fbpx

10 Suvevihjet nahahoolduseks


Suvi on täies hoos ja väga oluline on teada, kuidas ja milliseid näo- ja kehahooldustooteid kasutada. Tegime su elu lihtsamaks ja koostasime nimekirja toodetest, mis võiksid kosmeetikakotis suvel olla.1. Nägu, silmad ja huuled puhtaks vaid ühe liigutusega

Säilita nahapuhtust vaid ühe kolm ühes tootega, mis eemaldab näolt, silmadelt ja huultelt meigi, puhastab samas nahka sügavuti, ilma igasuguse ärrituse ja nühkimis- või loputamisvajaduseta, olles samas igati austav naha pH taseme suhtes. Lõõgastab naha koheselt igasugusest põletus- ja sügelustundest. Selleks abiliseks soovitame toodet B-Calm Micellar Water Gel.

2. Juuksed

Laitmatu juuksepahmaka saavutamiseks, vaatamata ka päikesekuuma, meresoola ja basseini-kloori mõjutustele, soovitame juukseid tugevdavat, pehmendavat, siluvat, taastavat ja niisutavat juukseõli Shine & Youthfullness Restoring Essence.

3. Lisaniisutus

On ju kõigile teada, et eeskätt just suviti asetleidev niiskuskadu nahas on üks suurimaid põhjustajaid enneaegse vananemise protsessi käimalükkamises. Seetõttu peame hoolikalt jälgima, et nahk saaks küllaldast niisutust igal ajahetkel. Parim vahend selle tagamiseks on hüaluroonhape Hyaluronic Acid.

4. Hüvasti punnikesed

Punnid ei kuulu kunagi meie (suve)plaanide juurde, mistõttu tasuks kotti varuda rullikuga otsikuga vatustatud punni ülimalt kiiresti kuivatava ja kaotava Roll-on-Spot S.O.S.

5. Kaitstud ja minekuvalmis

Vaid kiire nahalekandmisega kaitseb, ühtlustab ja korrigeerib ebatäiused ning sütitab päevituse särama toode Advanced Anti-Ageing Sun Emulsion CC SPF 50.

6. Toidab, kaitseb ja hellitab

Kasutada tasub tooteid, mis nahka tõeliselt toidavad, niisutavad, kaitsevad ja päevitust tugevdavad. Üheks selliseks on Oil Bronze SPF20, mis tänu aprikoosi- ja porgandiessentsidele kindlustab eriti särava kauakestva päevituse.

7. Kirgastab päevitust

Veel üks praktiline kolm ühes toode, mis lisaks välisele särale ja ilul toob ka tugevat nahatoidetust ja pakub heaolutunnet nii näole, kui kehale. Tooteks on Sun Idyllic Golden Caresse ridadest.

8. Päevitunud näopiirkond

Demonstreeri päevitunud ja puhanud nägu aastaringselt loomuliku ja siidise lõpptulemuse tagava liigse päikesekiirguse eest kaitsva päikesepuudriga All Year Bronze.

9. Laitmatud ripsmed

See suurepärane LASH IDOL ripsmetušš mitte ei tee su ripsmeid lihtsalt pikaks ja volüümikaks, vaid sisaldab toimeainet, mis suudab optimeeritud aplikaatoriga lisanduva sünergiaga täiuslikult katta iga üksiku ripsmekarva ja turgutab igaühte neist päev-päevalt,  tuues silmnähtavalt suurema pikkuse ja tiheduse.

10. Iluga täitvad suveööd

Kasuta ära soojasid suveöid, et tuua naudingut taastava maski näol ka näopiirkonna õrnale nahale. Nahale jäetav mask töötab öö läbi ja toob nahale niisutuse ja toidetuse kõrval ka tõuke  rakuliseks uuenemiseks. Hellita Night Success maskiga oma nägu, kaela ja dekolteed.