fbpx

Rahu ja heaolu nahale

Esitame valitud laiuskraadidel elades oma õrnale (näo)nahale arvestatavaid väljakutseid – neljal ilusal aastaajal, millega meid õnnistatud on, peab nahk seisma silmitsi krõbedate talviste külmakraadide, pilve tagant harva piiluva kevadiselt terava päikesevalguse, suvise kuuma-kuiva õhu ja UV-kiirte rünnakuga ning sügiseste ebasõbralikult niiskete külmade ilmadega. Kõigi klimaatiliste väljakutsete kõrval peab nahk suutma vastu panna ka saastatusele õues ja koduseinte vahel, siniste ekraanide toodavale kahjule kontoris ja kodus ning mõnel juhul ka suures koguses alkoholitarbimisele, suitsetamisele ja habemeajamisele. Kõige eelneva  tõttu peabki nii mõnigi meist tunnistama naha tundlikkust ning sellega kaasnema kippuvaid vananemisnähte ja ilmselget ebamugavustunnet.

Kas kõik meie vaevad ja pingutused peaksid näost kaugele näha olema? Kahvatus, nahakiskumine, punetus, sügelus ja ärritus? Kuna enamik meist sellist silti kanda ei soovi, ongi Germaine de Capuccini laboritesse koondunud teadlased välja töötanud tõhusad abivahendid just kirjeldatud olukorra vältimiseks ning juba tekkinud murede lahendamiseks.

Vastava probleemiga tegelevad kosmeetikavahendid on mugavasti koondatud sarja B-calm hõlma alla. Igaüks neist on hüpoallergeenne, tundlikul nahal kliiniliselt testitud, loodud less is more põhimõttel ehk lisatud on vaid kõige hädapärasemad puhtad koostisosad, vältimaks naha liigset koormamist.

 

B-Calm päeva- ja öökreemid on niisutava ja nahka tugevdava toimega. Nad on tundlikku nahka sügavalt niisutava, nahatüübist olenevalt  kerge või rikkaliku tekstuuriga näokreemid, mis on oma tõelise niisutuse tõttu ka kõigi erütreemide ja ärrituste vastased. Vähendavad ebamugava punetuse ulatust ja tugevust. Rahustavad, pehmendavad ja lõõgastavad, taastades naha kergus- ja mugavustunde. Kreemide erakordne tõhusus väljendub ka rosaatseaga nahal. Kindlustamaks, et igapäevase stressiga võitlemiseks vajalik selgustunne nahal naaseks, on soovitav kasutada B-Calm Correcting  Moisturising Cream SPF20.

Tuleb ette nö “hädaolukordi,” kus naha taastamist öö- ja päevakreemidega rahulikus tempos lubada ei saa – siis tuleb appi nö “krisiabi-kreem” B-Calm SOS Intensive Care Facial Balm. Nagu nimigi viitab, on tegu väga kiirelt toimiva rahustuskreemiga naha tundlikeimas piirkondades.

Teab ju igaüks, et hoolitsus algab puhtusest ja puhastamisest – tundlikule nahale mõeldes on selleks parim B-Calm mitsellaarvee-geel. See on mitselliitidel –  molekulidel, mis on väga tõhusalt võimelised näolt, silmadelt ja huultelt eemal-dama meigi, mustuse ja rasu  – rajanev geel, mis erineb teistest pu-hastusmeetoditest, sest puhastab nahka seda ärritamata, naha happelist tasakaalu säästes sügavuti, vajaduseta hõõruda või loputada. Mitsellaarvee-geel vabastab koheselt põletus- või sügelustundest. Nahk on värske, hooldatud ja nõtke. Ideaalne tundlikule, punetavale  ning rosaatseaga nahale.