fbpx

Cellu-Programme Plus

15

mai

Cellu-Programme Plus

Professionaalne kehahooldusprogramm tugevate lipolüütiliste, dreenivate, toksiinidest vabastavate ja remodelleerivate koostisainetega, mis kombineerivad käsimassaaži erakordsete, tulemust parandavate tarvikutega, mis saavutab eesmärgi 4 nädalaga.
See hooldus toimib enam kui 20 toimeaine sünergial, et “taltsutada apelsinikoorenahka” ja pinguldada lõtvunud nahka, toimides igas tselluliidi loomisprotsessi faasis: turse-paisumine, vohamine-polümerisatsioon, fibroossete kiudude moodustumise faas.
Tooted:
Lipo-Draining Peel-Massage System on ensümaatline koorimissüsteem, mis kätkeb endas keemilist koorimist. Ensüümpulber (keratinaas, papaiin, bromelaiin, hüaluroonhape)

Lipo-Draining Peel-Massage Gel (ingver, Maca, vektoriseeritud kofeiin, Lihuniku luua (Euraasia madalarohttaime marjad), Aescin, sidrun, jõhvikas) on palju enam kui lihtsalt koorija. Lagundab rasvasõlmekesi ümbritsevaid kuide, vabastab toksiinidest, dreenib, rikastab hapnikuga ning omab fibrolüütilist toimet.


Firming and Reducing Oil-Booster on 100% aktiivne koostis immutatud* õlidest – granaatõun, roheline kohv, metsapuuviljad, pipar, Centella Asiatica ekstrakt, kase, maapähkli, aprikoosi, madliga immutatud õli remodelleerivaks 30-minutiliseks massaažiks.
* Saadud taimede pikaajalisel leotamisel kuumas õlis.

Kasutatakse kahe spetsiaalse täiendavahendiga massaaži, millest üks soodustab salenemist ja rasvapõletust ning teine toetab naha pinguldumist.

Programmis 8 hoolduskorda ( 2 hooldust nädalas)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.