fbpx

Öö toob ilu

Tahaksime vist kõik saavutada palju end mitte liigselt vaevates. Suurel osal meist on ometi selline probleem. Ja just seda tahamegi nüüd lahendada.

Teada on, et keha taastab ja parandab end suures osas ka ise – nii kohatu, kui selline võrdlus ka ei tunduks, on ka kooma keha jaoks teatav puhkeaeg, mil saab end parandada. Kui sellised äärmused kõrvale jätta (paljude jaoks meist jääbki see ju vaid mõisteks kellegi teisega toimunust), puutub igaüks meist kokku teatava uneajaga – kes saab seda endale lubada rohkem, kes vähem. Just uneajal ei pea keha kulutama energiat tööprobleemidele mõtlemisele, bussipeatusesse vantsimisele või toidu seedimisele. Mõistagi jäävad uneskõndijad ja hilised sööjad praeguse seisuga tugevasse vähemusse, aga mingil vähemaktiivsel öisel ajal puudutab see neidki.

Ööuni on taastava/korrastava mõjuga ja sellele on igati mõistlik pisut kaasa aidata. Erilise tähelepanuga peaksid järgnevasse suhtuma need, kes saavad nautida pikka rahulikku ööund harva (ööklubide töötajad, tudengid jms).

Just öösel tõuseb nahas uuendusprotsesside intensiivsus päevasega võrreldes suisa kaheksa korda. Protsessile kaasa aidates saaksime hommikul peeglist vastu vaatavat ilu tõsta veelgi.

Naha kvaliteet on puhkeajaga tihedalt seotud. Parandame keha puhkeajal ka nahka!

Esmakordselt kuulduna ei kõla väljend “öömask” just eriti kutsuvalt, eriti puhta voodipesu armastajaile. Siiski on Germaine de Capuccini loonud värvitu, meeldiva geelja tekstuuriga öömaski, mis kohe nahale kandes (ringjate hõõrumisliigutustega) asub suure hooga imenduma ja üllatuseks igale puhtusepedandile ei jäta padjapüürile mitte ühtegi jäljekest.

NIGHT SUCCESS öömask imendub kiiresti nahka, jättes sellele kõik aktiivained sissepoole lukustava nähtamatu kaitsekihi, mistõttu saavad nii kortsudevastased, toksiine väljutavad kui vitamiinipärlid öö läbi naha ilu kallal töötada.

Miks kasutada öömaski?

  • Mask toimib ajal, mil sa magad, andes justkui une lisatunde sinu nahale. Igapäevane heitlik ja stressirohkne elustiil ei võimalda meil kvaliteetset und, mis omakorda toob kaasa naha enneaegse vananemise, peegeldudes nahal tuhmi ja tuima välimusega.
  • Tulemused on hommikul ärgates märgatavad. Kaitsva ja isoleeriva toimega maskikiht laseb koostisainetel tundide kaupa toimida, parandades naha hapnikusisaldust ja loomulikku sära, minimeerides seejuures vananemisnähte, parandades naha tooni ja niisutust.
  • Une ajal jõuab kollageeni süntees, toksiinide elimineerimine ja rakuline hapnikuga rikastatus oma kõrgeimale tasemele. See protsess aitab nahal olla kaitstud, terve ja hästi tasakaalustatud.

Kasutamine on

-Vähese ajakuluga – erinevalt kõigist teistest näomaskidest, ei pea selle toimimist ootama, et see siis maha pesta, vaid mask jääb näole terveks ööks, tomides ajal, mil Sa magad. Pea meeles, et mask kanda alati puhastatud nahale. Hea oleks enne öömaski kasutada näole oma iluseerumit.

– Mugav – maski geeljas tekstuur sulandub nahka enne iga võimaliku korratuse tekitamist. Masseerida kergelt nahale terakeste sulamiseni nagu kreemi.

Kuigi piisav ööuni on nahale suisa hädavajalik, saab näomaski kasutades peita kurnatusjäljed isegi siis, kui uni väga napiks jääb.

Koostisosad, mis öömaski kindlasti kuuluma peaksid:

Toksiinide neutraliseerija – aitab une ajal tugevdada naha loomulikku puhastavat protsessi

Vitamiinid – nad on täis tuubitud antioksüdantidest, mis nahka toidavad ja aitavad sel ennast päeva jooksul kogutud välisagressorite vastu kaitsta. Kapseldatud vitamiinid annavad paremaid tulemusi, läbides naha enne, kui nende väliskest lahustub ja vabastab seejuures suure toitainetekoguse.

Kooriv – Õrnalt kooriv koostis on kasulik, sest laseb teistel aktiivosakestel nahka paremini läbida. Siiski tuleks vältida kõike, mis sisaldab glükool- või salitsüülhapet, sest pikemal kasutusperioodil ei ole nad naha vastu ülemäära sõbralikud.

Vananemisvastane – mõistagi on ka vananemisvastased koostisosad maskis väga teretulnud, vähendades kortsukesi ja miimikajooni.

Hommikul ärkab nahk värske ja uuenenuna. Justkui oleksid nautinud “parandavat” und.

NIGHT SUCCESS koostises on aktiivainete kontsentraat järgmiste kasuteguritega:

  • Regenereeriv, pinguldav, kortsudevastane.  Parandab naha “arhitektuuri”, toimides kortsude vastu seespidiselt tänu Pro-Collagestine-Fill  tehnoloogiale. 
  • Nahka elustav ja  toksiinidest vabastav.  Hõlbustab päeva jooksul nahka akumuleerunud toksiinidest vabastamist.  D-Tox-Control.
  • Toob esile  näonaha loomuliku sära ja läbi tungides julgustab ka teiste koostisainete imendumist. Laimi-ekstrakt
  • Antioksüdatiivsed ja vananemisvastased omadused. A-, C- ja  E-vitamiinide pärlid.
    Tehti enesehinnangu test 196 inimesele vanuses 28-79 pärast ühte kasutuskorda ja tulemused on alljärgnevad:

86% säravam nahk
80% elustunud ja väsimusnähtudeta nahk
93% niisutatud ja  ühtlasema  tekstuuriga nahk
99% siledam ja sametisem nahk

Leia toode siit.