Sügisesse ilu ja erksusega

06

sept.

Sügisesse ilu ja erksusega

Aastaaegade murdepunktis, mil kuum suvi muutub krõbedaks pakaseks, vajab päikesekiirtes kuivanud-kõrbenud nahk tavapärasest suuremat hoolt. Seda enam, et ka sügisilmad põhjustavad naha suuremat kuivamist ja järsku tundlikkuse kasvu. See viitab vajadusele muutusteks igapäevastes ilurituaalides.

  1. Vali aastaajale vastav näopuhastaja

Puhastaja, mis tomis suurepäraselt suvisel ajal, võib teha nahal suuri kuivendustöid sügisperioodil. Kui nahast on viidud liigselt looduslikke õlisid, võib see alustada nende kontrollimatut taastootmist. Soovituslik oleks valida õrn kreemjas puhastaja, mis tasakaalustaks ja silendaks nahka. Soovitav oleks kasutada puhastajat nii hommikul, kui õhtul, et viia nahalt kõik liigne, puhastada mürkainetest ja keskkonnasaastest. Kreemjas puhastuspiim nii delikaatsele kui kuivale nahale sisaldab erinevaid taimseid ekstrakte, mis taastavad ja rahustavad nahka ning eemaldav efektiivselt meigijäägid ja mustuse. Essential makeup removal Milk või Express Makeup Removal Oil Face&Eyes on hea valik

2. Vaheta nahaniisutajat

Võid olla tabanud täiesti veatult töötava niisutaja suviseks perioodiks, aga ilmade jahenedes, hakkab ka nahk kaotama senist sära ja helki. Asenda rasva hülgavad tooteid nendega, mis toetavad tugevasti naha toitmist ja sügavat niisutamist. Hydracure hüaluroonhappega kreemivalik kolmele erinevale nahatüübile tagab naha niiskusevarud. Soovi korral on lisaabiline Hyaluronic Force seerum.

  1. Koori, koori, koori

Tegemist on väga olulise nüansiga nahahoolduses ja selle nö “taas-sünnis” – koorimisega eemaldad nahalt surnud naharakud ja jäägid, andes võimaluse luua uusi rakke ja parandada olulist nahaalust verevarustust. Lisaks annab naha “suurpuhastus” koorimise näol võimaluse järgnevalt pealekantavatel toodetel märksa paremini imenduda ja oma mõjualasse pääseda, ka sügavamates nahakihtides. Selleks sobib väga hästi 365 Soft Scrub igapäevase deliktaase puhastava koorijana või miks mitte AHA´s happeid sisaldav koorija Synergyage Glycocure renewal Exfoliating Mask, mis on teretulnud suurepoorilisele, kortsude ilmgutega, lõtvunud või ka pigmedilaikudega nahale. Koorija järgselt oleks hea nahka rikastada valikuga kontsentraatidest Options Shock Fluid seerumidega, sest need on eriti toitvad ja niisutavad, vananemisvastased,  taastavad ja keskkonnamõjude vastased andes nahale kõik, mida see sellisel pöördelisel aastaajal tegelikult vajab.  Proovida tasub ka Extra Vitality Mask’i, mis koorib ja taastab naha elujõu. Päris kindlasti vajab nahk ka sügisel erinevaid näomaske, mis on abiks naha seisundi taastamisel.

  1. Kergenda meeli, tõsta tuju ja sütita emotsioone

Aasta muutumine talveks on keeruline mitmel tasemel – lisaks naha võitlusele ilusaks jäämise nimel, peame seisma silmitsi ka emotsionaalse väsimusega puhkeajast ja vajadusega alustada uut igal rindel. Nahalt on seda vähest erksust enim näha ja selle peitmiseks pihusta mõned korrad päevas nahale Secret Mist iluvett.

  1. Masseeri nahaseerum korralikult nahka

Lisa õhtusesse nahahooldusesse toitev ja niisutav seerumimõju. Olles naha korralikult puhastanud, pühenda mõned minutid valitud seerumi masseerimisele nahka. Massaažiga oluliselt paranev nahaalune vereringe tõstab märkimisvärselt seerumi imendumisvõimet. Selleks tee sõrmede ja kätega ülespidiseid ringliigutusi põskedel, näol ja kaelal. Ära unusta ka dekolteed, millele mõjuvad kõige paremini pikad kindlad tõmbed! Õlised eliksiirid, nagu Tx Rides Absolute Nourishment Elixir ja roosiõli Rose Hip Oil on nahka lipiididega rikastavad õlisegud, mis nahka imendudes leevendavad naha pinguloleku ebamugavused ja toidavad erinevate väga vajalike rasvhapetega.

  1. Anna immuunsusele lisalaeng

Et väline peegeldab alati sisu, on selge – et väliselt säravam ja erksam paista, turguta keha suuremate annustega c-vitamiinist – see aitab ära hoida ka viiruseid. Paar tilka oregaanoõli klaasi vee kohta päevas toob kehale ja nahale olulist lisajõudu.