeerimine raku tasandil. Koevedelike elustamine. Aitab kaasa homöostaasi taastamisele. Ennetab fibroosi ja lihtsustab fibroosse koe eemaldamist. Autonoomse närvisüsteemi mittespetsiifiline aktiveerumine. Põhjustab lokaalset hüpereemiat,  aktiveerides mikrotsirkulatsiooni. Transdermaalne imendamissüsteem DTI System ®. Süsteem põhineb Duty Cycle digitaalselt kontrollitud hektomeetriliste lainete  edastamisel monopolaarsel ja mahtuvuslikul moel. Tagab aktiivainete imendumise otseselt naha soovitud kihti – epidermis, dermis või hüpodermis. DTI on kõige täiuslikum ja mitmekülgseim  imendamismeetod. Ta võimaldab  hoolduste valikulisust, kuna tagab aktiivaine deposiidi soovitud sügavuses iga hoolduse puhul. DTI ei ole virtuaalne mesoteraapia ega mesopoartsiooni süsteem; need tehnikad ei kindlusta ainete deponeerimist soovitud kihti. Ta ei ole ka iontoforees, mis võimaldab spetsifitseerimata  laenguga aktiivaine imendumise, teadmata kuhu nad ladestuvad. Muusaes, see on limiteeritud tehnika, kus ained peavad omama laengut. Ta ei ole ka sonoforees; ultraheli termiline efekt ei taga depood nahakihti ja vajab spetsiaalset koostist. Ta ei ole termoteraapia, mis saavutab imendumise tänu vaskulaarsele suurenemisele ja vajab spetsiaalseid kuumusele stabiilseid koostisi. DTI System ei vaja lisaaineid, lihtsalt kanda imendatav toode  toode otse nahale. RF programmid: Keha
 1. Rasvkude vähendav
 2. Spetsiaalne büstile
 3. Figuuri modelleeriv
 4. Pinguldav
 5. Spetsiifiline striiadele
Nägu
 1. Globaalselt revitaliseeriv
 2. Kortsud, lifting
 3. Näoovaali modelleeriv
 4. Silmaümbrus
Uue põlvkonna vaakumteraapia unikaalse „push-pull“ efektiga Vaakumteraapia programmid: Keha
 1. Keha drenaaživ
 2. Mio-toning
 3. Vaskulaarne dünaamika
 4. Defibroosne toime
 5. Dermo-toning Nägu
 1. Näo drenaaž
 2. Näo mio-toning
 3. Näo revitaliseerimine
 4. Näo dermo-toning
 5. Silmaümbrus
Transdermaalne nahaalune imendamine DTI System®
 1. Tase 1 Epidermis
 2. Tase 2 Dermis
 3. Tase 3 Hüpodermis
 4. Sequence – Tundlik nahk ja paksema konsistentsiga tooted
EFFICY võimaldab valida nelja erineva versiooni vahel: RF, RF+ DTI System,  RF+Vaakum, RF+ Vaakum+DTI System.