fbpx

Golden Caresse Tan Magnificient

04

mai

Golden Caresse Tan Magnificient

36.00 

GOLDEN CARESSE TAN MAGNIFICIENT
“Päike pudelis”
Parim päike, mis paitab teie nahka ka pilves ilmaga

Regenereeriva toimega „päikese kontsentraat”, mis juba mõne tilga kasutamisega muudab sinu igapäevase niisutaja kreemiks, mis mitmekordistab päevitust päikese käes olles ja ka ilma päikeseta.

Kirjeldus

GOLDEN CARESSE TAN MAGNIFICIENT
“Päike pudelis”
Parim päike, mis paitab teie nahka ka pilves ilmaga

Regenereeriva toimega „päikese-kontsentraat”, mis juba mõne tilga kasutamisega muudab sinu igapäevase niisutaja kreemiks, mis mitmekordistab päevitust päikese käes olles ja ka ilma päikeseta. Samuti on ta ideaalne rahustava, regenereeriva ja niisutava toimega peale päevitamist.
Imeline seerum on siidja ja sulava tekstuuriga, millega sinu nahk saavutab intensiivse päevituse kadestamisväärse kuldse tooniga. Taastab naha UV-kiirte kahjustavast toimest.

Sobiv
Kõigile nahatüüpidele. Kasuta suvel ja peale seda igal aastaajal. Lõhnavaba.

Toimeained:
Tsitroflavonoidid magusatest apelsinidest ja türosiini derivaadid, nagu ka proliin: võimendavad päevitamist, pikendavad jume säilimist ja tugevdavad naha kaitsevõimet
Kanada paju ekstraktid ja vesiroosi ekstrakt: aitavad taastada nahal tasakaalu, mugavustunde ja sileduse pärast päevitust.

Kogus: 30ml

Kasutamine
Lisades vaid paar tilka seda imelist merevaigutaolist kontsentraati oma igapäevasesse hoolduskreemi (kehale ja/või näole), muudate päevase niisutava kreemi omadused üheaegselt nii päevituskreemi kui ka päevitusjärgse palsami sarnaseks.

Teil on väljas viibimise aeg limiteeritud? Kandke seda nahale olles linnas, päevastel jalutuskäikudel, pargis, kohviku terrassil jne. Ja Te säilitate päikese kaunistava mõju oma nahal. Tan Magnificent toimib ka kõige minimaalsema päikesepaistega!
NB! Tan Magnificent ei sisalda päikesekaitsefiltreid ega isepruunistavaid komponente!

Lisainfo

Päikesekaitse tooted kehale

Näole, Päevituse kiirendajad, Päevituseelsed tooted, Päevitusjärgsed tooted

Sulle võib meeldida ka…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.