fbpx

Expert Lab

KÕRGTEHNOLOOGIA MEDITSIINILIS-ESTEETILISTES PROTSEDUURIDES

Expert Lab hõlmab suure dermatoloogilise efektiivsusega süsteemi näo- ja kehahooldustest professionaalseks kasutamiseks. Täielik valik suure teadusliku ja terapeutilise täpsuse-tõhususega kosmeetikatooteid, mis, rakendatuna koos viimase sõna tehnoloogiate ja tööprotokollidega, võimaldavad saavutada lihtsalt enneolematut tõhusust meditsiinilis-esteetilistes protseduurides.

KÕRGTEHNOLOOGILISED KOOSTISOSAD,
SPETSIALISEERITUD  TEHNOLOOGIAD JA PROTOKOLLID.
TÄIUSLIK SÜNERGIA,  UUSIM TEHNOLOOGIAGA

Ohutud ja efektiivsed vahendid nii meditsiini-, kui esteetikavaldkonna professionaalidele. Nende eriliste hüvede tõttu on võimalik hoolitseda väga erinevate nahaprobleemide eest: naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne, tselluliit, jms. Tooted, mis aitavad taastada naha tasakaalu ja optimeerida selle funktsioone.

  • LAB SOLUTION: Mesoteraapia segud ja aktiivkontsentraadid, mida kasutatakse kombinatsioonis tõeliselt uuenduslike seadmete ja KÕRGTEHNOLOOGIA VAHENDITEga kõigi nahakihtide läbimiseks.
  • ENNE/PÄRAST PROTSEDUURI: Esteetilisi salongiprotseduure täiendavad dermakosmeetilised nahahooldustooted, mis aitavad nahka ette valmistada, seda taastada ja tulemusi optimeerida naha tervise ning ilu hüvanguks.
  • KÕRGTEHNOLOOGILINE SEADMESTIK: Kõrgtasemeline professionaalne seadmestik, mida kasutatakse üheskoos LAB SOLUTION segude ja lahustega, et esteetilisi protseduure veelgi tõhustada.

NÄOHOOLDUS

EXPERT LAB KEEMILISED KOORIJAD

EXPERT LAB KERGED KEEMILISED KOORIJAD

EXPERT LAB MESOTERAAPIA KONSENTRAADID

REJUVENATING COMPLEX VANANEMISVASTANE NÄOKONTSENTRAAT

Tugeva vananemisvastase toimega väga kontsentreeritud lahus, mis sisaldab patenteeritud HLG polümeeri, mille ülesandeks on võimsa toimeainete segu järjepidev vabastamine kõigis nahakihtides, ka sügavaimas. Kõigil toimeainetel on vananemisvastane toime. Tulemuseks on naha märkimisväärselt paranenud väljanägemine, ka naha mikroreljeefsuse tasandil, siledam, paindlikum ja niisutatum nahk.

BALANCING COMPLEX PUHASTAV NÄOKONTSENTRAAT

Täiustatud segu kõrgtehnoloogilistest koostisainetest, millel on mitmeid rasueritust reguleerivaid, antibakteriaalseid, tervendavaid ja põletikuvastaseid omadusi, mida juhib HLG nanopolümeer. See töötab välja tervikliku tegevusstrateegia, toimides probleemi algallikas, parandades puudusi, vähendades ebatäiuseid ning soodustades kahjustatud naha paranemist ja taastumist. Toimib nii noorel kui ka küpsel nahal – tulemuseks on defektideta nahk, paraneb tekstuur, toon ja kvaliteet.

GLOW COMPLEX TAASELUSTAV NÄOKONTSENTRAAT

Kõrge kontsentratsiooniga eksklusiivne segu, mis sisaldab patenteeritud HLG nanopolümeeri, mis on võimeline suunama
võimsad aktiivained naha kõige sügavamatesse kihtidesse. Tulemuseks on taaselustatud nahk, mis on siledam, elastsem ja säravam.

LIQUID COLLAGEN COMPLEX PINGULDAV NÄOKONTSENTRAAT

Eksklusiivne uue põlvkonna segu, mis põhineb uuenduslikul vedela kollageeni niiditehnikal, mis tänu oma võimsale
pinguldavale toimele on tõhus ja mitteinvasiivne alternatiiv ühele kõige nõutumale meditsiinilis-esteetilisele tehnikale, pinguldavatele niitidele. Patendeeritud HLG nanopolümeer ja aktiivained toimivad terviklikult uue kollageeni moodustamisel, suurendades naha tihedust, paksust ja elastsust, millel on kohene tõstev ning pinguldav toime. Noorendab naha välimust kuni 10 aasta võrra.

EGF COMPLEX UUENDAV NÄOKONTSENTRAAT

Eksklusiivne segu, mis põhineb kasvufaktorite ja patenteeritud HLG nanopolümeeri üliregenereerival tõhususel, mis suurendab hoolduse toimet. Selle kõrge noorendav toime aktiveerib rakkude regenereerimise mehhanisme, suurendades kollageeni ja elastiini tootmist.
Selle tulemuseks on suurenenud naha elastsus ja tugevus, vähendades kortsude sügavust ning parandades küpses
nahas pinguldatust ja sära.

PIGEMNT THERAPY COMPLEX TUMEKOHTI KORRIGEERIV NÄOKONTSENTRAAT

Intensiivne segu, mis korrigeerib tumekohti. Tänu patenteeritud HLG nanopolümeeri sisaldusele jõuavad toimeained naha sügavamatesse kihtidesse, et pärssida melaniini sünteesi ja kõrvaldada keratinotsüütidesse kogunenud pigmendikihid. Ühtlustab nahatooni ning parandab luminoossust.


KEHAHOOLDUS

LIFT COMPLEX NAHKA TUGEVDAV KEHAKONTSENTRAAT

Patenteeritud HLG nanopolümeeriga väga kontsentreeritud pinguldava efektiga lahus, mis suunab nahka tugevdavad koostisosad kõige sügavamatesse nahakihtidesse. Ainulaadne kombinatsioon toomaks esile naha parimad omadused: tugevus, prinkus ja volüümikus.

CELLU COMPLEX KEHAKONTSENTRAAT LIPIIDIDELE

Lipolüütiline lahus kehale, kuhu kuulub ka HLG nanopolümeer, mis viib erakordsed koostisained naha sügavaimatesse kihtidesse. Toote koostisosad loovad jonnakast tselluliidist vabanemiseks topeltstrateegia.
Hädavajalik kombinatsioon kohaliku rasvkoe intensiivseks lipolüütiliseks hooldamiseks. Peamiste koostisosade hulgas särab ka invasiivsest mesoteraapiast tuletatud kokteil, mis suhtleb teiste lipolüütiliste koostisosadega kontsentraadi “supervõimete” intensiivistamiseks.

ADVANCED  ANTI-AGEING MASK KAHEFAASILINE

MULTIKORRIGEERIV NÄOMASK

TUGEVDAV, VANANEMISVASTANE, DEPIGMENTEERIV
Innovatiivne kahefaasiline mask peel-off tehnoloogiaga, mis viib nahasse unikaalse kombinatsiooni komponentidest, mis võitlevad sügavuti
naha vananemisilmingute vastu nagu kortsud, naha-lõtvus, hüperpigmentatsioon ja niiskuskadu. Peel-off süsteem: oklusiivne efekt, imendumine ja osakeste efektiivsus paraneb märkimisväärselt.

SKIN RECOVERY MASK PEEL-OFF TAASTAV NÄOMASK

TAASTAV, RAHUSTAV
Rahustavate omadustega probiootilisel tehnoloogial põhinev taastav mask optimaalsete koostisosadega, et uuendada ka ülitundlikku nahka: eemaldab nahatursed, kaitseb naha mikrobiootat, tõstab selle taastusvõimet ja parandab naha niiskustaset. Loodud eeskätt kergestiärrituva, kahjustunud lipiidbarjääridega ja äsja agressiivse esteetilise protseduuri osaks saanud naha taastamiseks/uuendamiseks, viimaste hulka kuuluvad sellised protseduurid nagu keemilised koorimised, mikroneedling, dermoabrasioon jms.
Selle peel-off süsteem kaasab endaga oklusiivse efekti, et kasvatada oluliselt nahkaimendumist ja tõhusust.

PEEL-OFF BODY MASK KOHALDATUD KEHAMASK

Peel-off tehnoloogiaga merevetikatega kehamask on täiuslik lisand kehahoolitsuste aktiivainete imendumiseks. See võimaldab kokku sobitada erinevaid kontsentraate, segusid jms, et pakkuda kliendi vajadustele täielikult kohaldatud kehahoolitsust.

Peel-off süsteem: loob oklusiivse efekti, et märkimisväärselt parandada selle imendumist ja efektiivsust. Moodustab nahal oklusiivse kihi, mis soodustab valitud aktiivainete imendumist, võimendades nende efekti. Täielikult kohaldatav; professionaalid saavad valida konkreetsele kliendile sobivaimad toimeained.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga