fbpx

Niisutavad hooldustooted

Niisutavad hooldustooted

Intense Hydrating Serum – niisutavad seerumid, värske ning kerge tekstuuriga on valmistatud uue ”Hydra-System” meetodiga. Toode sisaldab niisutavaid koostisosi, mis pakuvad nahale kohest elastsust ja heaolu. Nahk taastab oma pehmuse ja luminoossuse.

Hydra-System Facial Mask – sügavniisutav geelmask, mis tagab kohese ja mugava värskustunde. Mask sobib nahale, millel esineb ketendust, punetust või peeneid kortse, et pakkuda sügavat niisutust. Koostises Hydra System (Trehaloos ja Silanool), mis suurendab stratum corneumi niiskustaset, kaitstes nahka ja rakke dehüdratsiooni protsessi eest ja suurendades raku võimet luua niiskusreserve.

Skinzen Mask With Rose Extracts – kiiretoimeline mask neutraliseerib emotsionaalse stressi mõjud, niisutab, rahustab ja pakub mugavustunnet. Mask baseerub suurepäraselt kombineeritud roosi ja taimede ekstraktidel (Radioola, must- ja valge roos, tulsi ekstrakt, Nepaali- ja Gallic roos), mis on antioksüdatiivse toimega, niisutades ja pehmendades  nahka, vähendades koheselt ärritusi ning pakkudes kaitset. Samuti vähenevad suurenenud poorid, väsimusemärgid ning vananemisilmingud. Mask sobib igale nahatüübile, eriti soovituslik emotsionaalse stressi all kannatavale ja tundlikule nahale, mille esineb punetus, kuivus, väsimus ja enneaegsed vananemise märgid.

Hydra System Facial Cream – niisutav massaažikreem.

Prolonged Hydration Facial Cream – niisutav hoolduse lõpetus.