fbpx

B-CALM Micellar Water gel

09

jaan.

B-CALM Micellar Water gel

35.25 

Mitsellaarvesi-geel  puhastamiseks ja meigi eemaldamiseks näolt ja silmadelt.

Kirjeldus

Mitselliitidel (molekulid, mis on väga tõhusalt võimelised näolt, silmadelt ja huultelt eemaldama meigi, mustuse ja rasu) rajanev geel. See erineb teistest puhastusmeetoditest, sest puhastab nahka seda ärritamata, naha happelist tasakaalu säästes sügavuti, vajaduseta hõõruda või loputada.

Vabastab koheselt põletus- või sügelustundest. Nahk on värske, hooldatud ja nõtke. Ideaalne tundlikule, punetavale  ning rosaatsea nahale.

 

Koostis:
Shikakai, Kõrbedatli ja Güpsofiilia juurte safoniitidest ekstraheeritud mitselliidid. Naha füsioloogilist tasakaalu austav tõhus puhastus ilma igasuguse agressioonita. Niisutatud, elastne ja tasakaalustatud nahk.

4-t-butüültsükloheksanool. Koheselt rahustav toime. Lõõgastab ärrituva naha igasugusest naha põletus-, kiskumis-  ja sügelustundest.

Soovituslik: suurepärase naha- ja silmad taluvuad suurepäraselt seda näopuhastajat, ideaalne kõigile nahatüüpidele, eriti tundlikule nahale. Oftalmoloogiliselt testitud tundlikel silmadel. Optimaalne taluvus.

Kasutamine: hommikuti ja õhtuti. Niisuta tootega kuiv meigieemaldusdiskett. Puhasta nahk ja/või eemalda meik õrnalt. Korda kuni meigieemaldusdiskett jääb puhtaks.

Ei ole sobilik mõne veekindla silmameigi korral.

Suurus: 200 ml

Lisainfo

Näonaha tüüp

Ülikuivale nahale, Tundlikule nahale, Kuivale ja normaalsele nahale

Näotoodete liinid

B-Calm

Näotoote liik

Puhastusvahendid

Sulle võib meeldida ka…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.