fbpx

Näonaha ettevalmistus

76844-Essential-Removal-Milk-Delicate-Skin-500ml_jpgNäonaha  puhastamine  ja toniseerimine 

Eye make-up Remover –  Kummeli ekstrakti baasil silmameigieemaldaja sobib igat tüüpi silmameigi eemaldamiseks. Sobib ka tundlikele silmadele ja silmakompressideks hoolduse ajal.

Essential Makeup Remover  Milk – kuivale ja  tundlikule nahale sobiv puhastuspiim, mis  puhastab ja eemaldab meigi väga pehmelt ja õrnalt. Sisaldab rahustavaid taime- ja lille-ekstrakte, mis vähendavad ja leevendavad naha ärritust ja punetust.

Essential Toning Lotion – kuivale ja tundlikule nahale sobiv toonik, mis sisaldab rahustava ja tundlikkust vähendava toimega taime-ekstrakte.  Alkoholi- ja lõhnavaba. Tagab nahale kohese kerguse ja heaolu.

Balancing Makeup Remover  Gel – rasusele ja kombineeritud nahale mõeldud puhastusgeel. Ideaalne tekstuur ja koostis rasuse ning kombineeritud naha puhastamiseks. Geel eemaldab meigi ja teised mustuseosakesed näolt efektiivselt ja kiiresti, jättes naha meeldivalt niisutatud ja puhtaks.Täielikult õli- ja lõhnavaba.

Balancing Purifying Lotion – Toonik sisaldab looduslikke koostisosi, mis rahustavad, matistavad, normaliseerivad ja tasakaalustavad nahka. See on suurepärane täiendus rasuse ja akne naha põhjalikuks hoolduseks. Alkoholivaba.

Exfoliating Scrub – mentooliga näonahakoorija normaalsele, kombineeritud ja rasusele nahale.