fbpx

SM&Firming Power Strechmark Preventation Firming Cream

09

mai

SM&Firming Power Strechmark Preventation Firming Cream

54.20 

 

Tugevdab nahka valge venitusarmi ümbruses, parandades selle väljanägemist ja säilitades keha niisutatust kuni 8 h. Lõpptulemusena võimaldab see venitusarmide tekkimist ennetada ja vähendada nende põhjustatavaid ebameeldivaid tundmusi. Trimmib lõtvunud piirkondi.

 

Kirjeldus

See täiustatud toode on loodud erineva vajadus-spektriga tarbijaskonnale, nii inimestele, kel on oodata suuri muutuseid kehavormis (lapseootel naised, sportlased, teismelised, jms.), kui neile, kelle nahk on vanuse kasvamisega kaotanud pringi välimuse eri kehapiirkondades: käsivarte sisemine osa, reite sisemine osa, tuharad, alakõht, jms ning tunnevad vajadust parandada naha väljanägemist venitusarmide ümber, kui sealne nahk on kare või lõtv.

Sellisele kehahooldusele rakendatakse erinevaid tegevusi: ennetavalt ja pidevalt pealekantuna parandab see tugevdav kreem naha trimmis väljanägemist märkimisväärselt ning toob kauakestva niisutuse, samal ajal takistades venitusarmide tekkimist.

Selle kasutamine on kohaldatav kahes peamises olukorras:

*Ennetava hooldusena

Lapseootel naistele ja muude kehavormi muutuste korral, vähendab venitusarmidele eelnevaid ebameeldivaid tajusid ning hoiab naha väga niisutatu ja nõtkena, valmis kõigiks võimalikeks kehavormi-muutusteks.

*Taastava hooldusena

Kui venitusarmid on juba tekkinud, võimaldab see oluliselt parandada ümbritseva naha väljanägemist, kindlustades sellele nõtkus, tugevus, tihedus ja pehmus.

Suurus 200 ml

 

Lisainfo

Keha probleemid

Lõtvumine, Venitusarmid

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Kehatoote liik

Niisutavad kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.