fbpx

Tx Rides AGE CURE

01

apr.

Tx Rides AGE CURE

121.50 

KRONOLOOGILISELT PROGRAMMEERITUD KORTSUDEVASTANE HOOLDUSKUUR
ÖÖSEL
30 päeva kestev hooldus viib  nahalt aastaid. Nooruslikum nahk vaid 30  päevaga. Tihedam, vähemate  kortsudega ja uskumatult sile  nahk, väga ühtlase tekstuuriga. Hoolitsus toimib ajal,  mil magad, ühendades kolm üksteist täiendavat hoolitsust parima  võimaliku tulemuse saavutamiseks juba esimesest nahalekandmisest.

Kirjeldus

KRONOLOOGILSELT PROGRAMMEERITUD KORTSUDEVASTANE HOOLDUSKUUR
ÖÖSEL

30 päeva kestev hoolitsus viib nahalt aastaid
Nooruslikum nahk vaid 30 päevaga. Tihedam, vähemate kortsudega ja uskumatult sile nahk, väga ühtlase tekstuuriga. Hoolitsus toimib ajal, mil magad, ühendades kolm üksteist täiendavat hoolitsust parima võimaliku tulemuse saavutamiseks juba esimesest nahalekandmisest.

Juba esimesest päevast on naha tekstuur pehmem ning nahk ärkab unest kiirgavana.
15 päeva möödudes on kortsud nahalt pea kustutatud. Näojooned on lõõgastunud. Nahka iseloomustab uus tekstuur: ühtlane, elastne, vähemate nähtavate ebakorrektsuste ja pooridega.
30 päeva möödudes avastad täieliku muutuse: uus nahk, tihedam, pringim, vähemate kortsudega.

 

-PRE RENEW -ENNE- UUENDAV
Naha tekstuuri uuendamine. Täiesti ohutu, nahka uuendava võimega keemiline ja ensüümne koorimine, mis arvestab ka tundliku nahaga.
Pehmendab naha tekstuuri, vähendab pooride suurust, hajutab joonekesi näol, parandab naha hapnikuga varustatust, niisutab, ühtlustab nahatooni. Sisaldab laktobioon-, feruul-, fütiinhapet, papaiini- ja kastaniekstrakti.
-ONE NO LINES -ÜKS- EI KORTSUDELE
Dünaamilisi kortse ohjeldav Booster, mis neutraliseerib nahakontraktsioonid ja pehmendab näoilmet. Väga tugeva “botox” sarnase toimega ilmekuskortsudele, mille toime on näha juba mõnepäevase kasutuse järel. Väga efektiivne dünaamiliste kortsude hoolduses ja ennetuses nii silmade ümber, laubal, ja ülahuulel. Toimib samaaegselt naha sügavamates kihtides, algatades uue tugikoe ehitamist.
-TWO DENSIFY -KAKS -TIHENDA
Naha struktuuri taastav seerum, mis suudab naha ka uuendada ja siluda ning naha tihedust parandada. Aitab ülesehitada kolmemõõtmelise maatriksi, mille tõttu nahk on päev-päevalt pringim ja kortsudevabam. Kortsud ja voldid kaelal ning dekolteel vähenevad silmnähtavalt.

 

Näidustatud:
Naistele alates 30 eluaastast, kel esineb kortse ja miimilisi jooni.

Koostis:
BTX-Tripeptiin (UUS): Germaine de Capuccini’le eksklusiivne aktiivne koostisosa, mis kokku pandud kolmest omavahel sünergias toimivast peptiidist ning neutraliseerivad igapäevaselt näo dünaamilisi kortse põhjustavaid nahakontraktsioone.
Tissulage Tech (UUS): uuendav, nahka seestpoolt tihendav toime, võitlemaks staatiliste või sügavamate kortsudega .

Alpi Edelweiss-lille ekstrakt kaitseb nahka oksüdatiivsest stressist põhjustatud rakkudevahelise maatriksi lagunemise eest ja aitab hoida toetava kollageenvõrgustiku võimalikult tihedana.

Kuidas kasutada?

Seda kasutatakse igal öösel intensiivse ühekuulise hoolitsusena.

1.-15. päev PRE+ ONE + Tx Rides kreem vastavalt nahatüübile ( SUPREME, RICH, SOFT)
Puhtale nahale kanda pipetitäis PRE seerumit ja levitada see näole, kaelale ja dekolteele. Seejärel kanda nahale pipetitäis seerumit ONE ning levitada nahale, nagu eeltoodud seerum. Seejärel kanna näole, kaelale ja dekolteele TX Rides kreem vastavalt nahatüübile. Vii läbi näojooga harjutused.

16.-31. päev PRE+ TWO + Tx Rides kreem vastavalt nahatüübile (SUPREME, RICH, SOFT)
Puhtale nahale kanda pipetitäis PRE seerumit ja levitada see näole, kaelale ja dekolteele. Seejärel kanda nahale pipetitäis seerumit ONE ning levitada nahale, nagu eeltoodud seerum.

Seejärel kanna näole, kaelale ja dekolteele TX Rides kreem vastavalt nahatüübile.

Vii läbi näojooga harjutused.
Toodete mõju tugevdavad näojooja “Facial Yoga” harjutused. Oleme Germaine de Capuccini’s loonud näojooga esmatähtsusega rituaali. See tõhus harjumus toniseerib ja lõõgastab näolihaseid ning vähendab lõpuks ka kortsude ilmnemist. Selle tarbeks õpib Timexpert Rides kasutaja 12 lihtsalt harjutust ning teeb neid regulaarselt üheskoos hoolitsusega.

 

Hoiatused seerumite kasutamisel:
Väldi kontakti silmadega ehk toote silma sattumast
Ära kasuta teisi koorijaid
Võid tunda kerget kipitust, mis peaks kaduma, kuni nahk harjub hooldusega
Oota mõni sekund seerumi imendumist, seejärel kanna nahale järgmine näoseerum.
Seerumite koos on pakendis on elektrostaatiline juhend harjutuste tegemiseks. Võid kinnitada läbipaistva juhendi mistahes peegli külge, et see oleks alati käepärast, abistades sind näohoolduse rituaalis.

Esitus: pipetiga klaaspudelid
–PRE Renew Facial Peeling: 30 ml
–ONE No-Lines Facial Serum: 15 ml
–TWO Densify Facial Serum: 15 ml

Lisainfo

Näonaha tüüp

Vananemisilmingutega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert Rides

Näotoote liik

Seerumid

2 thoughts on - Tx Rides AGE CURE

  • Liis

    Olen proovinud palju erinevaid seerumeid ja lõpuks leidnud enda jaoks parima. Vaieldamatu lemmik Julgen soovitada

  • Kaisa

    See tõesti mõjub. Minu uus lemmik 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.