fbpx

Tx Rides Eyes Anti-Fatique Aqua-Patch

19

nov.

Tx Rides Eyes Anti-Fatique Aqua-Patch

Allahindlus!

15.00  12.70 

Parim  kortsudevastane ja silmakontuuri tõstev plaastermask kombineerib avangardse maatriksi eksklusiivsete peptiidide ja taimse kompleksiga,  mis vähendab nähtavalt silmaümbruse turseid,  sügavamaid ja väiksemaid kortse, helendab tumedat silmaümbrust ning tõstab silmalauge.

“Parim professionaalne kortsudevastane ja silmakontuuri tõstev mask”

*Germaine de Capuccinilt

Kirjeldus

Timexpert Rides  Silmaümbrust korrigeeriv  hüdrogeel-plaastermask UUS!
Uudse koostisega silmaümbruse mask vähendab kortse ja väsimusilminguid õrnas silmaümbruse piirkonnas. Ülimalt tõhus  paastermask  võimaldab erakordselt suure nahaläbitavuse ning Aqua-Gel tehnoloogia võimaldab parimat kontakti nahaga ja aktiivainete imendumist rekordajaga. Mask on silmaümbruse piirkonda täiuslikult sobiv ja haakuv.

Erakordsed  tulemused tänu uuele ja avangardsele eksklusiivsete peptiidide kompleksile:

BTX-Tripeptine neutraliseerib naha mikropinged ja toimib sarnaselt Botoxile silmaümbruse pingeid vähendades  ja ilmet noorenadades.

Tissulage Tech tugevdab naha ülesehitust, silub ja pinguldab.

Energiat andev taimne kompleks Brasiilia ženšennist, Muria puamast( potensipuu)  ja valgest  liiliast sekkub silmkontuuri “tumeda varju”  ja tursete algpõhjusesse: veresoonte haprus,  vedelike/rasvade kogunemine ja hüperpigmentatsioon.

Blefaroplex suurendab nahas kollageeni ja ealstiini sütneesi.

Maatriks karrageenidest (ekstrahheeritud punasest ja lillast vetikast), looduslikest punase vetika rakuseintes leiduvatest polümeeridest, millel on suur vee kinnihoidmise võime ja kõrge veesisaldusega tugevad toimemehhanismid. Kasvanud veetingimustes, moodustavad nad värske, väga elastse kihi tekitava geeli.

 

Suurepärased tulemused juba peale esimest kasutuskorda:

  • Pehmendab kortse silmnähtavalt.
  • Vähendab turset. Võimas dreeniv efekt.
  • Minimeerib tumerõngaid (sinakaid ja pruune). Loob puhanud ilme.
  • Tõstab silmalauge.
  • Niisutab sügavalt.

 

Kasutamine: Ava pakend ja plaastrid silmaümbrusesse pakendil osutatud skeemi põhjal. Jätta mõjuma 20 minutiks (maksimaalselt 30´).   Eemaldada plaastermaskid ja kanda nahale  õrnalt oma  silmaümbruskreem – Tx Rides Eye Contour Day& Night.
Soovitusliku  hoolduskuuri ja parimate tulemuste saavutamiseks soovitame silmaümbruse maski kasutada 1 kord  nädalas  3 nädala vältel.
Ideaalne ühekordse hooldusena vastavalt vajadusele või enne olulist sotsiaalset sündmust.

Nõuanne* Võid silmaümbruse maski panna enne kasutamist külmkappi, et säilitada  nende värskust ja turseid leevendavat toimet.

Sobib kõigile nahatüüpidele.

Pakend sisaldab kahte plaastermaski üheks hoolduskorraks.

 

Lisainfo

Näonaha tüüp

Vananemisilmingutega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert Rides

Näotoote liik

Silmahooldus, Maskid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.