Timexpert SRNS Repair Night Progress Serun-In-Mask

16

nov.

Timexpert SRNS Repair Night Progress Serun-In-Mask

Timexpert SRNS Repair Night Progress  Serun-In-Mask

36.00 

TX SRNS  NIGHT PROGRESS SERUM-IN-MASK  sisaldab samu komponente, aroomi ja  regenereerivat toimet, nagu ka  Repair Night Progress seerum

Tegemist on kõrgtehnoloogilise näomaskiga, teise naha tehnoloogiaga, tänu eksklusiivsele bambustselluloosi ja mikroniseeritud biotselluloosi  tugikoele. Tema pehme tekstuur kleepub nahale ja imendub sügavale nahajoontesse, kortsukestesse, mis absorbeerib enam aktiivaineid, andes koheselt  nähtavad tulemused.

 

Kirjeldus

See naha tervislikku volüümi ja luminoossust parandav ja esile toov  mask töötab teise naha tehnoloogia põhimõttel, et sobituda näo iga kurviga täiuslikult ja toimetada selle sügavustesse  22 aktiivset koostisosa ikiire ja tõhusa tulemuse saavutamiseks. Sisaldades meie kõige täiuslikuma seerumiga sama koostist, sealhulgas   Glyco 8-Power’t, kaotab Repair Night Progress Mask kõik vananemise ilmingud. Vastukaja kliinilise katsetuse läbinud vabatahtlikelt on 100%-liselt värskem, elujõulisem nahk vaid 15 minutiga. Samuti tunnistasid nad kõik siledama, pringima naha ilmnemist pärast 30minutit.

Kuidas kasutada

  1. Võta mask kotikesest, voldi see lahti ija kanna hoolikalt näole.
  2. Jäta see toimima 15 minutiks välgukiirusel tulemuse saavutamiseks või 30 minutiks enne öisele unele voodisse heitmist, suurendamaks uneaja taastavat toimet.
  3. Eemalda mask ja masseeri nähu üle jäänud tootega selle täieliku imendumiseni.

Vihje: Parima tulemuse saavutamiseks koori nägu enne maski kasutamist.

Pakendis 2 maski.

Lisainfo

Näonaha tüüp

Kuivale ja normaalsele nahale, Vananemisilmingutega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert SRNS

Näotoote liik

Maskid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.