TIMEXPERT C+ (A.G.E) PURE ESSENCE SERUM CORAL

16

veebr.

TIMEXPERT C+ (A.G.E) PURE ESSENCE SERUM CORAL

TIMEXPERT C+ (A.G.E) PURE ESSENCE SERUM CORAL

52.00 

C-vitamiiniga seerum

Soovitatav: elutu ja sära kaotanud nahk

Nahka taaselustav iluseerum kõrgelt kontsentreeritud, ehtsa C-vitamiiniga, mis annab nahale luminoossust, elujõudu ja tasakaalu. Miimilised jooned ja kortsud vähenevad silmanähtavalt.

Kirjeldus

Kliendilemmik! Ehtsa C-vitamiiniga  näoseerum  on tõeline  C- vitamiinikokteil naha ilu heaks.  C-vitamiin suurendab  nahas kollageeni sünteesi  enam kui 8 korda, kaitseb raku DNA’d väliskeskkonna mõjude eest, stimuleerib naha uuenemist, vähendab tumedaid laike, reguleerib  pigmentatsiooni,  silub jooni ja kortse ning  niisutab nahka sügavalt.   Lisaks eeltoodule tugevdab C-vitamiin  kapillaare ja parandab vaskulaarset integreeritust. Nahas olevate väikeste veresoonte seinad tugevnevad ning  ennetatud on ka kuperoosa  teke.  Samuti väheneb kortsude ja joonte pikkus ning sügavus.  Nahk on ühtlase ja selge tooniga ning  niisutatud.
Pakendis  4  seerumiampulli, 1 ampull on kasutamiseks  kümneks päevaks. Kasutage ampulle järjest 40 päeva vältel  enne oma tavapäevast päevakreemi.  Te näete muutusi oma nahal!

Soovituslik nahale, mis vajab niisutust,  lisa sära, turgutust ja luminoossust või enne puhkust, et tugevdada naha vastupanu UVA kahjuliku mõju eest – suurepärane normaalsele,  kuivale,  kuperoossele,  rosaatsea- ja pigmentatsiooniga nahale.

Parabeenivaba

Lisainfo

Suurus (ml)

4×6 ampulli

Näonaha tüüp

Kuiv nahk, Normaalne/kuiv nahk

Näonaha probleemid

, , , , , , , ,

Näotoodete liinid

Timexpert C+ (A.G.E)

Näotoote liik

Kõik näonaha tooted, Niisutajad, Seerumid

Vanusegrupp

, , , ,