fbpx

Tervistav hapnik

Igaüks teab, et oma eluspüsimiseks vajame hapnikurikast gaasilist keskkonda. Miks just hapnikurikast?

Iga rakk meie kehas (mille arvu pole jaksanud veel keegi kokku lugeda) vajab oma elutegevuseks ja sihipäraseks toimimiseks hapnikku. Iga rakk.

See puudutab ka naharakke – ka paljuski meie keha kaitsefunktsiooni täitev epiteelkude ei saaks kaua toimida hapnikuvaeguses vee all või värviga üle võõbatuna. Hapnik toetab raku ainevahetust, millest lähtub, et ilma hapnikuta oleksid kõik rakulised  protsessid häiritud.

Sellest järelduvalt – kui rakk korralikult hingata ei saa, hakkab ta, nagu peremeesorganismgi, vananema ja tema elutegevus hääbuma. Kurvaks tõsiasjaks peab märkima, et lisaks hääbumisele tavatseb rakuline hingamine aastatega niigi aeglustuda. Eelnevast lähtuvalt oleks mõistlik vältida hapnikuröövliteks kutsutavaid tegureid – nende hulka kuulub kaunis domineerivalt ja loogiliselt saasterikas keskkond (loe siit), kuhu lisaks ebsoodsatele gaasidele kuuluvad ka kõikvõimalikud kiirgused – vahel harva (vihma)pilve vahelt piiluv päike oma UV-kiirgusega, teleri-, arvuti- ja telefoniekraan nende HEV-kiirgusega. Lisaks veedame liiga palju aega tubases, konditsineeritud keskkonnas, kus hapniku omastamine märksa väljakutsuvam on – teame ju kõik, et just õues omandab nahk tervema-ilusama jume.

Ka ise saame oma nahale raske koorma panna, kui tavatseme pidevalt sigarette läita – suitsetajatel on nahk toksiinidest küllastunult hall ja tuhm. Nemad peaksid oma välimuse eest erilist hoolt kandma.

Kuna selle sajandi töö- ja eraelus neid hapnikuröövleid täies mahus vältida ei ole võimalik, oleks otstarbekam anda nahale elemente, millest hapnikuosiseid ammutada ja teisi gaase mitte ligi lubada.

Millest abi leida?

Excel Therapy O2 tooted kaitsevad hapnikupuuduse all kannatavat nahka närbumise eest.

Kuna nahale on soovitav kanda rohkem, kui üks kiht toitjat-kaitsjat, on kõige esimeseksseerumiks väga hea valida siidine 1-st Essence aktivaator-seerum.

Puhastatud nahale kantuna annab see igapäevase kaitse nii keskkonnamõjude, kui stressi ja sellest tulenevalt ka naha vananemisilmingute moodustumise eest. 1-st Essence turgutab rakke mitmeti – naharakkude elujõudu ja heaolu toetavad probiootiline kompleks, aktiivsed tsütokiinid, lipiidide nanostruktuurid. Need ning niatsiinamiid tugevdavad naha immuunsüsteemi, tagades sellega naha tasakaalu, naha tervisliku värvuse, igatsetava jume, mugavustunde ja heaolu.
Emulsiooni kiht nahal kaitseb tänu biosobivatele polüsahhariididele nahka päikese-, tubase ekraanikiirguse ning õhu-ja olmesaaste eest. Need moodustavad nahale õhukese mürkaineid ja saasteosakesi hülgava kaitsekihi, mis ei lase neil nahale kleepuda  ega sellesse siseneda.

1st Essence võimendab järgnevalt kasutatavate kosmeetikatoodete (järgnevate iluseerumite/kreemide) toimet ja takistab kõigi saasteosakeste imendumist nahapinda.

Excel Therapy O2 tootesarjas on lisaks rakkudele hästiomastatavatele hapnikuühenditele peidus ka rakkude infovahetust parandavad ja põle
tikuprotsesse pidurdavad tsütokiinid – need on valgulised intelligentsed osakesed, mis jälgivad naha poolt toodetud kasulike ainete (eeskätt kollageen) tootmisaktiivsust ja toodetud aine taset ning ei luba midagi üle toota.

Seetõttu ei ole ka noortel kreemikasutajatel midagi karta, sest ületootmist ei saa toimuda. Naha enda sünnipäraste tsütokiinide tootmine lõppeb u 25-aastaste inimeste nahas, kuid pikemaajalise protsessina, annavad vananemisilmingud endast märku alles 35nda eluaasta paiku. Intelligentsed tsütokiinid aitavad seda pikka vananemisprotsessi tugevalt pidurdada, et ka naharakud ise saaksid võimalikult looduspäraselt toimida. Eluks vajalike ainete tasakaal viitab otseselt paremale elukvaliteedile juba rakutasandil.

Samuti saab rakk palju rõõmustada Excel Therapy O2 toodetesse lisatud hapniku pärast, mis on lahustatuna kapseldatud uuenduslikesse tseramiididesse, mida leidub vähesel määral nahas ka sünnipäraselt.

Tseramiidid tagavad hapniku optimaalse imendumise just sina, kus teda enim vajatakse – ei liiasust, ega puudujääki kusagil.

 Nagu on kirjas siin, on silmaümbrusnahk kõige õrnem ja haavatavam, mistõttu vajab just tema erilist tähelepanu.

Excel Therapy O2 silmaümbruskreem on loodud just selle väga õrna nahapiirkonna kaitseks-paranduseks. Lisaks tsütokiinide kompleksile ja hapniku molkeulidele on silmaümbruse kreemis uuenduslik tetrapeptiid, mis tõkestab veresoonte läbitavust ebavajalikule ja parandades ka nahaalust vereringet väldib kottide ja tursete tekkimist.

Lisaks teadusavastustele kuivades laboritingimustes ja kliinilistele katsetele, saab ka loogilise järeldusena väita, et rakkude parandamise jätkuks paraneb ka koe, siinkohal naha elutegevus, millest on tingitud ka selle oluliselt paranenud välimus.

Nagu eespool märgitud, vajab nahk kaitset. Välimise kihi ülesanne on nahka välistegurite eest maksimaalselt kaitsta, et nahalähedane tootekiht paremini mõjuda saaks. Excel Therapy O2 sisaldab väga ainulaadseid biosobivaid polüsahhariide, mis moodustavad naha pinnale kileja kaitsva katte, mis kahjulikke mõjureid läbi ei lase.

Tõhus hooldus ilusalongis

Kaitsmaks nahka võimalikult tõhusalt, on Germaine de Capuccini loonud salongihooldusena EXC O2 Cityproof näohoolduse, mõeldes just linliku eluviisiga inimestele, et nahka kogu selle saastekülluse eest kaitsta ja teda hästi toita.

Näohoolduses on kolm olulisemat etappi:

1 – hoolduse-eelne nahka ettevalmistav mask Pure O2 Recharge – see innovatiivse tehnoloogia toel hapnikku väga suurel määral vabastav mask on algselt geeljas vormis ja kontaktis nahaga tekitab võimsa mullitava efekti, mida mõned kosmeetikud erinevate masinatega peavad tavalist hapnikuteraapiat läbi viies esile tooma. Siinkohal on vaja vaid Pure O2 Recharge maski ja naha sõbralikku kontakti, ei mingeid aparaate. Kihiseva hapnikumaski mullitamise tulemusena tasakaalustub nahas optimaalne hapniku tase, nii et nahk saab võimalikult loomulikult taas hingata.

2 – näo massaaźikreem, et kõik rakud “üles äratada” ja neid maksimaalselt toniseerida.

3 – hoolduse finaaliks pealekantav tugeva aktiivainete imendumisega ja edasise eest tõhusalt kaitsev näomask uudse tehnoloogiga mitmekihilise matriksiga High-Performance City Mask

Cityroof salongihoolduse tulemusena on selgelt näha naha uus “hingamisvõime”, märksa nooruslikum välimus koos ühtlasema tooni ja siledama kortsuvaese olekuga. Juba eelpoolmainitud 1st Essence siidjas losjoon mitmekordistab kirjeldatud hoolduse toimet.

 

Ilusoovitus

Et ka raskele ja stressirikkale päevale järgnenud töölõunal nooruslik ja klientidele  
muljetavaldavam välja näha, tasuks enne kohtumisele kiirustamist tualettruumi peegi ees endale näkku pihustada Secret Mist iluvett, mis taastab näole stressi, kiire pereelu, saasterikka keskkonna ja pikkade tööpäevade poolt viidud sära lausa 24ks tunniks – et näha suurepärane välja ka järgmisel tööpäeval. Ka meigi pärast muretseda on liigne – Secret Mist nimelt kinnitab meiki, nii et hea välimus on tagatud.

Secret Mist puhul ei pea kartma ka liigse “keemia” pihustamist näkku niigi saastatud keemiarikkas keskkonnas.

Nimelt kuuluvad selle koostisesse väga kasulikud taimeekstraktid nagu ogase tsesalpiinia ja karrageenvetikate ekstrakt. Need võimendavad nahale kaitsebarjääri loomist ja lisaks parandavad naha olukorda pinguldades ja silendades seda. Lisaks vähendab ka pooride suurust ehk naha välimus muutub kiirelt ühtlasemaks ja nooruslikumaks.