fbpx

Tutvustus

51 aastat kogemust professionaalses nahahoolduses

1964. aastal andis  võitlev, noor, energiline  naine, Carmen Vidal,  elu oma suurele loomingule – Germaine de Capuccini´le. Ilusaladuste õpinguid  said kroonitud Pariisis, kust kasvas välja üks enim tunnustatud professionaalne kosmeetikatootja  kogu maailmas.

“Ilu on tugevus, see on šarm, eelkõige personaalne käitumine” Carmen Vidal

Ilu teenistuses
Germaine de Capuccini  on pühendud  ilule ja naise vajadustele,   kes on usaldanud end  kosmeetiku kätesse,  juhendades  naisi  kui  erilisi, unikaalseid ja kordumatuid.

Väärtused
Professionalism, kvaliteet, innovatsioon  ja integreeritus  on väärtused, mis teevad Germaine de  Capuccini´st  firma,  mis on   jäänud muutumatuks juba pool sajandit.

50 aastat luike
Luik, mis loodud  ja disainitud  Carmen Vidali poolt, sümboliseerib perfektselt seda,   mida Germaine de Capuccini kosmeetikatooted naisele  annavad: elegantsus,  kirkus, ilu ja puhtus.  Luigest  on  saanud  firma enim hinnatuim pärand.

Sümbol, mis  on  arenenud graafiliselt  läbi aastakümnete ja  ületanud enam kui 80 riigi piirid. Eestis on Germaine de Capuccini 1998. aastast esindatud  Kreeten OÜ  poolt.

Roopa 7, Tallinn 10136
Tel + 372  641 0070

 

This entry was posted in Määratlemata. Bookmark the permalink.