fbpx

Excel Therapy O2 CITYPROOF

EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF – KESKKONNASAASTE VASTASE TOIMEGA HAPNIKUHOOLDUS

75 minutit

“Intelligentne, hapnikuga rikastav keskkonnamõjude vastane näohooldus“ linliku keskkonna mõjus või välise stressi käes kannatavale nahale. Kaks revolutsioonilist maski parandavad ja kaitsevad nahka keskkonnaaste ja välise stressi eest. “Kihisev” hapnikumask vabastab ehtsat hapnikku dermise sügavatesse kihtidesse. Teine mask põhineb ainulaadsel kahekordse Matrixi tehnoloogial, et aktiveerida naha immuunsüsteemi ja kaitsevõimet. Hooldus sisaldab lõdvestavat, stressist vabastavat ja detoksineerivat näomassaaži koos lümfidrenaažiga. Excle Therapy O2 Cityproof professionaalne näohooldus toimib nii naha pindmistes kihtides kui sügavates, aidates nahal end kaitsta oksüdatiivse stressi eest ja taastada selle poolt põhjustatud kahjustused.

Naha pindmistes kihtides: toimib grupp bioloogiliselt sobivaid polüsahhariide, mis loovad õhukese kilekihi naha pinnale. See neutraliseerib kolme erineva keskkoonasaaste grupi poolt põhjustatud oksüdatiivse stressi, mis ründavad igapäevaselt meie naharakke ning kaitsevad nahka olme-, õhusaaste ning päikesekiirguse eest, ennetades mürkainete, saasteosakeste imendumist nahka ning sellega seonduvat kahju. Sügavamates kihtides: MPC-Defence Complex stabiliseerib rakulise infovahetuse naha immunsüsteemi tugevdamiseks ning nahk on võimeline end kaitsma emotsionaalse või keskkonnast tuleva stressi eest. Tugevneb rakuline regenereerimine ja naha võime end parandada ja uuendada. Tseramiididesse kapseldatud molekulaarhapnik (Life Cytoxygen) suurendab rakulist aktiivsust ja taastab naha hapnikusisalduse kuni kõige sügavamate kihtideni. Hooldus, mis valmistab naha ette keskkonnast tingitud stressi ja hapnikupuuduse tagajärgede likvideerimiseks.

Kasulikkus:

 • Paraneb rakkude ainevahetus ja hapnikusisaldus
 • Stimuleeritakse naha loomulikke regenereerimisprotsesse
 • Tugevneb naha kaitsevõime, aktiveerub immuunsüsteem
 • Kaob naha tuim välimus ja naha hallikas toon
 • Mikro-tsirkulatsioon aktiveerub

Tulemused:

 • 99% hapnikurikkam, elujõulisem ja säravam nahk*
 • 98% detoksineeritud, stressivabam nahk*
 • 97% enam toonuses ja värskem välimus*

*Enesehinnagu test 200 vabatahtlikul vanuses 24-72.

Eriti soovitav:

 • Saaste tõttu hapnikuvaesele nahale
 • Stressis ja kiirest elutempost väsinud nahale
 • Nahale, mille kaitsemehanisme on vaja aktiveerida ja tugevdada et vältida naha enneaegset vananemist

Pärast hooldust on teie nahk täis elujõudu ja luminoossust, tervem ja nooruslikuma välimusega. Kortsude, miimiliste joonte, ebatäpsuste ja pigmendilaikude ilmumine on edasi lükatud ja nahk sügavalt niisutatud. Hooldus sobib igale nahatüübile, eriti soovituslik tuhmile, elujõu kaotanud, vananemisilmingutega nahale.

*Üks populaarsemaid Germaine de Capuccini hoolduseid, mis võitis 2018 Ajakirja VOGUE parima hoolduse auhinna.