fbpx

Timexpert Radiance C+

Uus, suurema efektiivsusega näohooldus puhta C-vitamiiniga toimib naha väsimuse vastu rekordajaga. Esmakordselt on puhta C-vitamiini kogus kuuekordistatud tänu patenteeritud HLG nanopolümeerile, mis toidab naharakke sügavuti ja võimaldab aktiivainete pikaajalise vabastamise.

HLG koosneb kolmest koostisainest: võgustiku vormis hüaluroonhappest, lüsiinist ja glutamiinhappest. Viimane on uusim “niisutuskangelane”, olles hüaluroonhappest 4 korda niisutavam. Lüsiin omab rahustavat toimet ning stimuleerib kollageni moodustamist. Viimased uuringud näitavad, et kombinatsioon C-, E-vitamiinist ja feruulhappest suurendab igaühe efektiivsust eraldi sünergias ja omab täiendavat antioksüdatiivset mõju nahal. Paraneb naha niisutus, fotokaitse UV-kiirguse eest, kaitseb kollageenikiude, panustab melaniini tootmise vähendamisse, mida stimuleerib UV-kiirgus.

Nahk on särav ja noorenenud välimusega. Jaapani ploomi, ume ekstrakt pärsib glükeerumist (A.G.E) ning lisab nahale luminoossust.

Tulemused 1 hooldusega:

98% säravam, energiaga laetud nahk
95% stressivaba nahk
86% ühtlasem nahatoon
100% parem niisutus
89% kadunud miimikakortsud
Hooldus sobib igas vanuses, igal aastaajal. Antioksüdatiivne, taastab naha sära, korrigeerib pigmendilaike.

Hooldus pakub uut tehnikat massaažipalliga, mis stimuleerib nahka ja taastab selle elujõu, vabastab näolihased pingetest ning omab “lifting” efekti. Vereringe paraneb ja nahk omadab kumava sära ja luminoossuse, muutudes tugevamaks ja siledamaksLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga