fbpx

SMART SORBET- SÜGAVNIISUTAV KEHAKREEM 150ml

04

mai

SMART SORBET- SÜGAVNIISUTAV KEHAKREEM 150ml

47.90 

Hädavajalik ilutoode, mille erakordselt sensoorne, värske ja vedel tekstuur koheselt muudab nahka, igapäevasel kasutusel on taastatud naha tugevus, luminoossus ja täiuslik välimus.

Kirjeldus

Hädavajalik ilutoode, mille erakordselt sensoorne, värske ja vedel tekstuur koheselt muudab nahka, igapäevasel kasutusel on taastatud naha tugevus, luminoossus ja täiuslik välimus. Tänu “intelligentsele” probiootilisele koostisosale, SMART SORBET aitab “ehitada” tugeva ning tõhusa naha barjääri, mis: – Tagab epidermise terve immunokompetentsuse – Võimaldab nahal kohaneda pideva stressiga (keskkonna niiskus, temperatuuri muutused, ultraviolettkiirgus, mikroobid, seebid ja pindaktiivsed ained jne) Nahk on elujõuline ja tugevalt niisutatud.

Kuiv ja ketendav nahk saavutab suurepärase tulemuse: nahk on piisavalt niisutatud, sile, pehme ja pH-tase on laitmatu. 
Sisaldab Tsubaki õli, erakordselt pehmendav. Taastab naha pH-taseme ja kaitseb veekadu eest, annab toitaineid. Tugevdab naha barjääri pakkudes nooruslikumat välimust.

Kasutamine: kanda väike kogus puhtale nahale. Esmalt jäsemetele, jalataldadest reiteni ja randmetest õlgadeni, seejärel lihtsate liigutustega levitada ülejäänud kehale kuni täieliku imendumiseni.
Märkus: Üleliigne toode nahal imendub halvasti ja liigne niiskus võib tekitada ebamugavustunnet.

Lisainfo

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Kehatoote liik

Niisutavad kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.