fbpx

10 huvitavat fakti Timexpert Hydraluronic kohta

Germainede Capuccini parimaid vananemisvastaseid hooldustooteid hõlmav TIMEXPERT sari, mis on kasvuhoos ja täieneb pidevalt.

Täna avaldame 10 tähelepanekut uuest, eksklusiivse koostisega hoolitsusest, mis võimaldab sul saavutada mahlaka, niisutatud ja nõelte sekkumiseta täidetuma, silmnähtavalt tugevama naha vaid 10 päevaga.

1. Millest tekkis nimi Timexpert Hydraluronic?

Hüaluroonhape on üks nõutumaid ja kasutatumaid väärtusi ilumaailmas. Oled kahtlemata proovinud hüaluroonhappega niisutajat oma näo ilu hoidmiseks, et vähendada kõigi kortsude võimalikku ilmnemist.

Tead ilmselt hästi, et korraliku niisutuseta ei suuda meie nahk püsida terve ja nooruslikuna. Sel põhjusel kombineerib Germaine de Capuccini uus tootelansseering need kaks efektiivsuse osa: “hydra”, märkimaks niisutust ja “luronic”, rõhutamaks hüaluroonhapet.

2. Teadus HLG nanopolümeeri taga

Kindlasti kõlavad paljud ilumaailma nimetused sulle tuttavalt, kuid ükski neist ei ole nahal sedavõrd võimas. Kõlab kui teadus ja täpselt nii see ongi.

Germaine de Capuccini kätes on HLG nanopolymer patendi eksklusiivne kasutusõigus professionaalse kosmeetika maailmas. Ja nüüd, esimest korda, on see ühendatud Hüaluroonhappega tooteliinis TIMEXPERT HYDRALURONIC.

HLG kannab endas vägeva ülesehituse (ristseotud vormis Hüaluroonhape ja Lüsiini-sillakestega ühendatud Polüglutamiinhape) tõttu ülimalt niisutavat võimet juba eraldiseisvalt ning säilitab kudedes suures koguses vett, mis tagab seal noorusliku lopsakuse. Lisaks toimib see transpordivahendina koostise toimeainetele.

Seetõttu saavad nad läbida naha sügavamate kihtideni ja ka nende toime on kauakestvam, sest toimeainete vabanemine on pidev ja kauakestev.

3. Silmnähtav niisutus ja pinguldatus vaid 10 päevaga

Tegemist on tooteliini täht-esinejaga. Kui midagi Germaine de Capuccini hoolitsusi iseloomustab, on see kinnitus nende efektiivsusest.

Koostise innovaatiline tehnoloogia võimaldab nahal saavutada 72% suurema niiskustaseme ja 45% suurema lopsakuse nahkkoes vaid 10 päeva jooksul, kasutades kodutooteid ja salongihooldust.Järgmine oluline number. Enam, kui 50 vabatahtlikku on hoolitsust katsetanud. Katsed on viidud läbi Germaine’i ja väliste laboratooriumide poolt vabatahtlikega vanuses vahemikus 21 ja 72 eluaastat, kõigi nahatüüpidega, meeste ja naiste ning 14 vähipatsiendiga.

4. Rohkem lopsakust nahal ja huultel

Toodete 10-päevase kodukasutuse ja salongihoolitsuste järel on efektid huultel juba täiesti selgelt nähtavad. 98% kasutajatest on märkinud oma huulte taasniisutust ja mahlakust ning 74% on märkinud nende ahvatlevat paisumist.

5. Želatiin ja sinine värv on osa sensoorsest kogemusest

Nende kahe elemendi valik kampaaniasse on olnud osaks kasutajakogemuse loomisel.

Kreemide tekstuuride erksus, nende tunnetus värskusest ja kergusest, vesi-efekt nahal, värvid, Cool Massager lisatarvik massaažiks salongihoolitsusel, intensiivne sinine lõpetusmask. Need on toote meeltajutavad detailid, mis viivad lõpuni kliendi täieliku sensoorse kogemuse.

Želatiin oma tahkise ja vedeliku vahepealses olekus esindab ühtaegu niisutavate ja täitvate omaduste segu tootes, mis ühtlasi viib nahkkoe ilmselgelt nähtava noorusliku lopsakuseni.

Pastellsinine värvigamma kutsub meeltes esile vee assotsiatsiooni, olemata samas läbipaistev. Hüaluroonhape on ilu allikas ning see värv iseloomustab koostise rikkalikust täiuslikult.

TIMEXPERT HYDRALURONIC on Germaine de Capuccini ajaloos teine sinaka värviga hoolitsus. Veel türkiisemat tooni kandis enne kreem nimega HYDRASOIN.

6. Parfüümiga või ilma, valik tundlikule nahale

Täpselt, ka parfüüm on osa sellest rännakust täieliku ja kohaldatud kogemuseni jõudmiseks. Ilma kunstlike lõhnaaineteta, kuid nüansirikas aroom, mis kutsub esile puhtuse ja värskuse.

Selle lõhnapüramiidi kõrgemates sfäärides ehk siis lõhnataju esimesel 15 minutil, paikneb roheline osoon, bergamot ja piparmünt. Parfüümi südamikust leiame vesised tsüklamenid ja vesiliilia. Lõpetuseks jäävad taustale muskus ja puit.

Salongihoolduses on aroom viidud miinimumi, vältimaks allergiate-riski tundlikul nahal ja vähipatsientidel. Esimest korda on loodud ruumilõhnastaja, tooteliini aroomidega, mistõttu saavad keskused seda parfüümi täieliku kogemuse pakkumiseks kasutada.

7. Kreem, mis sobib nii naistele kui meestele

See asjaolu on olnud ka juhtiv mõte kõnealuse liini tootearenduse alghetkest lõppversioonideni välja. Esmakordselt lähtusime TIMEXPERT liini tootearendusel mõlema soo naha vajadustest juba algusest peale. Nii kreemide aroom, kui tekstuur on loodud mõlemat sugu silmas pidades ning ka katsetatud mõlema soo vabatahtlikega – väga positiivsete hinnangutega mõlema grupi puhul.

Ainus lõhnavaba toode on HYALURONIC 3D FORCE seerum. Ideaalne habemeajamisjärgne täiendus meestele, kes ei salli kreeme, kuid hindavad igapäevast niisutust.

8. Sobib vähipatsientidele

Läbi erinevate projekide on Germaine de Capuccini’l kindel pühendumus vähivastases võitluses, tõstame teadlikkust sellest tarbijategrupist ka oma laboratooriumides, luues tooteid, mis aitaksid neil enesetunnet parandada.

Sel põhjusel on fookus tõstetud tundlikule nahale ja vähipatsientidele. Võimaldamaks neile selle kasutamist, on salongihoolitsuse aroom kõrvaldatud ja tooteliinis kasutati allergeenide vabat parfüümi.

9. Antioksüdandid punastest vetikast ja mustadest sõnajalgadest

Siin ekstraheeritakse SGAG-d, üks kolmest niisutavast toimeainest koostises, millel on tõeliselt kõrge toiteväärtus, mängides seetõttu väga olulist rolli naha vitaalsuses ja intra-ja ekstratsellulaarses kommunikatsioonis. See on võimas antioksüdant ja kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustava mõju eest.

10. Kas sa tead, mida tähendab naha jäätamine?

See on tehnika, millest on inspireeritud Hydraluronic Massage massaaž (salongihoolitsus, mis kasutab Cool Massager lisatarvikut).

Krüoteraapia, traditsioonilisele metoodikale antud nimi, on kasutusel olnud juba sajandeid. Geograafiliselt kõige lähedasem näide on tõelise kaunitarinatuntud Venemaa tsarinna, Katariina I, kes kandis jääd otse nahale, et hoida see noorusliku ja säravana.

Lisatarvik on keskne tegelane termaalkontrasti ja sellega sooritatavate erinevate massaažitehnikatega näol, kaelal ja deklteel, mis piiritlevad, dreenivad, juhivad nahast välja mürgid ja stressi, viies kliendi täieliku lõõgastusse.

Avasta TIMEXPERT HYDRALURONIC näohooldus ja koduseks kasutamiseks mõeldud tooted, mille leiad e-poest ja ilusalongidest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga