fbpx

Zen Attitude Anti-Stress Oil

25

mai

Zen Attitude Anti-Stress Oil

23.30 

ZEN Stressivastane õli –  kasuta iga kord, kui tunne end stressis !

Aktiivne aroom põhineb lavendlil, piparmündil,  valge teelehe eeterlikel õlidel , mis leevendab stressi, pingeid, vähendab väsimust ja aitab meeltel lõdvestuda.  Kanna õli randmetele, meelekohtadele,  kuklale (pulsseerivatele kohtadele) heaolu eesmärgil. Perfektne formaat  käekotis hoidmiseks ükskõik, millal  sa seda  kasutamiseks vajad.

Kirjeldus

ZEN Stressivastane õli –  kasuta iga kord, kui tunned  end stressis !

Aktiivne aroom põhineb lavendlil, piparmündil,  valge teelehe eeterlikel õlidel , mis leevendab stressi, pingeid, vähendab väsimust ja aitab meeltel lõdvestuda.  Kanna õli randmetele, meelekohtadele,  kuklale (pulsseerivatele kohtadele), et parandada üldist heaolu. Perfektne formaat  käekotis hoidmiseks, ükskõik millal  sa seda  kasutamiseks vajad.

Liigitus – Rahulikkus, vaikus
Sperience  rahulikkuse liini tooted on loodud  inimestele, kes  elavad kiiretempolis elurütmiga  ja kannatavad stressi all.  Need tooted aitavad peatuda hetkeks ja tunnetada seesmist vaikust ja rahu.

Kasutamine
Lihtsalt kanna rullikust väike kogus randmetele, kuklale, meelekohtadele, kulmude vahele, ninasillale,  kui tunned end stressis ja pinges.

Suurus 10 ml rullik otsikuga

Lisainfo

Kehatoodete liinid

Sperience

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.