fbpx

Royal Jelly Extreme

25

aug.

Royal Jelly Extreme

37.00 

Hoolduskreem väsinud ja elutule nahale.

Kirjeldus

Niisutav kreem taastab naha optimaalse vastupidavuse.

Royal Jelly eliksiir igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kreemi koostis toidab, elustab, parandab. Royal Jelly ja hiina seen Poria Cocos ekstraktid tugevdavad naha kaistevõimet väliskeskkonna mõjude ja igapäevase stressi eest.  Väsimusnähud vähenevad ja nahk on värskem ja säravam.

Extreme-tekstuur on mõeldud kuivale, elutule nahale igapäevaseks kasutamiseks. See on erakordselt rikkalik ja sobituv just seda tüüpi nahale, sulades nahka väga tõhusal moel, seda protsessi käigus oluliselt toites ja niiisutades.

Näidustatud
Välisele agressioonile (UV-kiirgus, saastatus, keskkonna liigne niiskus, depileerimine ja igapäevane hügieen) allutatud  nahale

Koostis
Selle rikkalik koostis sisaldab kahte väga väärtuslikku ja  küllaltki enneolematut koostisosa: Royal Jelly ja hiina päritolu seene Poria Cocos ekstrakt.

Esitus: 50 ml.

Pealekandmine
Kasutades Melting make-up removal milk & lotion ‘i, puhasta ja toniseeri  nägu, kael ja dekoltee wining eemalda salvrätiku või meigidisketiga. Järgnevalt kanna peale nahatüübile sobivaim  Pro-resilience royal cream.

 

Lisainfo

Näonaha tüüp

Kuivale ja normaalsele nahale

Näotoodete liinid

Royal Jelly

Näotoote liik

Kreemid

One thought on - Royal Jelly Extreme

  • Melanie

    Mõnus igapäevane kreem. Hea lõhn on ka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.