fbpx

Tx SRNS High Repair Hands & Decolletage Cream

16

jaan.

Tx SRNS High Repair Hands & Decolletage Cream

57.00 

High Repair Hands & Décolletage Cream on kaelal, dekolteepiirkonnal ja kätel vananemismärkide ilmnemise takistamiseks loodud intensiivne ja tõhus hoolitsus

Kirjeldus

High Repair Hands & Décolletage Cream on kaelal, dekolteepiirkonnal ja kätel vananemismärkide ilmnemise takistamiseks loodud intensiivne hoolitsus. Just neil õrnadel piirkondadel on reeglina enim nähtavad kõik tumekohad, nahalõtvus, kortsud ja naha kuivus.

Germaine de Capuccini on suutnud välja arendada ja loodusandidest eraldada kaks erakordset koostisosa, mis suudavad tõestatult eelmainitud probleeme leevendada: epigenool ja süstlehise teelehe ekstrakt. Kreemil on ka SPF30 UV-kiirguse vastane kaitsevõime, et hoida nahka võimalikult noorusliku ja hoituna pikka aega.

Kreemi koostisesse kuuluvad ka naha puudusi parandav-põletikulisi protsesse vähendav talbja sidrunväändiku vilja ekstrakt, tumelaikude tekkimist ennetav B3-vitamiini derivaat niatsiinamiid ja kohest niisutust, toitaineid ja sametist puudutust toov karitevõi.

Just nende arenduste tõttu on toode kontsentratsioon väga puhastest lahjendamata aktiivsetest koostisainetest, mis põhinevad uusimal teadusvaldkonnal – epigeneetikal. Toode pakub täpset ja kohest vastust naha kõigile vajadustele.

Naha tugevus ja tihedus on paranenud 22% võrra.

Naha tugevus ja elastsus on kasvanud 31% võrra.

*Enesehindamise test: viidud läbi 56 naisel vanuses 52-75 aastat 8 nädalase toote testperioodi järel.

Kasutamine: Kanna puhastatud nahale hommikul ja õhtul paitavate ülespidiste liigutustega. Masseeri toote täieliku imendumiseni.

Suurus:75 ml

 

Lisainfo

Näotoodete liinid

Timexpert SRNS

Näotoote liik

Kätehooldus, Kaela- ja dekolteehooldus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.