fbpx

Timexpert SRNS vananemist ennetav komplekt elegantse kosmeetikakotiga

04

jaan.

Timexpert SRNS vananemist ennetav komplekt elegantse kosmeetikakotiga

112.50 

See kauni ja elegantse kosmeetikakotiga komplekt peidab endas Repair Night Progress Serum seerumit ja SRNS Intensive Recovery näokreemi.

Komplektiga säästad €52.50

Kirjeldus

See piiratud väljalaskega kinkekarp peidab endas meie uusimat Repair Night Progress Serum seerumit, mis sisaldab meie tehnoloogiliselt arendatuimat koostist noorusliku, taaselustatud naha heaks . Sisaldades 22 aktiivset koostisosa, sealhulgas meie eksklusiivne Glyco 8-power, on see end tõestanud imendumisvõime 8-kordistajana nähtavate tulemuste saavutamiseks vaid 7 päevaga*. Hoiab ära kõik naha vananemisega seotud protsessid. Kaitseb päeval, taastab öösel.

  • Silmnähtavad tulemused vaid 7 päevaga*
  • 22 aktiivset koostisosa
  • Kordistab imendumisvõimet lausa 8-kordseks**
  • Hoolitseb kõikide vananemismärkide eest
  • Sobilik kõigile nahatüüpidele igas vanuses (välja arvatud akne)

 

Glyco 8-Power – meie Eksklusiivne tehnoloogia

Eksklusiivselt vaid Germaine de Capuccini kasutuses, tagab Glyco 8-Power aktiivsete koostisosade imendumise vaid pinnakatvuse asemel naha kõigisse kihtidesse, et need saaks tõeliselt tõhusalt toimida.

 

Timexpert SRNS tooted põhinevad raku regenereerimise revolutsioonilisel innovatsioonil. Germaine de Capuccini laboratooriumid on teinud olulise avastuse, mis valgustab kaubamärgi uut aktiivainet – Zinc-Glycene Complex´i 20.ndal IFSCC konverentsil, kus kõne all olev aine pärajati kõrgeima auhinnaga, mida loetakse kosmeetikaalaseks Nobeli preemiaks.

 

See kinkekarp sisaldab:

  • New Timexpert Repair Night Progress Serum 50ml: Tehnoloogiliselt meie arendatuim booster nooruslikul, elujõulise naha saavutamiseks. Sisaldades 22 aktiivset koostisosa, toob meie uus Repair Night Progress koostis silmnähtavad tulemused vaid 7 päevaga*. Eksklusiivselt vaid Germaine de Capuccini koostisosa, Glyco 8-power kapseldab need aktiivsed koostisosad biomolekulidesse, mis imenduvad tõestatult nahasse 8x tõhusamalt** tulemuste maksimeerimiseks. Hoolitseb kõigi naha vananemise aspektide eest. Kaitseb päeval, taastab öösel. Sobiv kõigile nahatüüpidele.
  • Timexpert SRNS Recovery Cream 50ml: Intensiivselt taastav näokreem on vananemisvastaste ja nahka uuendavate omadustega. Intensive Recovery Cream taastab naha energia, samas paranevad nahas elustavad ja taastavad protsessid. Näonahk taastab oma elastsuse ja tugevuse. Koostises on auhinnatud Zinc-Glycine Complex, mis tagab naha igapäevaste energiavarude ja tugevuse taastumise. Sobib ideaalselt küpsemale nahale. Kreemil on peen, sulav tekstuur, mis toidab nahka ja annab talle taastumisjõu.

 

Kuidas kasutada?

Masseeri õrnalt väike kogus Repair Night Progress Serum: seerumit eelnevalt puhastatud näole, kaelale ja dekolteele hommikuti & õhtuti. Väldi silmapiirkonda. Õhtusel kasutamisel järgi allljärgnevalt toodud massaaźirituaali, suurendamaks une taastavat toimet nahale, nautides samal ajal selle lõõgastavat ja mürkidest vabastavat toimet. Järgnevalt kanna väike kogus Intensive Recovery näokreemi näole, kalelale ja dekolteele hommikuti ja õhtuti.

 

 

Lisainfo

Kingitused

Kõik kinkekomplektid