fbpx

TIMEXPERT C+(A.G.E.) INTENSIVE VITAMIN EMULSION

16

veebr.

TIMEXPERT C+(A.G.E.) INTENSIVE VITAMIN EMULSION

54.60 

C-vitamiiniga näoemulsioon normaalsele ja kombineeritud naahle

Soovitatav: elutu ja sära kaotanud nahk

Siidise tekstuuriga C vitamiini emulsioon, mis on rikas C-vitamiinist ja UME (Jaapani ploomisort) ekstraktis, ennetamaks ja korrigeerimaks naha glükeerumist, parandades elutu ja väsinud naha ilminguid. (Glükeerumine on üks peamisi põhjuseid meie naha vananemises).

 

Kirjeldus

Kerge, värske ja tsitruseline   C-vitamiini emulsioon normaalsele ja kombineeritud nahale, mis võitleb glükeerumise vastu, et hoida nahk kauem nooruslik. Glükeerumine on pöördumatu protsess, mida on võimalik ennetada! Koostises C-vitamiini derivaat (VC-IP), mis toodab ja suurendab kollageeni sünteesi, kaitseb raku DNA’d, reguleerib nahatooni ja takistab lipiidide oksüdeerumist ja UME (Jaapani ploomisort) ekstrakt, mis omab  glükeerumisvastast  toimet, omades kaks korda enam valke, mineraalaineid ja rasvu kui teised puuviljad.

Glükeerumine tekib kui liigne glükoos haarab kollageeni ja elastiini kiud (tuntud kui A.G.E), mistõttu ajapikku muutuvad need jäigemaks, kaotavad oma paindlikkuse ja purunevad – selle tulemusena kaotab nahk oma toonuse, koed lõtvuvad ja ilmuvad kortsud, kiireneb vananemise protsess (lõtvumine, tumedad laigud, luminoossuse kadumine jne.). Teaduslikud uuringud on tõestanud, et glükeerumine on üks peamisi põhjuseid meie naha vananemises.

Soovituslik nahale, mis vajab lisa sära, turgutust ja luminoossust või enne puhkust, et tugevdada naha vastupanu UVA kahjuliku mõju ees – suurepärane rosaatsea- ja pigmentatsiooniga nahale.

Kortsude ja joonte pikkus ning sügavus väheneb silmanähtavalt!

PARABEENIVABA

50ml

 

Lisainfo

Näonaha tüüp

Normaalsele ja kombineeritud nahale

Näotoodete liinid

Timexpert C+ (A.G.E)

Näotoote liik

Emulsioonid

One thought on - TIMEXPERT C+(A.G.E.) INTENSIVE VITAMIN EMULSION

  • Karmel

    See on nii mõnus! Kerge ja tsitruselilise lõhnaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.