fbpx

Spa Granaatõun

Teraapia Sinu kehale ja meeltele

POMEGRANATE COLLECTION on uus Sperience tooteliin granaatõunaga, mis mässib Su värvide, tekstuuride ja tunnete maailma, et saavutada ideaalne harmoonia keha, meelte ja tundemaailma vahel

Granaatõuna antioksüdantne jõud

Granaatõun on Aasiast pärinev puuvili ning üks puuviljadest, millel on erakordsed antioksüdantsed toimed. See on ka üks maailma vanimatest toitudest.
Granaatõuna peeti pühaks puuviljaks, armastuse, viljakuse, külluse ja hea õnne sümboliks. Selle suur vitamiinide A, C ja E sisaldus koos kaaliumi, kaltsiumi, fosfori ja teiste mineraali-dega, teeb sellest väga olulise puuvilja, kindlustamaks keha korrektne toimimine.

Arvukate ravitoimete tõttu meditsiinilistel põhjustel kasutusel juba antiikajast, teame täna selle hüvesid ka väljaspool söögina manustamist, sest hüved nahale on tõeliselt võimsad.

Granaatõuna toimed nahahoolduses on üsna erakordsed: aitab võidelda rakulise vananemisega, on tugevalt antioksüdantne, niisutav ja hapnikku lisav ning ennetab hüperpigmentatsiooni ja tumekohti nahal.

Granaatõuna kosmeetilised omadused

Tooted Pomegranate tooteliinis on üles ehitatud Granaatõuna-ekstraktiga, mis on tuntud võimsa antioksüdantse ja rahustava toime tõttu. See kaitseb nahka mitte ainult agressiivse päikesekiirguse, vaid ka stressi ja keskkonnalise saaste eest.
Nad sisaldavad ka Granaatõuna-õli, mis julgustab kollageeni ja elastiini tootmist, mille tulemusena on toodetel üldiselt pinguldav toime, mis parandab ka naha elastsust ja nahatooni ühtlust. Veelgi enam, soodustab see rakkude uuenemist, toob nahale uue vitaalsuse ning parandab naha niisutust ja toidetust.

Sensoorne meele(rahu)rännak

Germaine de Capuccini POMEGRANATE COLLECTION hoolitsused kombineerivad kõik granaatõuna hüved läbi erinevate keharituaalide, sealhulgas koorimine, mähis, massaaž ja balneoteraapia (vanniteraapia). Selle lõõgastavad aromaatsed omadused viivad meeled täielikku rahuseisundisse, lõõgastav keskkond keskendub heaolule.

Selle hõrk aroom, Pomegranate Dream, on valitud just eesmärgiga tuua tunnetus rahust, tasakaalust ja värskusest. Aroomi puuviljased ja lillelised vihjed leebel muskuse ja vanilje baasil, kombineerituna granaatõuna enneolematute hüvedega, peegeldab ideaalselt Sperience tooteliini filosoofiat.

SALONGIHOOLITSUSED

Uute elamuste maailm

POMEGRANATE COLLECTION on osa SERENITY tootevalikust, tuues lõõgastavad aromaatsed elamused just heaolu ja lõõgastuse hetkedeks ning täielikuks enda eest hoolitsemiseks.
Võimalik on nautida kuute lõõgastavat, erakordsete omadustega rituaali, mis teevad neist autentsed, muinasjutulised elamused ning neid saab kohandada naha vajadustele täiuslikult sobivaks.

Granaatõuna vanninauding

Granaatõuna-ekstraktil baseeruv granaatõuna vann, hõrgu aroomi ja õrnroosa värviga. Lõõgastava ja antioksüdantse toimega vanninauding aitab viia keha täielikku lõõgastuseseisundisse.

Hoolitsuse kestvus 30 minutit

Granaatõuna kehamassaaž 

Mõnusalt rahustav antioksüdantne massaaž, mis aitab uuendada nahka ja tugevdada naha barjääre tänu granaatõuna-õlile ja -ekstraktile. Lisaks naha lõõgastamiseele, toob õrn massaažikreem kuivale, küpsele või päikesekahjustusega nahale lisaniisutuse ja vajalikud toitained

Hoolitsuse kestvus 45 minutit

Granaatõuna kehakoorimine

Granaatõunaseemned, segatuna massaažikreemiga loovad ainulaadse kooriva ja ülimalt meelduva kehavahu, mis on ideaalne ka meeldivaks massaažiks, viies naha pinnalt surnud naharakud, jättes naha meeldivalt niisutatuks.

Hoolitsuse kestvus 45 minutit

Granaatõuna kehamähis

Granaatõunaõli ja -ekstrakt annavad kehamähisele iseloomuliku roosaka värvi. Meeldiv geeljas struktuur jätab naha värskeks, sügavalt rahustatuks ja kuninglikult niisutatuks. Hoolduse käigus mässitakse sind lummava granaatõuna kookonisse, kus saad nautida aroome ja pinguldavat ja lihasväsimust vähendavat mõju.

Hoolitsuse kestvus 45 minutit

Meeliköitev granaatõuna kookon

Naudi muinasjutulist spaa kogemust, mis täidab meeled rahu ja lõõgastusega. Lummav granaatõuna kehahoorimine koos kehamähisega viib su meeled sügavaase naudingusse ja heoolu oaasi. Hoolitsus algab antioksüdatiivse kehakoorimisega ülimõnusa massaaži saatel, seejärel kantakse kehale masseerivate liigutustega mähis ning saad kookonisse mässituna nautida granaatõuna aroome ja lihasväsimust vähendavat mõju.

Hoolitsuse kestvus 90 minutit.

Lõõgastav granaatõuna hoolitsus

Hoolitsus kombineerib granaatõuna-seemnete koorimisvõimekuse granaatõunaõli ja ekstrakti tugevalt niisutava toimega, et tuua Sinuni ainulaadne puudutus täielikust rahulolust ja lõõgastusest.

Hoolitsuse kestvus 90 minutit.

Sperience spaa tooteliin pakub unikaalseid kehahoolitsusi

SPERIENCE peegeldab suurepäraselt meie toodete ja teenuste filosoofiat tabada täiuslik tasakaal meie igapäevaelus. See strateegia on loodud vähendama stressi ja tehnostressi (tehnoloogia + stress = tehnostress).

Hoolitsuste lai valik võimaldab klientidel „tõmmata täielikult juhe seinast“ ja laadida oma akud täis uut energiat. See hõlmab hõrkusid koorimisi, suurepäraseid mähiseid, muinasjutulisi vanne, erakordseid massaaže ning innovaatilisi näo- ja kehahoolitsusi, mis hellitavad nahka ja turgutavad meeli.
Sperience tooted on kategoriseeritud kosmeetiliste ja emotsionaalsete kriteeriumide järgi: Serenity (rahulolu), Energy (energia) ja Detox (puhastav).

Sperience teraapia edu sõltub kliendi meeleolu hindamisest. Rahutu meel vajab hoolitsust, mis rahustab stressi ning toob südame-ja hingerahu.

Otsene seos naha ja emotsioonide vahel.

Uus Sperience tooteliin granaatõunaga, mis mässib Su värvide, tekstuuride ja tunnete maailma, et saavutada ideaalne harmoonia keha, meelte ja tundemaailma vahel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga