Suvevihjeid, mille üle keha rõõmustaks

13

aug.

Suvevihjeid, mille üle keha rõõmustaks

Suvevihjeid, mille üle keha rõõmustaks

Kuna suvi Eestimaal lehvitab kindlalt valget alistumiselipukest, plaanib suur osa inimestest suve pikendamist seal, kus päike endiselt paistab ja meri on soe.

Ka selleks puhuks oleks tark ette mõelda, mida vajab keha ja nahk ajal, mil närvid endale lõõgastust lubavad, Selleks oleme kokku pannud soovitused kosmeetikakoti kokkupanekks puhkuse ajaks.

  1. Nägu, silmad ja huuled puhtaks vaid ühe liigutusega

Säilita nahapuhtust vaid ühe kolm ühes tootega, mis eemaldab näolt, silmadelt ja huultelt meigi, puhastab samas nahka sügavuti, ilma igasuguse ärrituse ja nühkimis- või loputamisvajaduseta, olles samas igati austav naha pH taseme suhtes. Lõõgastab naha koheselt igasugusest põletus- ja sügelustundest. Selleks abiliseks soovitame toodet B-Calm Micellar Water Gel.

 

 

  1. Juuksed

Laitmatu juuksepahmaka saavutamiseks, vaatamata ka päikesekuuma, meresoola ja basseini-kloori mõjutustele, soovitame juukseid tugevdavat, pehmendavat, siluvat, taastavat ja niisutavat juukseõli Shine & Youthfullness Restoring Essence.

  1. Lisaniisutus

On ju kõigile teada, et eeskätt just suviti asetleidev niiskuskadu nahas on üks suurimaid põhjustajaid enneaegse vananemise protsessi käimalükkamises. Seetõttu peame hoolikalt jälgima, et nahk saaks küllaldast niisutust igal ajahetkel. Parim vahend selle tagamiseks on hüaluroonhape Hyaluronic Acid.

 

 

 

 

  1. Hüvasti punnikesed

Punnid ei kuulu kunagi meie (puhkuse)plaanide juurde, mistõttu tasuks kotti varuda rullikuga otsikuga vatustatud punni ülimalt kiiresti kuivatava ja kaotava Roll-on-Spot S.O.S.

  1. Kaitstud ja minekuvalmis

Vaid kiire nahalekandmisega kaitseb, ühtlustab ja korrigeerib ebatäiused ning sütitab päevituse särama toode Advanced Anti-Ageing Sun Emulsion CC SPF 50.

  1. Toidab, kaitseb ja hellitab

Kasutada tasub tooteid, mis nahka tõeliselt toidavad, niisutavad, kaitsevad ja päevitust tugevdavad. Üheks selliseks on Oil Bronze SPF20, mis tänu aprikoosi- ja porgandiessentsidele kindlustab eriti särava kauakestva päevituse.

  1. Kirgastab päevitust

Veel üks praktiline kolm ühes toode, mis lisaks välisele särale ja ilul toob ka tugevat nahatoidetust ja pakub heaolutunnet nii näole, kui kehale. Tooteks on Sun Idyllic Golden Caresse ridadest.

 

8. Päevitunud näopiirkond

Demonstreeri päevitunud ja puhanud nägu aastaringselt loomuliku ja siidise lõpptulemuse tagava liigse päikesekiirguse eest kaitsva päikesepuudriga All Year Bronze.

  1. Laitmatud ripsmed

Mine basseinipeole ja lehvita ka äsja veest tulnuna täiuslikke ripsmeid, mis maalitud veekindla LASH HIT ripsmetušiga.

10. Iluga täitvad suveööd

Kasuta ära soojasid suveöid, et tuua naudingut taastava maski näol ka näopiirkonna õrnale nahale. Nahale jäetav mask töötab öö läbi ja toob nahale niisutuse ja toidetuse kõrval ka tõuke  rakuliseks uuenemiseks. Hellita Night Success maskiga oma nägu, kaela ja dekolteed.