fbpx

Expert Lab

KÕRGTEHNOLOOGIA MEDITSIINILIS-ESTEETILISTES PROTSEDUURIDES

Expert Lab hõlmab suure dermatoloogilise efektiivsusega süsteemi näo- ja kehahooldustest professionaalseks kasutamiseks. Täielik valik suure teadusliku ja terapeutilise täpsuse-tõhususega kosmeetikatooteid, mis, rakendatuna koos viimase sõna tehnoloogiate ja tööprotokollidega, võimaldavad saavutada lihtsalt enneolematut tõhusust meditsiinilis-esteetilistes protseduurides.

KÕRGTEHNOLOOGILISED KOOSTISOSAD
SPETSIALISEERITUD  TEHNOLOOGIAD JA PROTOKOLLID
TÄIUSLIK SÜNERGIA,  UUSIM TEHNOLOOGIAGA

Ohutud ja efektiivsed vahendid nii meditsiini-, kui esteetika-valdkonna professionaalidele nende eriliste hüvede tõttu hoolitseda väga erinevate nahaprobleemide eest: naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne, tselluliit, jms. Tooted, mis aitavad taastada naha tasakaalu ja optimeerida selle funktsioone.

  • LAB SOLUTION: Mesoteraapia segud ja aktiivkontsentraadid, mida kasutada kombinatsioonis tõeliselt uuenduslike seadmete ja KÕRGTEHNOLOOGIA VAHENDITEga kõigi nahakihtide läbimiseks.
  • ENNE/PÄRAST PROTSEDUURI: Esteetilisi salongiprotseduure täiendavad dermakosmeetilised naha-hooldustooted, mis aitavad nahka ette valmistada, seda taastada ja tulemusi optimeerida vaid naha tervise ja ilu hüvanguks.
  • KÕRGTEHNOLOOGILINE SEADMESTIK: Kõrgtasemeline professionaalne seadmestik, mida kasutada üheskoos LAB SOLUTION segude ja lahustega, et esteetilisi protseduure veelgi tõhustada.

EXPERT LAB KEEMILISED KOORIJAD

Expert Lab mesoteraapia kontsentraadid

REJUVENATING COMPLEX VANANEMISVASTANE KONTSENTRAAT

Tugeva vananemisvastase toimega väga kontsentreeritud lahus, mis sisaldab patenteeritud HLG polümeeri, mille ülesandeks on võimsa toimeainete segu järjepidev vabastamine kõigis nahakihtides, ka sügavaimas. Toimeaineteks on muuhulgas Niaanamiid, Baikaliin, Palmitoiil Pentapeptiid-4 ja Galakto-mannaanid, millel kõigil on taastav kortsuvastane toime. Tulemuseks on naha märkimisväärselt paranenud väljanägemine, ka naha mikroreljeefsuse tasandil, siledam, paindlikum ja niisutatum nahk.

LIFT COMPLEX TUGEVDAV KONTSENTRAAT

Patenteeritud HLG nanopolümeeriga kokku pandud väga kontsentreeritud pinguldava edektiga lahus, mis suudab suunata nahkatugevdavad koostisosad kõige sügavamatesse nahakihtidesse: DMAE, Glülosamiino-glükaanid, Atsetüültetrapeptiid-2, kontsentreeritud Centella Asiatica ekstrakt ja orgaaniline Räni. Ainulaadne kombinatsioon loodud toomaks nahal esile selle parimad omadused: tugevus, prinkus ja volüümikus.

CELLU COMPLEX KEHAKONTSENTRAAT LIPIIDIDELE

Lipolüütiline lahus kehale, kuhu kuulub ka HLG nanopolümeer, mis viib erakordsed koostisained ka naha sügavaimatesse kihtidesse. Need osised loovad topeltstrateegia jonnaka tselluliidiu kaotamiseks: lipo-lüüsi reguleeriv Suaeda Mereline Ekstrakt ja Vecticell and Forskolin– tandem, mis suudab väga tõhusalt vähendada rasvade kogunemist.
Hädavajalik kombinatsioon kohaliku rasvkoe intensiivseks lipolüütiliseks hooldamiseks. Peamiste koostisosade hulgas särab ka invasiivsest mesoteraapiast tuletatud Vecticell complex, mis suhtleb teiste lipolüütiliste koostisosadega kontsentraadi ‘supervõimete’ intensiivistamiseks.

ADVANCED  ANTI-AGEING MASK KAHEFAASILINE MULTIKORRIGEERIV NÄOMASK

TUGEVDAV, KORTSUVASTANE, DEPIGMENTEERIV
Innovatiivne kahefaasiline mask mahakoorimis-tehnoloogiaga, mis toob nahasse unikaalse kombi-natsiooni komponenridest, mis võitlevad sügavuti
naha vananemisilmingute vastu nagu kortsud, naha-lõtvus, hüperpigmentatsioon ja niiskuskadu. Antioksüdantne ja vananemisvastane DMAE, kortsuvastane ja depigmenteeriv Niatsiinamiid ja Centella Asiatica oma võimsa uuendava toimega. Mahakooritav süsteem: oklusiivne efekt paraneb märkimisväärselt, nagu ka nahkaimendumine ja osakeste efektiivsus.

SKIN RECOVERY MASK PEEL-OFF TAASTAV NÄOMASK

TAASTAV, RAHUSTAV
Rahustavate omadustega probiootilisel tehnoloogial põhinev taastav mask optimaalsete koostisosadega, et uuendada ka ülitundlikku nahka: eemaldab nahatursed, kaitseb naha mikrobiootat, tõstab selle taastusvõimet ja parandab naha niiskustaset. Loodud eeskätt kergestiärrituva, kahjustunud lipiidbarjääridega ja äsja agressiivse esteetilise protseduuri osaks saanud naha taastamiseks/uuendamiseks, viimaste hulka kuuluvad sellised protseduurid nagu keemilised koorimised, mikroneedling, dermoabrasioon jms.
Selle peel-off süsteem kaasab endaga oklusiivse efekti, et kasvatada oluliselt nahkaimendumist ja tõhusust.

PEEL-OFF BODY MASK KOHALDATUD KEHAMASK

Üles ehitatud Peel-Off tehnoloogiale ja täis tuubitud merevetikast tuletatud koostisosadest. See keha-mask on täiuslik lisand, mida kombineerida hoolitsuseks valitud aktiivsete koostisosadega. See võimal-dab kokku sobitada erinevaid kontsentraate, segusid jms, et pakkuda kliendi vajadustele täielikult kohaldatud kehahoolitsust..

Peel-off süsteem: toob oklusiivse efekti, et märkimisväärselt parandada selle nahkaimendumist ja efektiivsust. Moodustab nahal oklusiivse kihi, mis soodustab valitud aktiivsete koostisosade imendumist,  võimendades nende efekti.Täielikult kohaldatav; professionaalid saavad valida just konkreetsele kliendile sobivaimad toimeained.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga