fbpx

DTI SYSTEM SOLUTION

Untitled-2DTI SYSTEM SOLUTON -DIGITAALNE TRANSDERMAALNE IMENDAMISSÜSTEEM

TEHNOLOOGIA, MIS VIIB MESOTERAAPIA UUELE TASEMELE.
ET PARANDADA IGA KLIENDI HOOLDUSTE TULEMUSI JA RAHULOLU ILUSALONGIS VÕI ILUKLIINIKUS.
Mitteinvasiivne lahendus nii näo-kui kehahooldusteks parimate tulemuste saavutamiseks. Aktiivainete transdermaalne imendamine on ideaalne täiend erinevate esteetliste hoolduste teostamiseks. DTI System on seade, mille abil on võimalik suunata transdermaalselt erinevate programmidega toimeained just sinna, kus nad peavad toimima – epidermis, dermis, hüpodermis. Vastukaaluks teistele mesoteraapia tehnikatele, elektroporatsioonile, galvaanivoolule, ultrahelile, termoteraapiale jt, garanteerib DTI System igat tüüpi aktiivainete imendumise, sõltumata nende polaarsusest, kosmeetilise toote molekulaarkaalust, mis annab seadmele tohutu mitmekülgsuse.

Duty Cycle
Unikaalne duty cycle kontrollib hektomeetrilisi laineid, mis võimaldab energiat deponeerida kontrollitult, kasutades ülikiireid transistoreid kiire „ON-OFF“ efektiga, mida saavutatakse nanosekunditega. See tekitab Piezo-elektrilise ja resoneeriva efekti. Resoneeriv efekt saavutatakse raadiolainete muutmisel väikesteks kimpudeks, mis murravad vastupanu, võimaldades aktiivainel imenduda. Seejärel aga poorikesed sulguvad.

DTI System seadmel on kasutusel Duty Cycle tehnoloogia on spetsiaalne emissiooni süsteem. Antud tehnoloogia on kasutusele võetud Granada Ülikooli Füüsikateaduse ja Framaatsia teaduskonna teaduslike uuringute juhtimisel.

KUIDAS DTI SYSTEM TOIMIB?
1. Algusfaasis paraneb naha sarvkihi vastuvõtlikkus, mis muudab aktiivainete difusiooni lihtsamaks.
2. Teises faasis aktiivained imenduvad terapeudi poolt määratud nahakihtidesse ( epidermis, dermis või hüpodermis) sõltuvalt hoolduse eesmärgist, stimuleerides omakorda rakuprotsesse.
3. Aplikaatorotsiku pehme  LED valgus pakub kromoteraapiale iseloomulikku kasutegurit.

DTI SYSTEM on uusima tehnoloogiaga mitteinvasiivne lahendus kõikide näo-ja kehahoolduste läbiviimiseks ohutul ja efektiivsel moel.

ERAKORDSED TULEMUSED
Naha ilu märkmisväärne paranemine on täheldatud 94,6%
Väga kõrge rahuloluhinnang vananemisvastaste tulemustega 98,2%

Testitud 56 inimesel vanuses 32 -75 aastat ühekordse vananemsivastase hooldusega
DTI Systemi saab kasutada laialdaselt erinevates esteetilistes hooldustes:
Näohooldustes: näo lõtvumine, näolifting, topeltlõug

Kehahooldustes:
Tselluliit
Lokaalne rasv
Striiad
Drenaaž
Iga hooldus, mille puhul on vajalik aktiivainete imendamine soovitud tasemele.