fbpx

Slim& Firm Focus Plan

Multifunktsionaalne kehahooldusplaan, kus on võimalik kombineerida efektiivne rasvapõletusprogramm koos pinguldava programmiga või kasutada kumbagi iseseisvalt, personaliseerides kehahooldust vastavalt kliendi vajadustele.
Intelligentne hooldusformaat mitmekülgsete ja praktiliste toodetega annab võimaluse tegeleda erinevate probleemidega ( tselluliit ja lõtvumine) ning mitmete tegevusjuhistega ning soovi korral kaasata aparatuuri.

Koostisained:

Lipo-Drone Tehnoloogia kasutab aktiivaine ( tselluliidvastase toimega meriviinamarja ekstrakti) kapseldamist, mis toimib tõelise kosmeetilise “droonina”, juhtides rasvapõletava koostisaine otse sihtmärgini – tselluliidist ja rasva akumulatsioonidest kahjustatud piirkonda.

Merelise planktoni ekstrakt imiteerib füüsilise koormusega saadavat vastupidavuse efekti, et parandada toonust ja keha vorme. Suurendab rasvarakkude vabastamist.

Macast ekstraheeritud bioflavonoidid taksitavad põletike teket, tugevdab kapillaare, parandab mikro-vereringet, vähendades ödemat.

Püha Lootose ekstrakt võitleb tselluliidi vastu, puhastades ja parandades drenaaži kahjustatud piirkondades, kaitstes rakkudevahelist matrikist ja takistades rasvarakkude paisumist.

Tooted:

AHA-PEEL mask
Slim Focus Lipo-Sculpting Booster
Firm Focus Anti-Ageing Firming Booster
Fitness Efect Remodelling Massage Emulsion

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga