TIMEXPERT RIDES REFINITION

09

veebr.

TIMEXPERT RIDES REFINITION

75.00 

Ülivõimas  TxRIDES Refinition serum põhineb 3-HD CORRECTION kolmekordsel korrigeerimistehnoloogial:
HD Tone Correction – naha tooni korrigeeriv tehnoloogia. Selle foto-korrigeerivad osakesed peidavad ebatäpsused ning nahk omandab laitmatult mati välimuse, s.o ilma läikivate laikudeta. Samal ajal on esiletoodud naha naturaalne luminoossus, mis on kohe nähtav. Innovatiivse VC-IP (puhta C-vitamiini) ja piimhapete kombineeritud toime korrigeerib nahatooni ebatäpsusi ja pigmendilaike, kortsukesi ja vähendab pooride suurust.

 

 

 

Laost otsas

Kirjeldus

Võimas seerum, mis taastab naha nooruslikuma väljanägemise. Pigmendilaigud,  punetus ja poorid tunduvad olematud. Oluliselt on hajutatud miimilised jooned ja kortsud. Nahk on ühtlane ja särav. Seerumit kantakse oma tavapärase päevakreemi peale, näiteks:

  • Timexpert Rides Light – normaalsele/kombineeritud nahale
  • Timexpert Rides Rich – kuivale/väga kuivale nahale
  • Timexpert Rides X-Cel – sügavate joonte & kortsudega nahale

Ülivõimas serum põhineb 3HD CORRECTION kolmekordsel korrigeerimistehnoloogial:
HD Tone Correction – naha tooni korrigeeriv tehnoloogia. Selle foto-korrigeerivad osakesed peidavad ebatäpsused ning nahk omandab laitmatult mati välimuse, s.o ilma läikivate laikudeta. Samal ajal on esiletoodud naha naturaalne luminoossus, mis on kohe nähtav. Innovatiivse VC-IP (puhta C-vitamiini ekstrakt) ja piimhapete kombineeritud toime korrigeerib nahatooni ebatäpsusi ja pigmendilaike.

  1. HD Texture Correction – tekstuuri korrigeeriv tehnoloogia

Revolutsioonilisel “Niiskuse Lõksu” süsteemil on niisutavad omadused ja kohene täite-efekt kortsudele ja pooridele, seega naha pind on täiustatud. Koostises on rühm oligosahhariide, mis sekkuvad rasuerituse tootmise reguleerimisse ja tugevdavad naha kollageeni struktuuri, mis efektiivselt vähendab pooride suurust ja takistab läike teket.

Naha tekstuur on uuendatud.

  1. HD Lines Correction – kortse korrigeeriv tehnoloogia. Pro-Collagestine-Fill tehnoloogia soodustab optimaalset “naha arhitektuuri”. Rohkem kollageeni ja elastiini, et intensiivselt soodustada naha naturaalset “täite-toime”. Miimilised jooned ja kortsud on hajutatud. Peale selle on tänu Niiskuse Lõksu süsteemile koheselt silutud miimikajooned (kulmude vahel), “kanavarbad”, vertikaalsed jooned suu- ja huulenurkades, suuümbruse kortsud jne.

Õlivaba koostis rikkaliku ja siidise tekstuuriga.

Dermatoloogiliselt testitud. Parabeenivaba.

KASUTAMINE:

Kanda igapäevaselt näole ja kaelale, hommikuti ja/või õhtuti, peale tavalist hoolduskreemi, kuna seerum annab ka mati lõpptulemuse.

50ml

 

 

Lisainfo

Näonaha tüüp

Vananemisilmingutega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert Rides

Näotoote liik

Seerumid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.