fbpx

Säraga suvele vastu

Kevad ja selle kannul sööstev suvi (mis sel aastal juba kevadel ära oli –  valmistugem lehtede langemiseks ja suusahooajaks :D) märgib looduses  sündi ja uue eluringi algust – oleme meiegi ju osa loodusest ja ôhinal valmis oma peamise igapäevased treeningvahendid suusapaari ja lumelabida  näol vahetama välja jalgratta, rulluiskude, jooksutossude vôi lausa ujumisriiete vastu.

Siiski, tark ei torma – ei ole môtet oma väljanägemist eeskätt naha näol suvisele nautlemisele ohvriks tuua. Kuigi ihkame suvist troopilist jumet ja päikese pakutavat D-vitamiini, oleks môistlik jälgida, et nahk oleks selle protsessi käigus ka kaitstud ning ka edaspidi värske, ilus ja nooruslik. Päikesest tulenev UV-kiirgus pôhjustab ebamugavat nahakuivust, nahavähiohtu ja fotokahjustust, mis viib otsejoones enneaegase vananemiseni. Selle vältimiseks on ülimalt oluline kasutada sobivat UV-kaitsefaktoriga kreemi.

Kuna näonahk on keha katvast nahkkoest palju õrnem, vajab see ka UV-kiirguse vastu tugevamat kaitset , mistõttu oleks soovitav kanda sellele tugeva kaitsefaktoriga kreemi juba varasest noorusest alates.  Selleks sobib suurepäraselt Golden Caresse vananemisilmingute saabumist pidurdav SPF50 päikesekreem Advanced Anti-Ageing Sun Cream SPF50. See näole loodud päikesekaitsekreem kaitseb nahka, aeglustab kortsude ilmnemist ja naha vananemist. Päevituskreemi koostises ilutsev  universaalne vananemisvastane kaitse, mis  kaitseb ka  raku DNA-d. Parandab ning aitab ära hoida pigemendilaikude teket. Sellel on rikkalik ja sulav tekstuur, mis pakub sügavat niisutust. Hoiab nahka elastse ja mugavana kogu päevituse vältel, jätmata nahka õliseks. Sobiv kõikidele nahatüüpi-dele, eriti kuivale ja vanemale nahale.

Näonahast oluliselt õrnem on teatavasti nahk silmade ja huulte ümbruses – neid piirkondi peaks iga ilust veidigi lugupidav inimene  tõesti hoolega hoidma. Selleks pole midagi mugavamat ja tõhusamat, kui Stick Protector SPF50.

 

Kellel on soov siiski põhjamaiselt tagasihoidlikuma päikesekaitse vastu, oleks sobiv kaitsta näonahka vananemisilmingute saabumist pidurdava Advanced Anti-Ageing SPF30 päikesekreemiga.  See päikesekaitsega  kreem kaitseb nahka,  aeglustab kortsude ilmnemist ja naha vananemist. Ka see päevituskreem on rikastatud universaalse vananemisvastase kaitsega, mis kaitseb raku DNA-d. Parandab ning aitab ära hoida pigmendilaikude tekke. Rikkalik ja sulav tekstuur pakub sügavat niisutust. Kreem hoiab nahka elastse ja mugavana päevituse vältel, jätmata nahka õliseks. Sobiv kõikidele nahatüüpi-dele, eriti kuivale ja vanemale nahale.

Ka igapäevaselt õues liikudes ja mitte otseselt päevitades, on naha kaitsmine ääretult oluline – selleks sobib võrratult Ice Fusion SPF30 ülikerge piserdatav udu, mis on nahal nähtamatu ja jahutava toimega. UVA/UVB kaitse koos arendatud vananemisvastase toime, taevaliku ja läbipaistva tekstuuriga, nahal same-tise puudutusega. Ei ole õline, ega ei jäta nahale jälgi.

Erineva võimekusega julma UV-kiirguse vastu on pakkuda erinevaid kaitsekreeme ja ka spreisid, mida eriti hõlbus nahale kanda.

Lisaks on toode ka neile, kelle arvates on päike kalgilt otsustanud just ühe kehapiirkonna täiesti kiirgusest puutumata ja seega jumeta jätta – Golden CarresseTan Magnificient. Päevituse võimendaja – regenereeriva toimega „päikese konsentraat”, mis juba mõne tilga kasutamisega muudab sinu igapäevase niisutaja kreemiks, mis mitmekordistab päevitust päikese käes olles ja ka ilma päikeseta läbi udunine või pilve-kriipsukeste.

Loomulikult on mõeldud ka neile, kes kunagi õue päikese kätte ei jõua ja peavad suviseid päiksekiiri ja õuesoojust nägema vaid kontoriaknast üle arvutiekraani piiludes ja neile, kellele päevitamine liiga ebameeldiv või tervistkahjustavgi olla võib – Golden Carresse isepruunistav kreem. Pruunistav kehapiim toob näole ja kehale progressiivse päevituse, särava ja ühtlase kuldse tooni. Keegi ümbritsevaist ei saa teada, kas tegemist on tõeline päevituse või isepäevitujaga.

 

Kiirguse ohtude eest kaitsemine ei too alati nahale siiski piisaval hulgal noorusliku välimuse säilitamiseks väga vajalikku niisutust. Naha säästmiseks peame teda sobivate vahenditega turgutama.

Head võimalust selleks pakub Germaine de Capuccini Hydracure tootesari, mille puhul võiks alustada sügavniisutava hooldusega salongis, mille puhul on igaühel võimalus valida meeldivam – kas Vahemereline niisutus või Aromaatne kehahooldus Baobabi õli ja meresoolaga.

Pärast mainitud hooldust, oleks mõistlik jätkata naha niisutamist ka kodustes tingimustes. Selleks on mitmeid võimalusi, kuid vast eesrindlikem on hüaluroonhappest rikas Hyaluronic Force sügavniisutav hüaluroonhappe kontsentraat. See on kontsentreeritud näonaha seerum, mille toime põhineb kõrge, keskmise ja madala molekulaarkaaluga hüaluroonhappel. See niisutab nahka pindmisest kihist kuni kõige sügavamani, ennetades naha dehüdreerumist.  Tugevdab naha immuunsüsteemi ning pinguldab ja silub seda märgatavalt, parandades naha toonust.  Kortsud muutuvad nähtamatuks ning kogu nägu näib “värskem”.    Sobiv kõigile nahatüüpidele, sealhulgas ka meeste nahale.

Unustada ei tohi ka juukseid. Nende kaitsmiseks oleks mõistlik kasutada Shine & Youthfullness Restoring Essence juukseõli, mis tugevdab juuksekiudu seestpoolt. Juuksed tunduvad siledamate, tervemate ja niisutatumana. Voolav tekstuur soodustab juuste kuivamist ja kergendab kammimist ka kõige raskemini käsitsetavatel juuste korral.