Niisutav geel-kreem tundlikule nahale
Intensiivne hooldustoode, mille ülesandeks on siluda, taastada naha mugavustunne pärast agressiivset hooldust, nagu keemilised koorimised, mikrodermoabrasioon, laser jt. Niisutav, taastav geel loob nahale loomuliku kaitsva barjääri ja taastab naha normaalse seisundi kiiresti pärast keemilist koorimist või teist tüüpi agressiivset esteetilist protseduuri, mis on seotud naha epitelisatsiooniga.
AKTIIVAINED:
– Jojoba vaha, päevalill, mimoos ja Karité või ( Shea või) formeerivad naha pinnal õhukese kihi, et kaitsta nahka dehüdreerumise eest.
– Allantoiin aitab taastada ja uuendada nahas rakulist regenereerimist. Vähendab ärritust, mis tuleneb ärritavatest ainetest, nagu keemiline koorimine.
– Naatrium suktsinoüül glütsürhetinaat (Sodium Succinoyl Glycyrrhetinat) on lagritsa derivaat , mis on osutunud suurepäraseks põletikuvastaseks aineks, vähendades erüteemat.
• Rahustab nahka, vähendab punetust, ärritust ja pealiskaudseid põletusi näol ja huultel.
• Naha ülitundlikkuse korral.
• Talvekuudel, külma ilmaga, suusatades jne.
• Kõigile nahatüüpidele.
KASUTAMINE: Kanda nahale nii tihti, kui nahk seda vajab, kuni naha optimaalne seisund on taastunud.
Dermatoloogiliselt testitud. Parabeeni-, värv-ja lõhnainte vaba.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.