fbpx

DEFINED & FIT 24H

07

mai

DEFINED & FIT 24H

44.30 

Intensiivne Salendav Geel-Kreem

Uus üldise toimega rasvkoe kronobioloogial põhinev tselluliidivastane toode. Germaine de Capuccini on loonud esmakordselt just lipiidide päevasele ja öisele  ainevahetusele suunatud toote.

Kirjeldus

Toode põhineb taimeekstraktidel, mille kombinatsioon kiirendab rasvade “põletamist” ja ennetab triglütseriidide kogunemise adipotsüütides. Selle aktiivsus kohandub ainevahetuse erinevustele päevasel ja öisel ajal tänu kronobioloogilisele süsteemile, mis selle erinevuse hõlpsasti tuvastab ja protsesse suunab.

Selle koostises on taimeekstraktide kombinatsioon (taimed Buxus Sinica, Pimpinella Anisum, Lepidium Meyenii ekstrakt) ja Mareline Plankton, mis suudab äratada ja kiirendada teatud tselluliidi “põletamise” ja kogunemisega seotud protsesse.

DEFINED & FIT 24H viib läbi päevasel ja öisel ajal keha ainevahetust soosivaid toimeid.

Päeval:

SALENDAV TOIME – Tugevdab “rasvapõletuse” tegevust, veenab adipotsüüte end tühjendama, saavutades lisaenergiaga tasakaalu lipolüüsi ja lipogeneesi vahel.

PINGULDAV/TONISEERIV TOIME – Jäljendab püsivustreeningu toimet suurendades adiponektiini sünteesi. Salendatud mõju kõrval näib siluett pringim, toniseeritum ja piiritletum.

Öösel:

SALENDAV TOIME – Stimuleerib adipotsüütide  tühjenemist ja soodustab vedelike drenaaži, aktiveerib öise puhkuse vältel lipolüüsi.

ENERGIAT LISAV TOIME – Varustab “rasvade põletamiseks” vajaliku lisaenergiaga stimuleerides adipotsüütide energeetilist ainevahetust.

Selle tõhusust suurendab füüsiline aktiivsus.

Kasutamine: soovitame kanda peale hommikul ja õhtul rinnaku alumisest osast põlvedeni veebilehel ja prinditud infomaterjalil toodud spetsiifiliste liigutustega.

Kogus 200ml

Lisainfo

Keha probleemid

Lõtvumine, Tselluliidiravi

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Kehatoote liik

Kehaniisutajad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.