Tx Rides AGE CURE

01

apr.

Tx Rides AGE CURE

121.50 

KRONOLOOGILISELT PROGRAMMEERITUD KORTSUDEVASTANE HOOLDUSKUUR
ÖÖSEL
30 päeva kestev hooldus viib  nahalt aastaid. Nooruslikum nahk vaid 30  päevaga. Tihedam, vähemate  kortsudega ja uskumatult sile  nahk, väga ühtlase tekstuuriga. Hoolitsus toimib ajal,  mil magad, ühendades kolm üksteist täiendavat hoolitsust parima  võimaliku tulemuse saavutamiseks juba esimesest nahalekandmisest.

Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

KRONOLOOGILSELT PROGRAMMEERITUD KORTSUDEVASTANE HOOLDUSKUUR
ÖÖSEL

30 päeva kestev hoolitsus viib  nahalt aastaid

Nooruslikum nahk vaid 30  päevaga. Tihedam, vähemate  kortsudega ja uskumatult  sile  nahk,  väga ühtlase tekstuuriga. Hoolitsus toimib ajal,  mil magad, ühendades kolm üksteist täiendavat hoolitsust parima  võimaliku tulemuse  saavutamiseks juba esimesest nahalekandmisest.

Juba esimesest päevast on naha tekstuur pehmem ning nahk ärkab unest kiirgavana.

15 päeva möödudes on kortsud nahalt pea kustutatud. Näojooned on lõõgastunud. Nahka iseloomustab uus tekstuur: ühtlane, elastne, vähemate nähtavate ebakorrektsuste ja pooridega.

30 päeva möödudes avastad täieliku muutuse: uus nahk, tihedam, pringim, vähemate kortsudega.

-PRE RENEW -ENNE- UUENDAV 
Naha tekstuuri uuendamine. Täiesti ohutu, nahka uuendava võimega keemiline ja ensüümne koorimine, mis arvestab ka tundliku nahaga.
Pehmendab naha tekstuuri, vähendab pooride suurust, hajutab joonekesi näol, parandab naha hapnikuga varustatust, niisutab, ühtlustab nahatooni.  Sisaldab laktobioon-, feruul-, fütiinhapet, papaiini- ja kastaniekstrakti.
-ONE NO LINES -ÜKS- EI KORTSUDELE 
Dünaamilisi kortse ohjeldav Booster, mis neutraliseerib nahakontraktsioonid ja pehmendab näoilmet. Väga tugeva “botox” sarnase toimega ilmekuskortsudele, mille toime on näha juba mõnepäevase kasutuse järel. Väga efektiivne dünaamiliste kortsude hoolduses ja ennetuses  nii silmade ümber, laubal, ja ülahuulel. Toimib samaaegselt naha sügavamates kihtides, algatades uue tugikoe ehitamist.
-TWO DENSIFY -KAKS -TIHENDA
Naha struktuuri taastav seerum, mis suudab naha ka uuendada ja siluda ning naha tihedust parandada. Aitab ülesehitada kolmemõõtmelise maatriksi, mille tõttu nahk on päev-päevalt  pringim ja kortsudevabam.  Kortsud ja voldid kaelal  ning dekolteel vähenevad silmnähtavalt.

 

Näidustatud:
Naistele alates 30 eluaastast, kel esineb kortse ja miimilisi jooni.

 

Koostis:
BTX-Tripeptiin (UUS): Germaine de Capuccini’le eksklusiivne aktiivne koostisosa, mis kokku pandud kolmest omavahel sünergias toimivast peptiidist  ning neutraliseerivad igapäevaselt näo dünaamilisi kortse põhjustavaid nahakontraktsioone.
Tissulage Tech (UUS): uuendav, nahka seestpoolt tihendav toime, võitlemaks staatiliste või sügavamate kortsudega .
Alpi Edelweiss-lille ekstrakt kaitseb nahka oksüdatiivsest stressist põhjustatud rakkudevahelise maatriksi lagunemise  eest ja aitab hoida toetava kollageenvõrgustiku võimalikult tihedana.

 

Kasutamine:
Seda kasutatakse igal öösel intensiivse ühekuulise hoolitsusena.

 

1.-15. päev PRE+ ONE + Tx Rides kreem  vastavalt nahatüübile ( SUPREME, RICH, SOFT)
Puhtale nahale kanda pipetitäis PRE seerumit ja levitada see näole, kaelale ja dekolteele. Seejärel kanda nahale pipetitäis  seerumit  ONE ning levitada nahale, nagu eeltoodud seerum. Seejärel kanna näole, kaelale ja dekolteele TX Rides kreem vastavalt nahatüübile. Vii läbi näojooga harjutused.

 

16.-31. päev  PRE+ TWO + Tx Rides kreem vastavalt nahatüübile (SUPREME, RICH, SOFT)
Puhtale nahale kanda pipetitäis PRE seerumit ja levitada see näole, kaelale ja dekolteele. Seejärel kanda nahale pipetitäis  seerumit  ONE ning levitada nahale, nagu eeltoodud seerum. Seejärel kanna näole, kaelale ja dekolteele TX Rides kreem vastavalt nahatüübile. Vii läbi näojooga harjutused.
Toodete  mõju tugevdavad näojooja “Facial Yoga” harjutused.  Oleme Germaine de Capuccini’s loonud näojooga esmatähtsusega rituaali. See tõhus harjumus toniseerib ja lõõgastab  näolihaseid  ning vähendab lõpuks ka kortsude ilmnemist. Selle tarbeks õpib Timexpert Rides kasutaja 12 lihtsalt liigutust ning  teeb neid regulaarselt üheskoos hoolitsusega.

Hoiatused seerumite kasutamisel:
Väldi kontakti silmadega ehk toote silma sattumast
Ära kasuta teisi koorijaid
Võid tunda kerget kipitust, mis peaks kaduma, kuni  nahk harjub hooldusega
Oota mõni sekund seerumi imendumist, seejärel kanna nahale järgmine näoseerum.

Seerumite koos on pakendis on elektrostaatiline juhend harjutuste tegemiseks. Võid kinnitada läbipaistva juhendi  mistahes peegli külge, et see oleks alati käepärast, abistades  sind näohoolduse rituaalis.

Esitus: pipetiga klaaspudelid
PRE Renew Facial Peeling: 30 ml
ONE No-Lines Facial Serum: 15 ml
TWO Densify Facial Serum: 15 ml

Lisainfo

Näonaha tüüp

Vananemisilmingutega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert Rides

Näotoote liik

Seerumid

2 thoughts on - Tx Rides AGE CURE

  • Kaisa
    apr. 30, 2020 at 2:12 p.l.

    See tõesti mõjub. Minu uus lemmik 🙂

  • Liis
    mai 4, 2020 at 10:24 p.l.

    Olen proovinud palju erinevaid seerumeid ja lõpuks leidnud enda jaoks parima. Vaieldamatu lemmik Julgen soovitada

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.