fbpx

FOR MEN POWERAGE ENERGISING, ANTI-AGEING EMULSION

18

aug.

FOR MEN POWERAGE ENERGISING, ANTI-AGEING EMULSION

62.90 

Energiat andev vananemisvastane näoemulsioon, mis töötab efektiivselt naha väsimuse ilmingute vastu ja parandab naha kaitsemehhanisme. Nahk on heas toonuses, sügavalt niisutatud ja terve välimusega!

Kirjeldus

Powerage annab kohest energiat stressis ja väsinud nahale. Selle vananemisvastane toime peitub uue põlvkonna aktiivainetes:

• Skin Recharge – naha ”uuesti laadija”. Erakordne kombinatsioon taimede ekstraktidest, mis annavad nahale hea toonuse, sügava niisutuse ja tervema välimuse.

• D-TOX COMPLEX – Võimas ensüümne kompleks, mis tagab naha kaitse ja nooruslikkuse. Koos “rakulise taaskasutusega “ vabaneb nahk toksiinidest ja taastab oma regenereerimisvõime. Päev päevalt muutub nahk nooruslikumaks, kortsud on vähenenud, nahk on siledam ja elujõulisem.

• GN-KAITSE – Tänu kõrgele Zn sisaldusele, omab geene kaitsvat toimet väliskeskkonna pideva agressiooni ja stressi eest, mis kahjustavad naharakkude DNA´d. Tõkestab glükeerumist, kaitses kollageeni ja elastiini, säilitades naha elastsuse.

Kasutamine: Hommikul ja õhtul kanna 1-2 pumbatäit POWERAGE´i puhtale nahale, maseerides näole ning kaelale, vältides silmaümbrust. Võib kasutada ka  pärast FINISHAVE toodet.

 

Lisainfo

Meeste tooteliin

Kreemid, Seerumid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.