fbpx

AOX PEELING antioksüdatiivne koorimine

58112_bodegon_tico_300x300Synergyage Clinical Peel AOX System laktobioon-ja feruul-happega on efektiivne vananemisvastane “peeling”, mis keskendub maksimaalsele antioksüdatiivsele ja uuendavale  efektiivsusele, põhjustamata mistahes ebamugavust. Peeling on kõrge tolerant-susega ja sobiv kõigile nahatüüpidele, s.h. ka rasusele ja  tundlikule kogu aasta vältel, k.a. suvel.

“Peelingu” eesmärgiks on naha uuendamine, vabade radikaalide toime neutraliseerimine, nahatooni ühtlustamine, niisutamine, kollageeni ja elastiini sünteesi stimuleerimine ning naha vananemise pidurdamine. AOX Peeling (BIONIC+FERULC)  annab nahale sära juba peale esimest hooldust, nagu ka parema tekstuuri ja tooni. Mõne hooldusega saab nahk uuema, regenereeritud, siledama ja pehmema välimuse ning kortsud on vähem rõhutatud. Erakordne naha seisundi paranemine kortsude, lõtvumise, pigmendilaikude, elutu, tundliku ja kuiva naha puhul. Tulemusi võib optimeerida koos teiste protseduuridega, nagu laserlihvimine, mesoteraapia, mikrodermoabrasioon, RF vool, täidised.

Hoolduse lõpetuseks võib valikuliselt kasutada ka puhta retinooli RETINOL 1,0 kontsentraati,  mis on formu-leeritud puhta 1,0 % retinooli baasil. Puhas retinool omab efektiivset kortsudevastast toimet, mis parandab rakulist uuenemist ja suurendab nahas kollageeni tootmist sileda, särava ja pehmema naha nimel. RETINOL 1,0 oma uuendava mõjuga pikendab ja parandab PEEL AOX SYSTEM (BIONIC+ FERULIC) vananemisvastast toimet. Oma mitmekülgsuse  tõttu saab toodet kasutada kõikide vananemisvastaste hoolduste puhul.