fbpx

SUPREME DEFINITION CREAM

24

jaan.

SUPREME DEFINITION CREAM

66.00 

SUPREME DEFINITION CREAM

Võimas sügavniisutava toimega näokreem, et pinguldada ja noorendada  näoovaali. Erakordsete vananemisvastaste omadustega. Niisutab sügavuti, parandades koheselt naha tekstuuri ja reljeefi ning luues kaitsva kile, mis isoleerib ja kaitseb keskkonna saastatuse eest. Lihtsustab aktiivainete imendumist, suurendades nende efektiivsust veelgi. Peale kreemi pealekandmist  on nahk värske, sile, prink, enneolematu tekstuuriga. Kortsud ja jooned muutuvad pehmemaks ja siledamaks.Nahk taastab oma tihenduse ja kompaktsuse, näoovaal on  piiritletum. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kirjeldus

SUPREME DEFINITION CREAM

Võimas sügavniisutava toimega näokreem, et pinguldada ja noorendada  näoovaali.

Uudse alfa-geel tehnoloogiaga.  Kokkupuutel  nahaga, silub selle mikroreljeefi. Erakordsete vananemisvastaste omadustega. Niisutab sügavuti, parandades koheselt naha tekstuuri ja reljeefi ning luues kaitsva kile, mis isoleerib ja kaitseb keskkonna saastatuse eest. Lihtsustab aktiivainete imendumist, suurendades nende efektiivsust veelgi. Peale kreemi pealekandmist  on nahk värske, sile, prink, enneolematu tekstuuriga. Kortsud ja jooned muutuvad pehmemaks ja siledamaks. Nahk taastab oma tihenduse ja kompaktsuse, näoovaal on  piiritletum. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Koostisained:

ALFA-GEEL TEHNOLOOGIA – loob kaitsva kile, mis isoleerib ja kaitseb nahka keskkonna saastatuse eest ning pakub pinguldavat efekti.

V-MATRIX: suure jõudlusega kompleks, et toimida  lõtvumise juurprobleemi vastu naha sügavuses, tugevdada dermist, nii et nahk taastab oma pinguldatuse, ilu ja täiuslikkuse. Naha pinguldatus on taastatud seestpoolt, mille tulemuseks on pinguldatud  efekt.

KALTSIUM JA GLÜKOOS – Biotehnoloogiline duo, mis stimuleerib HÜALUROONHAPPE tootmist dermises.  Tagab naha looduslikud vee reservid, mistõttu suureneb ka selle tihedus. Naha volüüm ja tugevus on taastatud.

Kasutamine: Kanda  kreemi näole, kaelale ja dekolteele hommikuti ja õhtuti.

50ml

Lisainfo

Näonaha tüüp

Vananemisilmingutega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert Lift (IN)

Näotoote liik

Kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.