fbpx

Siledate puusade heaks

Suvise rannahooaja eel silmitseb enamik naisi peegli ees kurvalt oma  kurvikat keha ja reisi, millelt pahatihti “apelsinikoore” välimus vastu vaatab. Neid rabavaid bikiine see just oluliselt ei kaunista. Tihti teeb tselluliit naiselanikkonna seas isegi suuremat muret, kui kortsud.

Taltsutamine loeb

 

Kuna tegemist on naishormoon östrogeenist lähtuva probleemiga umbes 98% naiste jaoks ning määrav ei ole isegi kehakaal, on välja töötatud mitmeid võimalusi selle kontrolli all hoidmiseks ja varjamiseks. Kuigi tselluliidiga kaasneva nahalõtvuse saab paljuski panna ka vananemise, raseduse ja elus toimunud suuremate kaalumuutuste arvele, saab iga naine kosmeetiliste vahenditega tegelikult selle vastu võidelda.

 

Kõigepealt oleks mõistlik pöörduda just selles vallas professionaalse  spetsialisti poole, kelle esmane ülesanne on selgeks teha, milline on kliendi  peamine probleem kosmeetilisest vaatevinklist. Seejärel saab ta juba kokku panna väga individuaalse kava toitumisest ja kosmeetikatoodetest, et probleem seljatada. Samuti on kasulik aeg-ajalt tema juures end näitamas käia, et ta saaks vajadusel kokkulepitud plaani sisse viia vajalikud muudatused/täiendused.

Esimene toitumisvaldkonda kuuluv soovitus hõlmab just vedelikutarbimist ehk vee joomine hoiab organismi (ja sealhulgas ka naha) hästiniisutatuna ning puhastab nii keha, kui nahka.

 

Massaaźi ja liikumise abistav mõju

Kindlasti tasub tselluliidist ja nahalõtvusest vabanejatel astuda sisse ka massööri juurde, sest naha pindmine  ergutamine kiirendab oluliselt vereringet ja ainevahetust naha all, mis üheskoos vajalike nahale kantavate toodetega muudab naha ebatasasused  pea märkamatuks.

Kasuks tuleb liikumine ja füüsilised harjutused, mis ergutavad ainevahetust ja soodustavad nn “rasvapõletusprotsessi”.

Abistavad hooldused

Germaine de Capuccini pakub mitmeid hooldusi tselluliidi vastu võitlemiseks. Seda nii koos massaaźiga, kui ilma selleta.

Tsirkulatsiooni  parandav hooldus massaaźi ja sidemetega on mõnus ja kasulik protseduur, mille puhul segatakse massaaźikreemi ka Drain Booster Addition aktiivsed nahka pinguldavad seerumid.

Lipo-Attack  Tselluliidivastane Hooldus Massaaźi  ja Sidemetega hõlmab endas efektiivset tselluliidivastast kehahooldust, millesse kuulub ka lipolüütilise toimega kontsentraat, mis segatuna massaazikreemiga annab tootele suurepärase imendumise. Sisaldab ka viinamarja ja püha lootose ekstrakte, mille koosmõju tühjendab rasvarakke, samas vähendades rakkudevahelise sideaine degradeerumist.

Kehale pannakse ka Lipo-Attack bandages kehasidemed, mis on tselluliiti ja rasvakogumeid vähendava toimega ja mähitakse massaažijärgselt reitele  ja kehale, jättes nad mõjuma 30 minutiks.

Lipo-Stock Intensiivne Tselluliidivastane Hooldus hõlmab protsessi algatavana kehakoorimisest, mille järgselt kantakse probleemsetele piirkondadele geel-mähis 20 minutiks.  Mähist ei eemaldata, vaid kõik kasulik masseeritakse nahasse. Seejärel  järgeb  spetsiaalse massaažiseerumiga massaaž.  Seerum põhineb tselluliidivastasel rikkalikul viinamarja ekstraktil, millel on kofeiinist 30 korda kõrgem, lipolüütiline toime.  Kasutatakse spetsiifilist massaažimeetodit, mis hävitab toksilised rasvavarud ja lihtsustab nende väljutamist loomulikul moel.  Hooldus on ideaalne neile, kelle eesmärk on iganädalase massaažiga saavutada pinguldatum  ja saledam kehasiluett.

Uudseim SLIM FOCUS PLAN vähendab samaaegselt nii naha lõtvumist, kui tselluliiti. Hoolduses on kasutusel väga mitmeid erinevad uuendusliku tehnoloogiaga tooteid ning nende kasutamine muudetakse väga personaalseks, lähtudes konkreetse naise vajadustest. Samuti on kasutusel erinevad aparaadid.

Peamisteks näidustusteks on nii lokaliseeritud, kui rohke tselluliit ja naha üldisem lõtvumine. Holduse tulemused toovad volüümikuse vähenemise ja enam kujundatud kehajoone. Hooldusega väheneb tselluliit ja paraneb naha seisukord, nahk on rohkem pingul ja toonuses ning keha valdab toksiinide väjutamise järgne kergustunne. See on lahendus, mis sobib igale naisele.

Kosmeetiku töö tulemused sõltuvad mõistagi enim hooldatavast naisest endast – kui täpselt järgib ta kõiki ettekirjutusi ja kosmeetiku antud soovitusi.

 

Kodune abivõimalus

Kui eestlasele kohaselt aega kosmeetiku juurde minekuks napib, on välja pakkuda ka just tselluliidi  vastu tõhusalt toimivaid tooteid.

 

 

 

 

 

 

Uusim neist on Perfect Forms Slim Mission kreem, mille pakendisse on kingitusena lisatud veel 25% toodet. See on värske tekstuuriga niisutava tekstuuriga kehakreem töötab krobelise naha vastu väga tõhusalt – tema eesmärgiks on vähendada nahaalust kõige pindmist, tselluliiti tekitavat, rasvkudet ning takistada juba tekkinu levimist.

 

IG Iluguru poolt soovitatud selleaastaseks iluteemandiks pärjatud Total Fit Reducing Infused Oil kujutab endast väga uuendusliku sisuga kahefaasilist kiirelt imenduvat kergelt õlise koostisega nahapinguldajat.

 

 

 

 

 

Esimene Germaine de Capuccini tselluliidivastane  just vanusega seotud hormonaalseteat muutustest tingitud akumulatsioonide vastu võitlev hooldustoode Fit Contour Modelling Cream for abdomen & waist on eeskätt mõeldud üle 45-aastastele naistele, kuid aitab hästi ka raseduse järgselt noorematele naistele ja neile, kel ka nooremana on probleeme tselluliidi kuhjumisega kõhu ja talje piirkonda.

Looduslikest koostisosadest ehitatud Slim Precision tselluliidivastane emulsjoon aitab vähendada nahaalust  rasvkudet, ödematoosset seisundit ning parandada vereringet. Ennetades ja parandades kahte olulist tegurit kehas: adipotsüüdid ja vereringe süsteem, aitab vähendada rasva kogumeid, toimides tselluliidi tekkimise esimeste ilmingute vastu ja parandades meie keha siluetti.

Väga uudse kasutusvõimalusega on tselluliidivastane  pihustatav kehaseerum, Slim Starter Night, mis toimib öösel ka kõige kangekaelsema tselluliidi vastu. See tselluliidivastane kehaseerum mobiliseerib rasvapõletusprotsessi, piirab tselluliidi ja mitteesteetiliste akumulatsioonide teket, mis põhjustab “apelsinikoore naha” välimust just öösel,  mil on kõige raskem rasva põletada. Seerum võitleb ka lokaliseerunud tselluliidiga (tselluliit, mis mõjutab paljusid naisi olenemata kaalust ja esineb kõhul, puusadel, reitel, põlvedel).

 

 

 

Slim Starter Night seerum on kõrgelt kontsentreeritud (100 korda väikesem kui tavaline emulsioon – 0,1-0,3 mikronit), mis võimaldab viia kõik võimsad koostisained otse rasvkoe südamesse ehk hävitab vaenlase juba seestpoolt.