fbpx

Christina võitlus aknega: “Olen väga rahul suurepärase tulemusega uue ja kauni naha näol”

Kuna akne on väga levinud probleem ja paljud meie kliendid on Germaine hooldustega aknest tõhusalt vabanenud, jagame üht kogemuslugu ka Sinuga.

Germaine de Capuccini on loonud aknelisele nahale suunatud tootesarja Purexpert, milles kõik selles seisukorras naha hooldamiseks vajalikud vahendid, et akne ajalooks saaks.

Räägi endast veidi. Mis probleem Su näonahal tekkis?

Minu nimi on Christina ja olen 33-aastane. Minu lemmikhobid on sport, lugemine ja kunst.

Teismelisena ei olnud mul kunagi aknet ega liiga rasust näonahka, kuid paar aastat tagasi hakkas näonahk muutuma rasvasemaks ja tekkis tugev akne. Mu nägu muutus iga päevaga aina hullemaks ja hakkasin kõiki võimalikke lahendusi otsima.

Milliseid lahendusi sa esmalt akne ravimiseks proovisid?

Käisin laserprotseduuridel, määrisin nägu antibiootikumi-kreemidega ja sõin erinevaid vitamiine, kuid tulutult. Akne ei kadunud, vaid läks hullemaks. Olin täiesti lootust kaotamas.

Kuidas kulges sinu naharavi Germaine de Capuccini Purexpert hooldusega?

Ma võitlesin aknega ja kannatasin seni, kuni sattusin Germaine de Capuccini kosmeetiku Oksana Gerassimenko juurde Confido esteetilise meditsiini kliinikusse. Kosmeetik soovitas alustada Germaine de Cappuccini aknele mõeldud Purexpert raviga, mille abil on mu näonahk järk-järgult ja kindlalt paranenud. Ravikuur võttis aega, kuna kosmeetiku juurde minnes oli mu näonahk väga halvas olukorras. Hoolduste käigus juhtus tõeline ime ja naha seisund hakkas paranema. Tegin kõik täpselt nii, nagu kosmeetik soovitas. Regulaarselt professionaalne hooldus kosmeetikakabinetis ja kodused kosmeetilised hooldustooted. Eriti rõõmustasid mind Purexpert 12-3 (puhastusvaht+essents+ matistav geelkreem) koduhooldustoodete tulemused, mis tõkestasid akne edisese leviku ja põletikulised vistrikud taandusid. Tegin hoolsalt ka Purexpert Dermo-Purifying Exfoliating näomaski puhtama ja selgema näonaha nimel ja võin kindalt väita, et kõik need tooted on lihtsalt fantastilised!! Naha tekstuur on ühtlustunud ning ainus, millega veel hetkel tegelen on aknearmid. Ka selleks on mul eraldi hoolduskava.

Kas lisaks naharavile muutsid oma elustiili?

Kosmeetik selgitas mulle, kui oluline on toitumine ja kuidas see mu nahka mõjutab. Lisaks läbisin toidutalumatuse testi ja vastavalt testitulemustele jätsin mõned toiduained välja. Tunnen end palju paremini ka füüsiliselt.

Mida soovitad inimestele, kellel on akne?

Kõige tähtsam on mitte paanitseda, vaid pöörduda spetsialisti poole (mul on väga vedanud) ja hoolikalt, kuid aeglaselt minna oma eesmärgi poole ja kasutada kosmeetiku poolt õigesti valitud ravihooldust. Usalda ja järgi oma kosmeetiku soovitusi. Olen oma uue ja kauni näo ning suurepärase tulemusega väga rahul. Ära ka sina alla anna!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga