fbpx

C-vitamiini virgutav võlu

C-Vitamiin on igasuguse kahtluseta üks tähtsamaid koostisosi naha tervises. Oma kõrge antioksüdatiivse toime tõttu, kuulub see kolme hinnatuma koostisaine hulka dermatoloogide seas. Teadupärast vajame vitamiine igapäevaselt, sest inimorganism neid kahjuks ise sünteesida ei suuda. Kui organism ei saa piisavalt vitamiine, siis kõige esimesena annavad sellest märku nahk, küüned ja juuksed. Aga just neid tahaksime ju vanuse kasvades ilusana näidata!  

C-vitamiin on hädavajalik lisand iga päev, 365 päeval aastas.

Saastatus, tubakas, stress, ekraanide sinine valgus ja eriti kaaluka mõjurina päikesekahjustused, koormavad naharakkusid järjepidevalt iga päev ja varastavad nahalt hapniku, jättes ta lihtsalt vananema.

C-vitamiin on üks parimaid vananemisvastaseid kaitsjaid. Veelgi enam, arvestades selle tõeliselt erakordseid omadusi naha loomuliku energiataseme stimuleerimisel, on sellest saanud komponent, milleta ükski ilus nahk hakkama ei saa.

C-vitamiini on vaja väga paljude organismis toimuvate reaktsioonide toimumiseks, sealjuures on paljud neist reaktsioonidest seotud kollageeni sünteesiga. Iga naha ehitust tundev inimene teab, et kollageen on aine, mis annab meie kudedele ja organitele elastsuse ja struktuuri, aidates lisaks veresoonte elastsuse tõstmisele ehk südamehaiguste riski vähendamisele ka meie nahkkudet terve ja elastsena hoida. Sellest tuleneb otseselt kauakestvam nooruslikkus.  

Kaitsevahend ilusaks eluks

Lisaks on C-vitamiin tugev antioksüdant, kaitstes keha vabade radikaalide kahjuliku mõju eest ja aeglustades sel moel vananemisprotsessi nii kogu kehas, kui ka selle nö “visiitkaardil” – (näo)nahas. Suurimad vaenlased vitamiinirikkale nahale on lisaks päikesele ka õhusaaste, meie kiirenevad elustiilid, vähene magamine jms. C-vitamiin on nahale tõeliselt vajalik niisutaja ja kaitseb ka vananemise soodustamisel esikohta hoidva liigse UV-kiirguse ja selle halva mõju eest.  

Naha ühtlustamine ja struktuurne parandamine

Kõnealune vitamiin parandab naha vaskulaaarset integreeritust ehk tugevdab nahas olevaid kapillaare, mistõttu väheneb ka nende põletikulisus. Enam tähelepanu peaks sellele pöörama kuperoosse naha omanikud ehk need, kelle näonaha all on võimu haaranud  lõhkenud  kapillaarid. Sellisele nahale  sobib  ehtne  C-vitamiin ideaalselt. Paljud meist on hädas ka naha liigse pigmentatsiooniga – neil inimestel tasuks kindel pilk pöörata just c-vitamiini rikaste abivahendite poole, sest see vitamiin reguleeribki naha pigmentatsiooni – C-vitamiini toimel väheneb melaniini moodustumine nahas ning selle ebaühtlane jaotumine, mille tulemusena ühtlustub ka nahatoon ja pigmendilaigud jäävad murede nimekirjast välja.

C- vitamiini omastatavad allikad

Seda kasulikku vitamiini saame igapäevaselt manustada loomulikult toiduga (ja just see keha üldisema nooruslikkuse seisukohalt tähtis ongi), aga naha hooldamiseks ei saa kahjuks täielikult tervislikule toitumisele loota, sest lõviosa kehale vajalikust c-vitamiinist kulub hoopis seedesüsteemi veatule toimimisele ja nahk jääb siinkohal tõelise vaeslapse rolli, kes arvatakse saajate nimekirjast lihtsalt välja. Seega on nahale väga vajalik, et omanik varustaks seda täiendava vitamiinikogusega – tähtis on ka selle vitamiini välispidine manustamine.  

Välispidine ergutav vitamiinipuhang

On kindlaks tehtud, et C-vitamiin on naha kaudu 8-10 korda omastatavam, kui võetuna suukaudse preparaadi või toiduna. C-vitamiini sisaldavad tooted on seega kasulik lisanüanss iga inimese vannitoariiulil, kes tunnevad/näevad, et nahk on väsinud, tuhm ning vajab turgutust.

Kindlasti peaksid C-vitamiiniga näohooldustooteid eriti agaralt kasutama kroonilised suitsetajad, sest nikotiin takistab oluliselt organismis C-vitamiini omastamist ning seetõttu on nahk tuhm ning naha vananemise ilmingud tekivad kiiremini. Nikotiinikasutajad peaksid omastama lausa topeltkoguses c-vitamiini, et jääda heasse vormi. See ei tähenda mõistagi mingite tablettide söömist, sest Germaine de Capuccini teadlased on laborites teinud suure arendustöö, mille tulemusel saame pakkuda välja hoopis vastuvõetavama lahenduse – tooted, mis meie igapäevast tervislikkuse poole püüdlemist igati toetavad.

C-vitamiini sisaldavate toodete kasutamine pole tingimata sesoonselt piiratud ning soovi korral võib neid kasutada ka aastaringselt, kui on tunne, et nahk on väsinud ja vajab turgutust.  

Timexpert Radiance C+

Tänu C-vitamiini põhjalikku uurimist Germaine de Capuccini teadlaste poolt, on sündinud uus TIMEXPERT RADIANCE C+ tooteliin. Teaduslikud edusammud nanotehnoloogias ja uute sünergiliste toimemehhanismide avastamine koostisosade seas, on viinud parima versioonini TIMEXPERT C+ tooteliinist, et seista senisest tõhusamalt vastu oksüdatiivsele stressile ning seega vananemis-ilmingutele, vältides tumekohti, niiskuskadu ja tuhmi nahatooni.

Parim antioksüdant puhta C-vitamiiniga

Esmakordselt on loodud hooldus, mis suudab puhta C-vitamiini mõju 6-kordistada* tänu patenteeritud HLG nanopolümeerile, mis toidab naharakke sügavuti ning võimaldab aktiivainete järjepideva vabastamise.

*Kliiniliselt tõestatud tõhusus.

HLG koosneb kolmest koostisainest: võgustiku vormis hüaluroonhappest, lüsiinist ja glutamiinhappest. Viimane on uusim “niisutuskangelane”, olles hüaluroonhappest 4 korda niisutavam. Lüsiin omab rahustavat toimet ning stimuleerib kollageeni moodustamist. Viimased uuringud näitavad, et kombinatsioon C-, E-vitamiinist ja feruulhappest suurendab igaühe efektiivsust eraldi sünergias ja omab täiendavat antioksüdatiivset mõju nahal. Paraneb naha niisutus, fotokaitse UV-kiirguse eest, kaitseb kollageenikiude, panustab melaniini tootmise vähendamisse, mida stimuleerib UV-kiirgus.

HLG puhul on tegemist nahaläbitavuse tõhustajaga, sest kõik selle komponendid muunduvad loomupärasteks molekulideks, mis on naha poolt paremini omastatavad. Need uued molekulid niisutavad ja toidavad naharakke, nahapinnalt dermisekihini, parandades naha ainevahetust ja soodustades koostisosade paremat ja sügavamat nahaläbitavust.

Lisaks on koostisesse lisatud Ume ekstrakti. Ume on ploomisort Jaapanist, mida kasutatakse tema suure proteiinisisalduse tõttu meditsiinis. Rikas proteiinidest, mineraalidest, rasvadest orgaanilistest hapetest. Ume on allikas väga tugevale glükeerumis -vastasele ekstraktile, segades end järjekindlalt vahele kõigisse AGE loomise etappidesse.

Naha glükeerumine kujutab endast väsinud naha ilmnemist, sest liigne glükoos on kombineeritud kollageeni ja elastiini kiududega. Vanusega kogunevad glükeerunud valgud rakkudesse ning asuvad hävitama naha heaks välimuseks sedavõrd vajalikke aineid: elastiini ja kollageeni. Keemiliselt on protsess küllaltki lihtne – glükoos katab kollageeni ja elastiini kiud, mistõttu algab nende kiudude vankumatu jäigenemise protsess. Nii kaotavad nad igasuguse paindlikkuse ja võivad lausa puruneda. Siis reedab peegel päris kurva pildi kunagi nii ilusast nahast.  

Uus, suurema efektiivsusega näohooldus puhta C-vitamiiniga toimib naha väsimuse vastu rekordajaga. Germaine kosmeetikud pakuvad uut Radiance C+ näohooldust ka salongides, täiustades selle aktiivainete toimet koos efektiivse massaažitehikaka massaažipalliga. See stimuleerib nahka ja taastab selle elujõu, vabastab näolihased pingetest ning omab “lifting” efekti. Vereringe paraneb ja nahk omadab kumava sära ja luminoossuse, muutudes tugevamaks ja siledamaks.

Profesionaalse näohoolduse tulemused 1 hooldusega:

98% säravam, energiaga laetud nahk
95% stressivaba nahk
86% ühtlasem nahatoon
100% parem niisutus
89% kadunud miimikakortsud

Hooldus sobib igas vanuses, igal aastaajal. Antioksüdatiivne, taastab naha sära, korrigeerib pigmendilaike.

Et saavutada parimaid tulemusi, peaks oma kosmeetikakotti täiendama ka koduseks kasutamiseks mõeldud toodetega.

Timexpert Radiance C+ Pure C10 Seerumkontsentraat C-, E-vitamiini ja Feruulhappega sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele aastaringselt, eriti aastaaegade muutustel, kui nahk vajab lisasära. Taastab tuhmi ja stressis naha sära ja elujõu. Miimilised jooned ja kortsud vähenevad silmanähtavalt.

Viimased uurimused näitavad, et kombinatsioon C-vitamiin, E-vitamiin ja Ferulhape tõstab igaühe efektiivsust eraldi, mis on naha seisukohalt väga oluline väärtus. Neil on kombineerituna sünergiline kaitsereaktsioon ja täiendav antioksüdantne mõju nahal.

10%-line ehtsa C-vitamiini sisaldusega kontsentraat on võimas antiosüdatiivne Booster-seerum, mis kingib nahale aktiivainete koosmõjul erakordset sära ja energiat. HLG® Nanopolümeer tagab C-vitamiini 6x tugevama ja efektiivsema imendumise. Toimib kaitsekihina vabade radikaalide ja fotovananemise vastu. Vähendab riski pigmendilaikude tekkeks ja ühtlustab nahatooni. Suurendab kollageeni sünteesi, parandab naha niisutatust, pinguldab ja ennetab naha vananemist.

Antioksüdantiivne ja naha luminoossust taastav näokreem C-vitamiiniga, mis sobib normaalsele ja kuivale nahale. Pretsendenditu koostis C- ja E-vitamiinist, Jaapani ploomi Ume ekstraktist ja HLG® nanopolümeerist, mis enam kui 6 korda suurendab C-vitamiini imendumist, kollageeni sünteesi ja võimaldab toimeainete järk-järgulist imendumist kuni 36h. Nahk saavutab kaunima ja säravama jumega kui eales. Tagab maksimaalse kaitse naha vananemise vastu ja ühtlustab nahatooni, niisutatades ja pinguldades näonahka.

Saadaval kahes tekstuuris:
Kreem – normaalsele, kuivusele kalduvale nahale.

Emulsioon, normaalsele ja kombineeritud nahale.

Silmaümbrusele mõeldud kreem C-vitamiiniga on võimas antioksüdant, mistõttu on see hädavajalik kaitsmaks silmaümbruse õrna piirkonda fotovananemise eest. Sobilik igas vanuses. Valgustab, taaselustab ja värskendab silmaümbruspiirkonda otsekohe. Väsimusilmingud kaovad ja Sinu silmalaud muutuvad siledamaks, muutes silmavaate puhanuks ja ärkvelolevaks. Valgustab ja taaselustab  silmad, muutes  nende välimuse värskemaks 3 sekundi jooksul.

Maksimaalne kaitse UV-kiirguse ja keskkonnamõjude eest. Päev-päevalt näib silmaümbrus pinguldatum ja vähesemate joonekestega. Nahatoon ühtlustub ja silmalaud on sügavuti niisutatud ja elastsed.

Näo kiireks värskenduseks vali kindlasti vananemisvastane, naha sära taastav kiiretoimeline C- ja E-vitamiiniga immutatud kangasmask. Aktiivainete koosmõjul pakub kangasmask nahale erakordset sära ja energiat, niisutab sügavuti ja ühtlustab nahatooni.

Ideaalne kasutamiseks enne sotsiaalseid sündmusi kaunima meigi saavutamiseks.

Vastu suve vajab hooldust ometi ka keha – pärast tselluliidi kõrvaldamist on õige aeg kasutada värsket, tsitruselise aroomi ja siidise tekstuuriga C-vitamiini kehakreemi, mis on kokku pandud vitamiinidest C (VC-IP) ja E. Kreem suudab taastada ja kaitsta nahka oksüdatiivse stressi eest, tuues samas elujõudu, pinguldatust ja nooruslikkust. Toob kohesed imelised tulemused: nahk näib ideaalselt siledam ja niisutatud, ebamaiselt sametise lõpptulemusega.

Võtame vastutuse ka oma keha olulisema kaitsebarjääri, oma naha eest. Näitab see ju tegelikult kõige ausamalt keha üldisemat seisukorda – ja enda tegelikkusest paremast küljest näitamine on meile ju harjumuspärane niikuinii (meigitud silmade ja värvitud huultega ei sündinud ometi ju keegi meie seast).