FOR MEN POWERAGE ENERGISING, ANTI-AGEING EMULSION

18

aug.

FOR MEN POWERAGE ENERGISING, ANTI-AGEING EMULSION

FOR MEN POWERAGE ENERGISING, ANTI-AGEING EMULSION

61.80 

Energiat andev vananemisvastane näoemulsioon, mis töötab efektiivselt  naha väsimuse ilmingute vastu. Parandab naha kaitsemehhansime. Nahk on heas toonuses, sügavalt niisutatud ja terve välimusega

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Energiat andev vananemisvastane näoemulsioon, mis töötab efektiivselt  naha väsimus-ilmingute vastu. Parandab naha kaitsemehhansime. Nahk on heas toonuses, sügavalt niisutatud ja terve välimusega.

Powerage annab kohest energiat stressis ja väsinud nahale. Selle vananemisvastane toime peitub uue põlvkonna aktiivainetes:

• Skin Recharge – naha ”uuesti laadija”. Erakordne kombinatsioon taimede ekstraktidest, mis annavad nahale hea toonuse, sügava niisutuse ja tervema välimuse.

• D-TOX COMPLEX – Võimas ensüümne kompleks, mis tagab naha kaitse ja nooruslikkuse. Koos “rakulise taaskasutusega “ vabaneb nahk toksiinidest ja taastab oma regenereerimisvõime. Päev päevalt muutub nahk nooruslikumaks, kortsud on vähenenud, nahk on siledam ja elujõulisem.

• GN-KAITSE – Tänu kõrgele Zn sisaldusele, omab geene kaitsvat toimet väliskeskkonna pideva agressiooni ja stressi eest, mis kahjustavad naharakkude DNA´d. Tõkestab glükeerumist, kaitses kollageeni ja elastiini, säilitades naha elastsuse.

Kasutamine: Hommikul ja õhtul kanna 1-2 pumbatäit POWERAGE´i puhtale nahale, maseerides näole ning kaelale, vältides silmaümbrust. Võib kasutada ka  pärast FINISHAVE toodet.

 

Lisainfo

Meeste tooteliin

Kõik tooted, Niisutajad, Seerumid

Meeste vanusegrupp

30ndad, 40ndad, 50ndad, 60+