fbpx

2in1 KÄTEKREEM NIISUTUS+HÜGIEEN

01

dets.

2in1 KÄTEKREEM NIISUTUS+HÜGIEEN

Allahindlus!

15.70  13.30 

Tõeline innovatsioon – Antibakteriaalse toimega ülimalt niisutav kätekreem!

Kreem toimib kui “kaitsev kinnas” ja pakub kaitset viiruste eest, tõrjudes eemale nii bakterid, kui kõik muud pisikud.

Lisaks tagab kreem kätele toidetuse, pehmuse ja nooruslikkuse. Ennetab kuivuse ja nahakareduse, tuues kohese mugavuse ja heaolutunde.

Kirjeldus

Kerge ja sulava tekstuuriga kätekreem, mis toimib kui “kaitsev kinnas” pakkudes kaitset viiruste eest, samal ajal niisutades, sügavalt toites ja pehmendades nahka.

Niisutav

Parimat hooldust pakkuv kätekreem tagab sügava niisutuse, pehmuse ja elastsuse. Ennetab kuivust ja karedust, tuues kohese mugavuse ja heaolutunde. Tänu võimsale aktiivinete kooslusele Karite võist, Allantoiinist ja Kollageenist, mis niisutavad, toidavad ja aitavad rakulisel uuenemisel, tugevdab kreem ka naha “barjääri”-funktsiooni, tühistades keskkonnalise agressiooni mõjud ja ennetades kiiret vananemist. Kaitsev ja niisutav kiht, mis parandab küpsema, kuivusele kalduva naha seisukorda silmnähtavalt.

Hügieen

Kohene ja kestev kaitse tänu koostisosale Microprotect, millel on käsi ja küüsi kaitsev ja puhastav toime. Kaitseb nahka välisest keskkonnast ja igapäevaste kokkupuute-pindadel esinevate saastetegurite eest.

Microprotect on tugeva antioksüdatiivse toimega biolagunev koostisosa, millel on kiire, kauakestev puhastav toime. Etüülalkoholist erinevalt, säilib see aine nahal pikema aja vältel, kaitstes seda iga välise saasteteguri eest.

Kiiresti imenduv õlivaba tekstuur jätab tugeva ja siidise lõpptulemuse.

100 ml 

Lisainfo

Kehatoote liik

Käte ja jalgade hooldus

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.