fbpx

HLG nanopolümeer: Teadus kortsude täitmise ja vähendamise taga

Koostiste innovaatilisus ja tehnoloogia kuulub sügavale Germaine de Capuccini DNA-sse. Alates hetkest, mil sünnib idee uueks tooteks, seisab kogu arendusmeeskonna mõtete esirinnas üks fundamentaalne siht: efektiivsus.

Täna siseneme oma brändi laboritesse, et tutvustada revolutsioonilist koostisosa, patenteeritud HLG nanopolümeeri, kasutusel eksklusiivselt vaid Germaine de Capuccini professionaalses kosmeetikas.

MIS ON HLG NANOPOLÜMEER?

HLG on ülimalt niisutava toimega patenteeritud nanopolümeer. Oma ülesehituse tõttu (ristseotud vormis Hüaluroonhape ja Lüsiin-sillakestega ühendatud Polüglutamiinhape), säilitab see suurel hulgal vett, tuues sel moel kudedesse nooruslikku volüümi. See on 100% biolagunev ja 100% biokohalduv.

Võimas nanopolümeer on Hispaanias, Valentsias, Príncipe Felipe Uurimiskeskuses María Jesús Vicent Teraapiliste Polümeeride Laboris läbi viidud põhjaliku uurimistöö tulemus, mis keskendus nanomeditsiini võimekustele ravimite kaitsmisel sihtkoeni jõudmiseni.

Järgnevas videos selgitab Germaine de Capuccini tehiline direktor Inmaculada Vivó selle tööpõhimõtteid detailsemalt.

MIKS MUUDAB SEE TOOTED SEDAVÕRD VÕIMEKATEKS?

See suudab läbida kõik nahakihid, viies Hüaluroonhappe, Polüglutamiinhappe ja Lüsiini hüved nahkoe sisemusse.

See kannab edasi toote teisi koostisosi, millesse see on lisatud, aidates kaasa nende jõudmisele ka kõige sügavamatesse nahakihtidesse .

HLG nanopolümeer soodustab toimeainete pideva ja kauakestva vabanemise.

Selle võimekuse musternäidis demonstreerib end viimases TIMEXPERT HYDRALURONIC tooteliinis. Esmaskordselt on Hüaluroonhape ja HLG nanopolümeeri jõud ühendatud, saavutades täiesti vapustavaid tulemusi. 24-tunnine niisutus ja koheselt lisanduv mahlakas volüümikus ning tugevam nahk. Suudad vaid 10 päevaga koduste hoolitsuste abil nõeltevabalt täita kortsud ja noorendada oma naha.

HLG nanopolümeer ei ole esindatud vaid uues vananemisvastases tooteliinis üheskoos Hüaluroonhappega, see on koha sisse võtnud ka Timexpert Radiance C+ tooteliinis koos Puhta c-vitamiiniga ning ka Expert Lab kodustes hoolitsustes ja toodetes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga