fbpx

Keera naha hoolitsuskell talveajale

Talveperioodil kaotab nahk niiskust ja talle toimimiseks nii vajalikke lipiide paljude tegurite tõttu, mille tipus troonivad liigne õhukuivus, keskküte ja karmid ilmastikutingimused. Need asjaolud põhjustavad ebameeldiva nahakuivuse ja niiskuskao, mille tulemusel muutub nahk kuivaks, sügelevaks, ketendavaks ja kiskuvaks ja tundlikuks.

Kui oled mõnda neist sümptomitest endal täheldanud, soovitame muuta oma nahahoolduse rutiin külmadele kuudele kohasemaks. Järgnevalt on toodud 5 lihtsalt tootevahetust, mille üle nahk väga õnnelik, niisutatud ja terve on:

1) Vaheta puhastaja rahustavama vastu

Naha puhastamine hommikuti ja õhtuti aitab eemaldada kõik kogunenud toksiinid, mis just karmil talveperioodil nahka kergesti ärritada suudavad. Kui nahal on selgelt puudu niiskusest, kasuta õrnemat puhastajat, mis ei vii nahalt selle loomulikku rasu, mis hooldavad, et nahal tekiks kiskuv tunne või valulikkus.

Vihje: Piimjad ja kreemjad puhastajad on naha vastu väga õrnad, samamoodi just tundlikkule nahale loodud puhastajad.

2) Koori õrnalt

On väga oluline jätkata nahakoorimist ka talveperioodil – vastasel juhul jääbki kuiv nahk kogu ilmet tuhmistama. Sellegipoolest, liiga tugeva koorijaga karmilt hõõrumine ajal, mil nahk niigi õrn on, ärritub see veelgi enam. Proovi glükoolhappele baseeritud koorijat, mis kindlustab koorimise igati õrnal moel.

Vihje: Kui su nahk on eriti tundlik, võib ka keemiline koorimine liiga jõuline olla. Sega oma füüsiline, abrasiivne koorija puhastuspiimaga, et selle jõulisust vähendada. Samuti sobib õranks koorimiseks ideaalselt õrn, vahutav näokoorija Excel Therapy O2 365.

3) Kasuta rikkalikumat niisutajat

Talveperioodil võiks emulsiooni kreemi vastu vahetada või vahetada oma tavapärane niisutaja enam kaitsva ja toitva kreemi vastu. Vali tooteid, mille koostises on Keramiidid ja Hüaluroonhape. Keramiidid abistavad naha loomuliku barjääri kaitsmisel, mis võib talveperioodil kergesti laguneda, samas kui Hüaluroonhape taastab naha vajaliku niiskustaseme.

Vihje: Hydracure toodetes kasutatakse erineva molekulaarkaaluga hüaluroonhapet. Madala molekulaarmassiga hüaluroonhape jõuab ka kõige sügavamatesse nahakihtidesse. Kõrge molekulaarkaaluga hüaluroonhape toimib naha pinnal niisutades ja takistades niiskusekadu.

4) Lisa Roosiõli või Hüaluroonhappe kontsentraat

Roosiõli selle puhtaimas vormis sisaldab suures koguses omega õlisid, antioksüdante ja A-vitamiini, millel on olulised traumade parandamise omadused. Mõne tilga Roosiaõli lisamine oma tavapärasele niisutajale aitab märkimisväärselt vähendada naha ketendamist, ärritusi ja punetusi, taasniisutades samas naha. Hydracure hüaluroonhappe kontsentraat sobib kõikidele nahatüüpidele, mis vajavad niisutust, ning pidev kasutamine aitab taastada ja kaitsta naha loomulikku niisutussüsteemi

Vihje: Roosiõli saab kasutada nii näol, kui kehal. See on suurepärane ka kuivadel juustel ja hapratel küüntel.

5) Kasuta niisutavat maski

Koheseks turgutuseks võta kasutusele niisutav mask. Excel Therapy O2 intensiivne näomask taastab naha niiskusesisalduse, luues ühtlasi meeldiva mugavus- ja heaolutunde. Kreemjat maski on lihtne nahale kanda ja eemaldada ning tal on suurepärased vananemisvastased ja hapnikuga rikastavad omadused. Soovituslik on niisutavat või taastavate-toitvate omadustega näomaski vähemalt kord nädalas oma naha ilu toetamiseks kasutada.

Vihje: Talveperioodil on niisutamine parim kaitse kortsude eest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga