fbpx

Germaine de Capuccini

58 aastat kogemust professionaalses kosmeetikasektoris.

Looduna 1964. aastal, on Germaine de Capuccini professionaalse kosmeetika valdkonnas saavutanud olulised läbimurded tehnoloogias, mis positsioneerib ta maailma üheks enim tunnustatud kosmeetika loojaks, kes hoiab oma algseid väärtusi nagu professionaalsus, kvaliteet, innovatsioon ja terviklikkus.Teadus ilust

Germaine de Capuccini spetsialistid kontrollivad kõiki GDC tooteid ja hooldusmeetodeid rangete efektiivsustestide ja põhjaliku kvaliteedikontrolliga, mis tagab nende ohutuse ja tulemused enne iga protsessi, selle ajal ja pärast seda.

Professionaalse nahahoolduse sektoris on Germaine de Capuccinil üks Euroopa kõige arenenumaid R + D + i laboratooriume kõrgelt kvalifitseeritud ekspertidega, kes töötavad uuenduslike toorainetega. Pidev täiuslikkuse otsimine on kogu maailmas nahahoolduse uurimise avangardis.


Laboratooriumid

Germaine de Capuccini laboratooriumid loovad oma mainekad koostisvalemid kõige arenenuma kosmeetikatehnoloogia ja kõige erakordsemate toimeainetega. Teaduse, looduse ja ilu sünergia saab teoks kõige peenemas sõnastustes. Me kontrollime kõike, mis meie toodetesse läheb, ja meie nahahoolduse eksperdid ja teadlased töötavad farmaatsiatoodete tootmise standardite järgi, testides iga toodet hoolikalt, et tagada nende kvaliteet ja efektiivsus.

Germaine de Capuccini toodetele ja protseduuridele viiakse läbi ranged efektiivsuse testid meditsiinilis-esteetilises koostöös, mis tagab tehniliselt ohutu teabe nende mõju ja efektiivsuse taseme kohta. Kõik meie tooted ja hooldusmeetodid on aastatepikkuse uurimistöö vili, mille tulemusel on loodud mõned maailma enim kõne all olevad hooldusvormid


Pühendumus

Germaine de Capuccini  on esimene Hispaania nahahooldussektori ettevõte, kes on pühendunud keskkonna kaitsmisele, reguleerides kvaliteedikontrolli, vähendades  töökohaga seotud riske  ja sobitades kokku töötajate pere-ning  tööelu.

Seda süsteemi  toetab  INTEGREERITUD JUHTUMISSÜSTEEM (4G1), sertifikaat, mis hõlmab:

  • Kvaliteedi juhtimissüsteemi ISO 9001: 2015.
  • Keskkonnakaitse juhtimissüsteemi  ISO 14001: 2015
  • Töö seaduse ja töökoha  riskide  ennetamist
  • Kosmeetikatoodete heade tootmistavade (CGMP) täitmise tunnistus ISO 22716

See kõik on tõeline pühendumine ja ettevõtte töötajate  aktiivne igapäevane  osalemine protsessis.


Keskkondlik ja sotsiaalne vastutus

Kõik Germaine de Capuccini tooted on loodud kõrgeima austusega keskkonna suhtes, säilitades oma sotsiaalset pühendumust. Kõik looduslikud ained on saadud eetilistest allikatest ning mitte ühtki toodet ei ole kunagi katsetatud loomadel.

Juba algusest peale on keskkonnasäästlikkus sügavalt juurdunud firma filosoofias, olles alati pühendunud hoolivalt ümbritsevasse maailma. Olgu see tarneahel, personal või kliendid, on ettevõtte missiooniks hoida sõbralikult meie planeeti ja kõiki, kes sellel elavad.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga