Õlivaba toniseeriv losjoon rasusele ja kombineeritud nahale.
See täiustav ja tasakaalustav losjoon annab perfektse viimistluse meigi eemaldamiseks rasuselt ja/või kombineeritud nahalt, vabastades selle viimastestki meigijääkides ning seda delikaatselt koorides. Tulemuseks selgem, ühtlasem, luminoossem, puhtam ja värskem nahk.
Peamised koostisained:
- Cimicifuga ekstrakt.
- Bisabolooli: rahustav, põletikuvastane, mikrofloorat reguleeriv ja antibakteriaalse toimega.
- Kombinatsioon puuviljahapetest: kokteil Alfa hüdroksühapetest (AHA happed) -piimhappest, glükoolhappest, sidruni- ja viinhappest, mis vähendavad keratinotsüütide sidusust, parandades nahapinna läbitavust.
- Salitsüülhape: koos keratolüütiliste omadustega, mis soodustavad naha sarvkihi uuenemist ja normaliseerivad keratiniseerumishäiret.
Kasutamine: kasuta niisutatud vatidiski ja ja kanna toode näole, vältides silmaümbrust.
Õlivaba
Parabeenivaba
Alkoholivaba
Dermatoloogiliselt testitud

Timexpert Sun Anti-Ageing Protective Fluid Mineral SPF50 + Invisible Protective Stick SPF50 komplekt
Nourishing Cleansing Balm & Comforting Toner Duo
Makeup Remover Milk & Comforting Toner Duo
Excel Therapy O2 Urban Shield Spf 50
Royal Jelly Comfort
Glycocure Hydro-Retexturing Booster Konsentraat 


Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.