fbpx

TIMEXPERT WHITE SPOT CORRECTION CREAM SPF20

09

veebr.

TIMEXPERT WHITE SPOT CORRECTION CREAM SPF20

55.80 

SPOT CORRECTION CREAM SPF20

 Pigmendilaike korrigeeriv näokreem SPF20

Soovituslik: Tumedad laigud & pigmentatsioon

Kirjeldus

SPOT CORRECTION CREAM SPF20

 Pigmendilaike korrigeeriv näokreem SPF20

Soovituslik: Tumedad laigud & pigmentatsioon

Hoolduskreem, mis parandab märgatavalt naha tooni ning tasakaalustab ja ennetab pigmentatsiooni, kaitseb nahka ka UVA ja UVB kiirguse eest.

Rikkaliku ja sulava tekstuuriga hoolduskreem, mis tasakaalustab naha toonuse ja viib  miinimumini hüperpigmentatsiooni, samas säilitades naha niisutust ja elastsust kogu päevaks. Kaitseb UVA ja UVB kiirte eest. Nahk on erakordselt ühtlane, luminoosne ja täis nooruslikkust.

KOOSTISES:

Metsik harilik karikakar: Tõkestab melanogeneesi, tõkestades mediaatorite ET-1 endotheliini ja alfa-MSH neuropeptiidide tegevuse.

Lagritsa derivaat: Limiteerib põletikuliste mediaatorite kogust, mis tekivad pärast päikese käes viibimist.

C-Vitamiin (VC-IP derivaat): Toimib türosinaasi tegevuse vastu.

Viigikaktuselille ekstrakt: Taastab naha tekstuuri ja soodustab tema loomulikku uuenemisvõimet. Muudab naha säravaks ja luminoosseks.

Lagritsa juure ekstrakt:  Sisaldab glabridiini, võimast antioksüdatiivset elementi, mis märkimisväärselt vähendab melaniini tootmist nahas.

Milliste kaebuste puhul on see toode mulle õige?

Selleks, et ennetada pigmentatsiooni: kasuta Spot Correction Cream SPF20 hommikuti ja õhtuti vähemalt kaks kuud järjest.

Mõõdukas pigmentatsioon: kasuta paar tilka Spot Correction Serum’it üle kogu näo, kaela ja dekoltee ning seejärel kasuta Spot Correction Cream SPF20 hommikul ja õhtul.

Tugev pigmentatsioon: kasuta Spot Correction Intensive Serum’it hommikuti, seejärel kanna nahale Spot Correction Cream SPF20 kreemi. Õhtuti kasuta Spot Diminish Concentrate’i lokaalselt  ning seejärel kanna nahale Spot Correction Cream SPF20 kreem.

Kasutamine: iga päev, hommikuti ja õhtuti, eelnevalt puhastatud nahale. Kanda näole kaelale ja dekolteele.

50ml

 

 

Lisainfo

Näonaha tüüp

Pigmendilaikudega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert White

Näotoote liik

Kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.