fbpx

Sperience Cinnamon&Ginger Scrub

25

mai

Sperience Cinnamon&Ginger Scrub

49.90 

Kehakoorija kaneeli ja ingveriga.
Jõudu andev kogemus  kehale ja meeltele.  Selle eksootilise kehakoorija koostises  on kaneel ja ingver, kibeda apelsini ning apelsiniõite aromaatse vee kooslus  ühes  erineva suurusega koorivate osakestega. Hoolikalt valitud koostisained kaitsevad nahka vananemise eest, parandades samas  naha välimust.

Kirjeldus

Kehakoorija kaneeli ja ingveriga.

Jõudu andev kogemus kehale ja meeltele.  Selle eksootilise kehakoorija koostises  on kaneel ja ingver, kibeda apelsini ning apelsiniõite aromaatse vee kooslus  ühes  erineva suurusega koorivate osakestega. Hoolikalt valitud koostisained kaitsevad nahka vananemise eest, parandades samas selle välimust.  Stimuleerib toksiinide vabastamist ja aktiveerib tsirkulatsiooni nahas. Imeline kehakoorija koorib naha efektiivselt, rikastades meeli  jumaliku aroomielamusega.

Liigitus –  Energia
Sperience Energia  tooted on loodud just neile, kes tunnevad end  väsinuna, kurnatuna,  emotsionaalselt rusutuna või motivatsioonipuuduse all. Need tooted aitavad keha aktiveerida,  sisendada optimismi, laadides meie keha energiaga.

Kasutamine:
Masseerida toodet kehale, eriti kõhule, puusadele, tuharatele, käevartele, lisades mõne tilga vett.  Pesta maha  sooja veega  duši all.

Suurus:  200 ml

Lisainfo

Keha probleemid

Lõtvumine, Tselluliidiravi, Venitusarmid

Kehatoote liik

Kehakoorijad

Kehatoodete liinid

Sperience

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.